Kontakty na nedestruktivní kadeřnictví, kadeřnice
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=592cdf7cbea3286960a25374724966b5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st říjen 18, 2006 7:32 am    Předmět: Studio Rebecca Citovat

Studio Rebecca, v Praze 5, ve Zborovské ulici. Slečna Lenka to s dlouhými vlasy umí a nenutí do stříhání ani omylem, konečky zastřihuje cca 1 cm, před zastřihnutím ukáže a zeptá se. Doporučuju Smile
Návrat nahoru
Hana K.
41-80
41-80


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2006 3:58 pm    Předmět: Dobrá kadeřnice Citovat

Ahoj přátelé,
výborná kadeřnice je moje drahá sestra. Bohužel nevykonává praxi veřejně ani v kadeřnictví. Stříhá jen doma a své známé v Hradci králové. Pokud by byl u někoho velký zájem, tak mi to napište a já to mohu zkusit zařídit.
Mějte se krásně Hana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sony
8-20
8-20


Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne říjen 29, 2006 8:45 pm    Předmět: Citovat

-?-

Naposledy upravil Sony dne so červen 23, 2007 5:59 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocicenda
0-7
0-7


Založen: 8.11.2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 6:15 pm    Předmět: Nový účes Citovat

Mám radost,že jsem narazila na tak bezvadnou stránečku.
Blíží se Vánoce,ženský shánějí pomalu kadeřnice,které by jim upravili vlásky,ostříhaly,popř.melírek či barvička a já takto dostala nápad si ještě malinko přivydělat a navíc někoho zkrášlit.Takže milé slečny,dámy,paní z Opavy či blízkého okolí,kdybyste řešily tohleto dilema,neváhejte se mi ozvat a můžem se domluvit.Jsem ochotna za váma i přijet,času mám jakž takž,takže záleží na domluvě.
No a jak se řeší to stříhání,že místo pár cenťáků to vezme hodně kadeřnic o pořádný kus,tak v tomhle mi můžete věřit.Vlásky stříhám na přání či podle představ zákaznic.A tím,že se řídím podle jejich představ či přání,že jim dokážu poradit,se ke mě posléze rády vracejí Surprised Very Happy kocicenda@seznam.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 11:16 pm    Předmět: Re: Nový účes Citovat

kocicenda napsal:
Mám radost,že jsem narazila na tak bezvadnou stránečku.
Blíží se Vánoce,ženský shánějí pomalu kadeřnice,které by jim upravili vlásky,ostříhaly,popř.melírek či barvička a já takto dostala nápad si ještě malinko přivydělat a navíc někoho zkrášlit.Takže milé slečny,dámy,paní z Opavy či blízkého okolí,kdybyste řešily tohleto dilema,neváhejte se mi ozvat a můžem se domluvit.Jsem ochotna za váma i přijet,času mám jakž takž,takže záleží na domluvě.
No a jak se řeší to stříhání,že místo pár cenťáků to vezme hodně kadeřnic o pořádný kus,tak v tomhle mi můžete věřit.Vlásky stříhám na přání či podle představ zákaznic.A tím,že se řídím podle jejich představ či přání,že jim dokážu poradit,se ke mě posléze rády vracejí Surprised Very Happy kocicenda@seznam.cz


Ahoj Kocicendo, vitej! My tu podporujeme spise v nestrihani a i o tech melirech se tu vede dosti vasniva diskuse, takze spis bych cekal zajem o nejakou peci pro zlepseni kvality... existuje dost malo kadernic, ktere dokazou o dlouhe vlasy skutecne dobre popecovat. Kazdopadne, vitame profika Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kocicenda
0-7
0-7


Založen: 8.11.2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne listopad 12, 2006 2:22 pm    Předmět: Citovat

No tak v péči doporučuju na suché nebo jakkoliv poškozené vlasy šampony a kůry od Gliss Kur,doporučuji ji mnoha zákaznicím a ohlasy jsou pozitivní.Po několika používání jde vidět opravdu výsledek.Vlasy jsou lesklé a vyživené.Hlavně po spálených vlasech z melírů a trvalých mohu vřele doporučit a cena je myslím ucházející.
Jinak přeji hodně štěstí v rozvíjení těchto stráneček Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 2:50 pm    Předmět: Citovat

Já znala jednu paní, která měla úžasné husté vlnité vlasy, tak do půlky zad. A jednou šla do nějakého krášlícího studia a tam jí řekli, že má vlasy MOC HUSTÉ a že je musejí PROSTŘÍHAT a pak jí to takovou mašinkou u hlavy prostříhali... Crying or Very sad Ví někdo, co je to za proceduru? Předpokládám, že je to nějaký hrozný výmysl pro dlouhovlásky nepoužitelný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 3:14 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Já znala jednu paní, která měla úžasné husté vlnité vlasy, tak do půlky zad. A jednou šla do nějakého krášlícího studia a tam jí řekli, že má vlasy MOC HUSTÉ a že je musejí PROSTŘÍHAT a pak jí to takovou mašinkou u hlavy prostříhali... Crying or Very sad Ví někdo, co je to za proceduru? Předpokládám, že je to nějaký hrozný výmysl pro dlouhovlásky nepoužitelný...


Z meho pohledu: cim hustsi,tim hezci Smile Prostrihavani mi prijde jako barbarska zohavujici metoda..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 6:24 pm    Předmět: Citovat

Můj bývalý přítel, měl svého času vlasy po lopatky, měl je hrozně husté a hrozně mu o slušelo....teď nedávno jsem ho potkala, a bohužel se nechal ostříhat Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 6:35 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Můj bývalý přítel, měl svého času vlasy po lopatky, měl je hrozně husté a hrozně mu o slušelo....teď nedávno jsem ho potkala, a bohužel se nechal ostříhat Crying or Very sad

Crying or Very sad A takhle nenápadně o ně přicházíme - myslím o ty úžasné dlouhovlasé muže. Na chvíli je ztratíme z očí a bum. Jeden můj kamarád měl taky krásné vlasy, sice jen po ramena, ale krásně husté a kvalitní. Byl to takový bohém, muzikant, nikdy by mě nenapadlo, že by se ostříhal - a stalo se:( ale to už trochu odbočuju, že? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.