Kontakty na nedestruktivní kadeřnictví, kadeřnice
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fa7037d0e75f425e5a2ae699ba4b09cfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 1:55 pm    Předmět: Citovat

Na druhou stranu, třeba do Tony and Guy vyžadují školení, prý na dva roky a to přímo v Anglii. Tak bych měla pocit, že to bude sázka na jistotu. Ale chodím jen do menších kadeřnictví kvůli ceně.

Jak se vám líbí prosklená kadeřnictví v nákupních centrech, kde každý kolemjdoucí vidí, co dělají lidem s vlasy? Mně to přijde trochu indiskrétní..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 2:34 pm    Předmět: Citovat

Pravda, ale to už jsme u trochu jiné cenové i kvalitativní kategorie, ne? A pokud se člověk už našel a potřebuje akorát jednou za měsíc dobarvit pruh a čas od času dorovnat konečky, asi by z návštěvy zdaleka neprofitoval tolik jako někdo jiný, kdo hledá a rád by nějakou radikálnější změnu. Tam může být profesionál opravdu k nezaplacení.

Obecně se mi větší kadeřnictví nelíbí, ale prosklená stěna tomu dává korunu. U nás v Tescu ji alespoň mají z větší části mléčnou, takže není příliš vidět dovnitř.
Ale všechen ten provoz, hluk okolo, ještě když se kadeřnice baví mezi sebou a vlastně člověka ani tak moc nevnímají.. ale třeba je to jen můj dojem. Klidná místa s jedním, dvěma křesly mi prostě sedí lépe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evka8
21-40
21-40


Založen: 16.7.2013
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 2:25 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
A mám jeden poznatek, možná to potvrdíš. Kadeřník bude s láskou opečovávat dlouhý vlasy do pasu, zatímco kadeřnice by ti je nejradši ze všeho "trendy prostříhala a dala nějakou šik barvičku". Nedá se to paušalizovat, ale přijde mi to.


Na někoho takového jsem naštěstí ještě nenarazila v mužské ani ženské verzi, nebo se mi to ještě nikdo neopovážil navrhnout, protože vžycky hned spustím o henně, přírodní péči a tak. Smile Ale když jsem byla naposledy u své vesnické kadeřnice a řekla jí, že jdu jenom na konečky a barvit už nebudu, protože přecházím na hennu, tak měla plno blbých poznámek. Jesli si myslím, že ta henna je čistá, že je v tom všelijaký sajrajt a tak... Hned jsem si vzpoměla na její bruslení, když prodávala šampony, které jsou bez sůlfátů. Jedna paní se jí zeptala, co to ty sulfáty jsou a ona jí odpověděla, že není přece není chemik, aby to věděla, ale ten šampon je super. Od té doby jsem u ní nebyla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2016 5:05 pm    Předmět: Citovat

Nevím, kam s tím, ale narazila jsem na kadeřníka Michala Zapoměla, který si říká bojovník za krásné vlasy Wink jeho galerka na instagramu mě docela nadchla, asi jediný kadeřník, ke kterému bych se nebála jít Laughing Very Happy najde se tady třeba někdo, kdo u něho byl? Zajímalo by mě to Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2016 1:21 pm    Předmět: Citovat

Ahojte,
tak mi po mnoha letech, kdy jsem nepřišla do styku s kadeřnictvím, otrnulo a zvažuju teď kadeřnictví jako poslední možnost záchrany vlasů (zní to dost úchylně, vím-ale třeba vymyslí něco víc, než já, poslední roky mi zastřihává konečky manžel, tak 3 cm dle potřeby, největší hrůzu na konci, aby to opticky získalo jakous takous podobu) a taky už mi několik let přichází na mysl ustřihnout si ofinku. Tu se ale sama bojím ufiknout, alespoň napoprvé a proto zvažuju, že bych někam zašla, kde by to snad zvládli lépe než já. A hlavně tak, jak to chci já Very Happy
nenapadá vás někdo v Ostravě? Eventuelně by šla aj Olomouc
Ofinu chci spíš krátkou, začínající kousek nad čelem, ne tu retro, co začínala od půlky hlavy a vedla do očí.
něco takového: toto a nebo tohle

To jsou ale ofinky, které sluší jen určitým typům holek a ti ostatní vypadají dementně, čehož se trochu obávám.

říkám si, že maximálně vysolím zbytečné peníze, budu naštvaná a vlasy jsou stejně zničené, tak co už. Jen to zvažuju ještě z toho důvodu, ať nemám opticky ještě méně vlasů.
_________________
....zivot je zazrak....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2016 8:48 pm    Předmět: Osobní doporučení salonu - nenáročný střih, konečky Citovat

Holky, pro nenáročné zastřihávání doporučuji Perfect Salon v brně. Na Perfect slevách seženete vouchery, takže vás to přijde i levno.
Já si tam nechávala zastřihávat konečky do dvou vrstev. Myjí PŘÍRODNÍMI ŠAMPONY, kadeřnice moc milá a před začátkem stříhání se VŽDY ZEPTALA kde může střihnout. Po střihu mi do vlhkých vlasů nastříkala nějakou (opět přírodní) keratinovou kůru, vyfoukala a na závěr do konců vetřela trochu vosku. Odcházela jsem nadmíru spokojená Smile.

Ale pozor, nevím jak jsou na tom se složitějšími střihy a hlavně s barvením.. na to jsem četla negativní recenze, takže za tímto účelem raději pohledat jinde Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2016 5:11 pm    Předmět: Citovat

Mám už dost tenký konečky, musim jít stříhat. Jenže odvážit se k nový kadeřnici je těžký. Ten můj starej je na druhý straně Prahy, není ani moc levnej, ani nezvládne střih, kterej by trochu dodal objem. Hodně mi ty konečky prostřihal, že jdou do ztracena. Takže znova hledat a risknout to.
Máte někdo tip na Prahu 3 a okolí? Žižkov, Karlín, Vinohrady...prosím! Ideálně někoho, kdo mě nebude nutit radikálně zkracovat, umí sestřihat rovný vlasy, nebude stát řekněme víc než 800...do tisícovky max.

Děkuju za odpověď, jestli někdo víte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 16, 2016 4:13 pm    Předmět: Citovat

Ahoj... tak trochu reaguji na předchozí příspěvky... vím o jednom přírodním kadeřnictví v Praze - Žižkov, kde dokonce barví přírodními bio barvami a hennou. Rozhodně tady nedělám reklamu, jelikož jsem se zatím neodvážila Very Happy

Mám akorát zkušenost sestry (vlasy po ramena, spíš jemnější, lámavé konce) - barvu jí udělali krásnou (teplý odstín hnědé) a střih nebylo nic radikálního, jenom zarovnání. Já sama uvažuju o střihu - taky z dorovnávacích důvodů... jinak cena se pohybuje kolem pětikila, což jde i pro chudou studentku...(resp mě Very Happy )
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catthi
0-7
0-7


Založen: 7.3.2017
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 10:20 am    Předmět: Citovat

tak já jsem momentálně konzervativní člověk, barvu vlasů jsem měnila často na gymplu a na vysoké, teď už mě 10 let drží plus minus to samé. Very Happy mám na kadeřnici požadavky v podstatě tyto: musí být milá, neukecaná, nevnucovat extravagantní "voživíno" na hlavu, nevnucovat své nejlepší profi přípravky, nehanit mou vlasovou kosmetiku a nebýt šíleně předražená. Jo,ještě ne moc dlouhé objednací doby...jako 2 měsíce čekat fakt nebudu,to ať si trhne. Jsem ze Zlínského kraje, pracovala jsem v Kroměříži a tam jsem udělala dobrou zkušenost s kadeřnictvím Styl (bývalo ve Vodní ulici) http://www.kadernictvikromeriz.cz/kontakt slečna Lenka a ta druhá myslím Maruška byla taky fajn. Jinak ještě jsem měla ráda v Hulíně paní Śilberskou (nevím, kde teď sídlí a zdali není v důchodě) nebyla drahá ani přehnaně kreativní. V tom stejném salonu v Hulíně pracovala nějaká Ukrajinka, ta mě taky jednou stříhala a taky fajn. Jinak ještě ve Zlíně- Prštném, ulice Náves je paní Katka Janáčová,tam chodím teď a jsem taky moc spokojená. Bydlela jsem v Bystřici pod Hostýnem a když jsem se tam šla jednou před 2 lety objednat,tak 2 h polední pauza. A přitom v salonu 2 baby,jakoby se nemohly vystřídat, husy. A kámošky dceru ještě ostříhaly se zubama! Ale to už je na jinou diskuzi,blacklist.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renatareal
0-7
0-7


Založen: 30.3.2017
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt březen 30, 2017 8:17 pm    Předmět: Citovat

ahoj,
co se tyce sikovnost kadernika pro dany uces, uz jen verim co vidim. a to jsou referenci. a vidim ze talent neni spojeni s cenou...
to proskoumam na https://butybook.cz/haircut/?cut=long&gender=woman&address=&lat=&lng=&orderby=popular...[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.