Kontakty na nedestruktivní kadeřnictví, kadeřnice
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=56f18ce583139d61454fcb7aefbe9e1aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Riema
21-40
21-40


Založen: 12.2.2012
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2014 7:32 am    Předmět: Citovat

Byla jsem spokojená s Hanou Rozmarínovou zde www.kadernictvi-minska.cz Když jsem řekla, že chci zastřihnout konečky, tak se sama zeptala jestli 2, 3 nebo kolik centimetrů, do jakého tvaru... Příště tam půjdu znova.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Niemeyer
81-160
81-160


Založen: 29.5.2014
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2014 9:59 am    Předmět: Citovat

máte zkušenost s kadeřnictvím Glamour Atelier v Dejvicích? dostala jsem kontakt, je to dobré?

Případně nějaké dobré kadeřnictví na Praze 6 či na trase 22, 25..?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nolwenn
0-7
0-7


Založen: 31.1.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2014 1:01 pm    Předmět: Dobrá a spolehlivá kadeřnice v Olomouci Citovat

Amanthea napsal:
Ahoj, poslední reakce na kadeřnictví v Olomouci jsou tu poměrně staré, takže bych se ráda zeptala, jestli máte někdo dobrou zkušenost z poslední doby s nějakým kadeřnictvím v Olomouci. Smile Budu moc vděčná za sdílení zážitků Very Happy


Připojuji se k dotazu, který vznesla Amanthea. Nevěděli byste v Olomouci o kadeřnici, která je spolehlivá, šetrná a respektuje přání zákazníka Smile (a pokud možno nepracuje v žádném předraženém kosmetickém salonu)? Konečky si zastřihávám sama, ale moje mamka, která má taky delší vlasy (trochu prořídlé a prošedivělé) teď hledá nějakou kadeřnici, která by jí třeba i dovedla poradit, co s nimi (a která by nenavrhla řešení typu "To ostříháme na mikádo" apod. Confused).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: út září 09, 2014 9:33 am    Předmět: Citovat

Zítra jsem objednaná sem, máte některá z Vás zkušenost?

Vypadá to velmi dobře, používají přírodní kosmetiku, hennu i přírodní šampony.

http://www.4kbiostudio.cz/inpage/kadernictvi/

Ke své kadeřnici se už bojím, respektive se bojím co by se mnou udělal chemický šampon + další zázračná séra, která na mě používala Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2014 12:14 pm    Předmět: Citovat

Tak musím říct, že v kadeřnictví jsem byla naprosto spokojená.

Prostředí: velmi útulné, voňavé (nechemicky) a převážně dřevěné, což mám ráda.

Personál: velice milí, kadeřnice mě vzala hned i když jsem přišla o 15min dířve.

Procedura: ptala se mě asi milionkrát kolik cm chci ustřihnout a ukazovala mi to jestli jsem s tím spokojená. Na vše se mě ptala, než začala jednat, jak krátkou chci ofinu, jestli chci prostříhávat atd. S výsledkem jsem velmi spokojená, závěrečné fénování jsem překousnula.

Produkty: použila na mě šampon Santé a kondicionér Santé Brilliant Care, který jsem si hned koupila, protože se mi zdál vážně skvělý. Hlava mě nesvědí, vlasy se krásně lesknou a výsledná cena 460CZK.

Chválila mi barvu, že ještě neviděla aby tak hezky Khadi chytla a byla nadšená i z kvality mých vlasů - první člověk Laughing

Trochu to kazil fakt, že kadeřnice se barví zřejmě chemicky, co je ale pro mě důležité, že se mě ptají jak to chci a nepoužívají na mě zbytečné agresivní prostředky a pak si ve finále řeknou 800 jen to pískne.

Takže mohu rozhodně doporučit a nejsem tam určitě naposledy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2014 8:42 pm    Předmět: Citovat

Musím potvrdit dobrou zkušenost s kadeřnictvím 4bio studio v Dejvicích, konkrétně mě stříhala Klára.
Vlasy zastřihla přesně tak, jak jsem chtěla, na mytí použila šampon Santé (nevím jaký, někdy prý používá třeba Laveru nebo Logonu).
V salonu je to moc hezké, voní to tam úplně jinak, než v normálních kadeřnictvích Smile
Takže až budu chtít zase střihnout konce, je to jasná volba Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2015 1:51 pm    Předmět: Kadeřnictví Brno???? Citovat

Omlouvám se, jestli takové téma někde existuje, ale nenašla jsem.

Můj problém: Hodně mi padají vlasy, hodně prořídly a rozhodla jsem se to ostříhat z vlasů pod prsa nejspíš na mikádo. Moje kadeřnice má bohužel volný termín až v půlce července.

Máte tip na kvalitní kadeřnictví v Brně, kde by: nebyli drazí, vzali mě bez mytí vlasů (mám citlivou pokožku a nesmí mi na ni přijít jiné než mé přípravky), dodrželi požadavky zákaznice a neměli extra dlouhou objednací dobu?

Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noriko
8-20
8-20


Založen: 17.4.2011
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 4:04 pm    Předmět: Kadeřnictví Liberec Citovat

Pěkný den přeji, ráda bych vznesla dotaz, jestli nevíte o nedestruktivní kadeřnici v Liberci/České Lípě nebo nejbližším okolí? Ráda bych takovou, která mi neprošmiká konečky na schlíplé cancourky, a když jí řeknu že chci ofinu, tak mi to neokudlá jak podle hrnce, ale naopak ji uzpůsobí (aspoň trochu) tvaru obličeje. Vim že chci moc, ale kdyby náhodou nějaká taková existovala, byla bych moc vděčná za doporučení Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2015 5:55 pm    Předmět: Citovat

Kadeřník Adam, salon Dream (Praha Chodov, ulice Mokrá-kontakty jsou (bohužel) jen na facebooku)
Myl vlažnou vodou, česal tangle teezerem, byl opatrný a ptal se přesně, co chci. Neměl žádný řeči, že nechci stylingový přípravky! A ani mi nenutil barvení atd. To celé za 510.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arsoniel
0-7
0-7


Založen: 16.12.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2015 11:10 am    Předmět: Šikovná kadeřnice Praha Smíchov Citovat

Zdravím všechny Smile
Ráda bych se podělila o kontakt na moc šikovnou kadeřnici, je mladá takže nestříhá jako za min režimu Surprised Very Happy ale zároveň už to má v ruce (je ji asi 26let). Pracuje v malém rodinném kadeřnictví kde má jenom svoje křeslo.. Takže nehrozí žádné očumování davy Very Happy ...stříhá a respektuje přání zákazníka a umí na vlasech ledacos zachránit..

Jak k ní přišla s vlasy oškubanými efilačkami (jedna velmi šílená kadeřnice Evil or Very Mad ) mno a Verča mi vlasy postupně zkracovala jen délku aby to krátké dorostlo ..tudíž délka mi zůstala stejná jen se vlasy postupně zhuštovaly jak dorůstaly ty krátké prameny..jsem ji moc vděčná jiná by vlasy vzala a zarovnala rovnou na mikádo Rolling Eyes ..barvím se hennou používám přírodní produkty a nesilikony..a nestalo se mi, že by byla proti..naopak ráda si popovídá ..nikomu nic nenutí..pro ty kdo se barví chemicky..je neuvěřitelná..stahuje černou na blond a podobný šílenosti ale šetrně často opravuje tyhle prusery...

Mno a co se týče ceny ..tak si myslím, že na prahu je má luxusní..často lidí barví i tím, co si ženské samy donesou...
A jinak se ceny pohybují od 350-krátké, 380-polodlouhé (na ramena) , dlouhé 420 po lopatky a 480 je maximální cena....je v tom mytí, střih, foukání.... Samozřejmě pokud někdo nechce do vlasů tužidlo/gel tak s tím nemá problém ..dokonce je možno si donést vlastní šampon a tak ..je zkrátka příjemná a vstřícná takže za mě SPOKOJENOST...a hlavně nenutí lidem takový ty kecy, že se musí stříhat každý měsíc atd.návštěvu si vždycky užívám

To nejdůležitější samotný kontakt : +420 608 523 611..v telefonu se ozve mužský hlas tak se nelekněte Very Happy
Adresa Holečkova 5 Praha 5
Zastávka tram: Švandovo Divadlo tram:9,12,20,6
Zastávka autobusu: Švandovo Divadlo bus 176
Je to 2.zastávka od anděla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.