Věříte v minulé životy a další nadpřirozeno?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8de40f0bda27807a53346454b69e9779Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gore
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 27.3.2011
Příspěvky: 1010

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2012 5:57 pm    Předmět: Citovat

ty kks, ta vlavo je riadna Very Happy skoro az vylieza z tej fotky... no dnes vnoci tu budem mat rozsvietene Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golden.mane
81-160
81-160


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 11:46 am    Předmět: Citovat

Tak já nevím, jestli by se to dalo považovat za důkaz minulého života, ale stalo se mi něco hodně zvláštního, co si dodnes neumím vysvětlit. Ale ani si s tím hlavu tolik nelámu, protože to bych se z toho zbláznila. Už od dětsví prožívám určité věci, které odstartovala jedna pohádka. Když jsem pak postupem času hledala pro to důkazy v mytologii celého světa, nic jsem nenašla, vůbec nic. Protože mě to vnitřně dopalovalo a chtěla jsem znát pravdu, tak jsem prostě naštvaně "nahoru" cosi prohodila, no a do týdne jsem tu legendu měla v ruce. Na to, jak to bylo "přesné" mi občas dodnes přeběhne mráz po zádech. A ano, jisté vzpomínky odkudsi odjinud než z tohoto života to nese...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 1:16 pm    Předmět: Citovat

Před pár dny jsem byla v koupelně a byly pootevřené dveře. Koupelna je na chodbě mezi pokojem a kuchyní. Byl večer, takže na chodbě bylo rožlé jen malé světýlko a přísahala bych, že jsem viděla postavu, jak jde do kuchyně. Šla jsem hned tam, protože jsem myslela, že je to přítel a jde se podívat do lednice, ale nikdo tam nebyl.
Fakt bych dala ruku do ohně za to, že jsem viděla tam někoho jít.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 12:29 am    Předmět: Citovat

Mně lépe vyhovuje víra, že každý život je jedinečným vyjádřením jedinečné duše. Mám pocit, že pokud by se duše měly "recyklovat", ubírá to právě tu jedinečnost... Věřím, že duše žijí dál a pokračují do dalších "světů", ale že by se pořád dokola vracely do tohoto pozemského života, to spíš ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 12:43 pm    Předmět: Citovat

Zrovna včera mi přišla kniha od B.L. Weisse - Mnoho životů, mnoho mistrů , pojednávající o minulých životech - už se těším, až se začtu .

http://knihy.abz.cz/prodej/mnoho-zivotu-mnoho-mistru-1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 12:52 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Zrovna včera mi přišla kniha od B.L. Weisse - Mnoho životů, mnoho mistrů , pojednávající o minulých životech - už se těším, až se začtu .

http://knihy.abz.cz/prodej/mnoho-zivotu-mnoho-mistru-1


Doporučuju Smile Přečetla jsem to jedním dechem a i ostatní jeho knížky stojí za přečtení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 2:04 pm    Předmět: Citovat

Na dvě jeho knížky mám rezervaci v knihovně, prý se nemusím bát, vedou mě v patrnosti. Řada by na mě měla přijít někdy v roce 3363. (To mi vážně systém napsal). Takže podle mě to je jasný důkaz, že reinkarnace existuje Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 2:32 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Na dvě jeho knížky mám rezervaci v knihovně, prý se nemusím bát, vedou mě v patrnosti. Řada by na mě měla přijít někdy v roce 3363. (To mi vážně systém napsal). Takže podle mě to je jasný důkaz, že reinkarnace existuje Laughing


U nás v knihovně je pro jistotu nemají - tak jsem si ji koupila - nebyla drahá, stála 149 Kč.

Housenka - takže si zřejmě objednámi ty další .... Jedna duše,mnoho těl, Poselství mistrů a Jen láska je skutečná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 3:03 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Na dvě jeho knížky mám rezervaci v knihovně, prý se nemusím bát, vedou mě v patrnosti. Řada by na mě měla přijít někdy v roce 3363. (To mi vážně systém napsal). Takže podle mě to je jasný důkaz, že reinkarnace existuje Laughing


Tak to je dobrý Very Happy
SLyším o tomhle autorovi poprvé, ale právě jsem našla na ulož.to knihu Jedna duše, mnoho těl, tak ji teď mám v pořadí mezi spoustou dalších knížek, které si chci přečíst. (V knihovně ještě nejsem registrovaná, protože jsem se před měsícem přestěhovala do nového města).

Sice jak jsem psala, nejsem o reinkarnaci přesvědčená (ne že by mi to připadalo nevěrohodné, spíš se mi nelíbí a trochu mě děsí, že pokud to tak je, tak nemám žádnou stálou identitu a pokaždé jsem někým úplně jiným). Ale hodně mě zajímá všechno ohledně duše, Boha apod., stále moc chci přijít na to, jak to vlastně je...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 4:23 pm    Předmět: Citovat

To já jsem zas tuhle hrozně sháněla od Foučkové Jsem a Já jsem. V knihovně na pořadník (něco jak píše Nicole) a v knihkupectví nikde nic, až mi jeden pan hodný knihkupec knížky objednal, vůbec nevím, jak se mu to podařilo, ale přišly mi a já jsem se radovala jak malá Smile

Ilono - určitě, stojí to za to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.