Věříte v minulé životy a další nadpřirozeno?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1aab2183a93ce31eba9570e63d17dd32Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 9:14 pm    Předmět: Věříte v minulé životy a další nadpřirozeno? Citovat

Já sama věřím, že určitě jsme kdysi žili akorát v jiných tělech. Věřím i v nadpřirozené věci.. Ptám se jak to vidíte vy? Vaříte a jestli ano v co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 9:45 pm    Předmět: Citovat

nevěřim:)...věřím v jednoho boha,jeden život..a věřím v lásku a mír,že i nad mojí zlejší polovinou jednou zvítězí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 9:49 pm    Předmět: Citovat

Taky doufám, že přemohu svojí druhou zlou polovinu. Snažím se své černé myšlenky odhánět. Teď čtu dobrou knihu Zrcadlo Okultismu a o Bohu se tam hodně mluví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 9:51 pm    Předmět: Re: Věříte v minulé životy? Citovat

AJAN napsal:
Já sama věřím, že určitě jsme kdysi žili akorát v jiných tělech. Věřím i v nadpřirozené věci.. Ptám se jak to vidíte vy? Vaříte a jestli ano v co?


Věřím, v minulé životy, v Boha, věřím na věci mezi nebem a zemí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 9:53 pm    Předmět: Re: Věříte v minulé životy? Citovat

AJAN napsal:
Já sama věřím, že určitě jsme kdysi žili akorát v jiných tělech. Věřím i v nadpřirozené věci.. Ptám se jak to vidíte vy? Vaříte a jestli ano v co?


Já věřím v životy budoucí a převtělování: V dalším životě budu veverka. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Vtip, chtěl jsem Tě trošku rozesmát. Odpuštěno? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 9:54 pm    Předmět: Re: Věříte v minulé životy? Citovat

Milovník napsal:
AJAN napsal:
Já sama věřím, že určitě jsme kdysi žili akorát v jiných tělech. Věřím i v nadpřirozené věci.. Ptám se jak to vidíte vy? Vaříte a jestli ano v co?


Já věřím v životy budoucí a převtělování: V dalším životě budu veverka. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Vtip, chtěl jsem Tě trošku rozesmát. Odpuštěno? Wink


Tak to se ti opravdu upřímně povedlo Laughing Laughing Laughing Ted sedím u PC a usmívám se na monitor jak blázen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 10:01 pm    Předmět: Re: Věříte v minulé životy? Citovat

Llucy napsal:
AJAN napsal:
Já sama věřím, že určitě jsme kdysi žili akorát v jiných tělech. Věřím i v nadpřirozené věci.. Ptám se jak to vidíte vy? Vaříte a jestli ano v co?


Věřím, v minulé životy, v Boha, věřím na věci mezi nebem a zemí...


Snažíš se dozvědět co jsi byla nebo budoucnost. Já už hodněkrát chtěla zjistit od kartářky nebo jiným způsobem co jsem byla nebo co mě čeká. Bohužel jsem zatím nenaštívila nikoho. Věřím, že někdo to umí opravdově, ale je i hodně těch co podvádí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 10:05 pm    Předmět: Citovat

AJAN napsal:
Taky doufám, že přemohu svojí druhou zlou polovinu. Snažím se své černé myšlenky odhánět. Teď čtu dobrou knihu Zrcadlo Okultismu a o Bohu se tam hodně mluví.


a tam sou návody nějaký černý čarodějnický?já mám s okultnem svý,a už o něm nechci slyšet Smile jinak,nemám ráda dogmata,a nějaký různý církevní předpisy a tak,takže já sem já,pro mě je akorát nejvyšší myšlenka nedělat to co nechci aby bylo děláno mě...být svobodnej ale neomezovat druhý...a nevyčítat si že sem nebyla nikdy u zpovědi jak mi vyčítal jeden kněz Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 10:11 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
AJAN napsal:
Taky doufám, že přemohu svojí druhou zlou polovinu. Snažím se své černé myšlenky odhánět. Teď čtu dobrou knihu Zrcadlo Okultismu a o Bohu se tam hodně mluví.


a tam sou návody nějaký černý čarodějnický?já mám s okultnem svý,a už o něm nechci slyšet Smile jinak,nemám ráda dogmata,a nějaký různý církevní předpisy a tak,takže já sem já,pro mě je akorát nejvyšší myšlenka nedělat to co nechci aby bylo děláno mě...být svobodnej ale neomezovat druhý...a nevyčítat si že sem nebyla nikdy u zpovědi jak mi vyčítal jeden kněz Mad


Nejsou tam žádne návody čarodějnictví. Jen je tam spousty o tom jak dosáhnout osvícenství nabírat energii ať už z přírody nebo Vesmíru jak dosáhnout klidu duše. Někomu se to může zdát hloupost, ale já v tom hledám a snad najdu jak svojí zničenou duši očistit. Arrow edělat to co nechci aby bylo děláno mě...být svobodnej ale neomezovat druhý... souhlasím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 10:12 pm    Předmět: Citovat

Strašně zajímavá kniha na tohle téma je "Tibetská kniha o životě a smrti". Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.