Kontakty na nedestruktivní kadeřnictví, kadeřnice
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 43, 44, 45
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dab4a9a3f492187ed1984d570ef6d68dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Renatareal
0-7
0-7


Založen: 30.3.2017
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt březen 30, 2017 8:18 pm    Předmět: Citovat

ahoj,
co se tyce sikovnost kadernika pro dany uces, uz jen verim co vidim. a to jsou referenci. a vidim ze talent neni spojeni s cenou...
to proskoumam na https://butybook.cz/haircut/?cut=long&gender=woman&address=&lat=&lng=&orderby=popular...[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2017 2:28 pm    Předmět: Citovat

Takže jsem po mnoha letech domácího stříhání navštívila kadeřnický salon Smile Ne úplně typický, byla to Zelená hlava v Olomouci.
Myslím, že mě stříhala Tereza. Kromě pěkného prostředí, bylinkové vůně prostupující místnost a příjemné ambientní hudby musím ocenit hlavně domluvu a provedení. Chtěla jsem pouze zastřihnout konečky, samozřejmě pro absolutní dokonalost by to chtělo fiknout tak 30 cm, ale ty prostě neobětuju. Ukázala jsem zhruba kolik cm si představuju, kadeřnice mi ještě pak ukázala před střihem, jaký kus bere (myslím, že jsme se domluvily cca na 7 cm, neumím odhadnout přesně a bylo to fakt stejně, jako jsem chtěla já). Vlasy umyla, poté ostříhala a poté vyfénovala, česala tangle teezerem, pak vetřela do konečků olejíček. Jsem velmi spokojená a určitě se nebudu bát přijít zase (menší obavy jsem měla, protože obě kadeřnice mají velmi krátký střih Smile ), nicméně těch pár recenzí, co jsem našla, byly taky kladné.
Foto jsem vložila do galerie, je to trochu horší kvalita, foto je mobilové.
_________________
....zivot je zazrak....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2017 1:36 pm    Předmět: Citovat

Právě jsem si po dovolené sama stříhala a balzamovala poškozené vlasy a říkala si, že by měly existovat nějaké kadeřnické pohotovosti Smile kam může člověk, který si už neví s vlasy rady přijít a kde je opečují a uzdraví Smile Kadeřnictví, které by tyto služby poskytovalo by mohlo mít u názvu i malovaný znak "kříže" ze dvou vlasových pramenů Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: so červenec 08, 2017 4:55 pm    Předmět: Citovat

Ivana Jeglová v Olomouci (IW studio). Pokud máte dlouhé vlasy, poví vám historku o tom, jak jednou ustřihla sestřence dlouhý cop, případně za kolik by byly vaše vlasy, kdybyste je chtěli prodat Very Happy Ale jinak velmi milá slečna, která chápe, když řeknete "10 cm max" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2018 5:39 pm    Předmět: Citovat

chasmet napsal:
Nevím, kam s tím, ale narazila jsem na kadeřníka Michala Zapoměla, který si říká bojovník za krásné vlasy Wink jeho galerka na instagramu mě docela nadchla, asi jediný kadeřník, ke kterému bych se nebála jít Laughing Very Happy najde se tady třeba někdo, kdo u něho byl? Zajímalo by mě to Wink


Taktéž by mě zajímalo, přestože předpokládám, že to u něj bude stát pálku...

A vůbec, PRAŽÁCI, nevíte o něčem, kde mi stoprocentně nevyškubou vlasy?

(Kdysi jsem tu psala o tom přírodním kadeřnictví na Žižkově, ale to mám z druhý ruky... ) Embarassed Embarassed Embarassed
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael
8-20
8-20


Založen: 16.8.2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2018 12:46 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

chtěl bych se zeptat jestli někdo máte nějaký současný tip na kadeřníka v Ostravě.
Nějaké tipy tu v předchozích příspěvcích jsou, ale nevím jestli je to ještě aktuální.
Rád bych se vyhnul prostřihování, sestupnému sestříhání, kosmetice se sulfáty a silikony atd. zkrátka někoho kdo umí pečovat o kudrnaté vlasy a ustřihnout je v domluvené délce. Pokud si troufne i někdo z členů je mi to jedno. Možná bych byl i ochotný někam přijet.

Díky, Majkl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tekoa
21-40
21-40


Založen: 4.8.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2018 6:01 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,

už dlouho se odhodlávám k zastřižení konečků Very Happy Můžete mi někdo doporučit nějaké opravdu "bezpečné" kadeřnictví v Praze, nebo Praha-východ? Ideálně někde, kde pracují i s horkými nůžkami (nějak mě začalo lákat to zkusit, hrozně nerada zastřihuji konečky a představa, že se mi budou vlasy méně třepit, je více než lákavá Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 43, 44, 45

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.