Násilní muži (i ženy?)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=46d1c47b73e621f3fb1b84ace802e017Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 6:29 pm    Předmět: Citovat

helenkaaa napsal:
z dětství... asi se nedá všechno vysvětlovat dětstvím (i když samozřejmě modely chování rodičů ovlivňují asi nejvíce), vždyť stejné příhody můžou mít úplně opačný účinek, někdo dělá totéž, co jeho rodiče, někdo to má jako odstrašující příklad, že takhle tedy ne... ono je spousta faktorů, i to dětství, ale přispívá k tomu i základní povaha (ovlivněná výchovou), síla osobnosti a já osobně předpokládám, že i něco jako karma nebo osud nebo tak


Určitě, ale řekla bych, že to co vidí dítě doma má na chování největší vliv - buď se chová pak stejně, nebo naopak si to vezme jako odstrašující příklad, a dělá to naopak (viz. Ajan). Povaha určitě přispívá k tomu, co dělá, ale s tím osudem - spíš si myslím, že každý svého štěstí strůjcem, i když v osud věřím, tak v tomto případě moc ne Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 6:34 pm    Předmět: Citovat

Strašně mě překvapuje, jací muži jsou násilníci. Vždycky jsem myslela, že se jedná o nějaké povaleče, ale kolikrát to bývají opravdu vzdělaní lidé. Evil or Very Mad Znám z okolí jednoho zubaře, co mlátí svou ženu, člověk by to do něj v životě neřekl, působí na okolí jako milius, holt zdání klame. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 6:46 pm    Předmět: Komentář Citovat

Llucy napsal:
Strašně mě překvapuje, jací muži jsou násilníci. Vždycky jsem myslela, že se jedná o nějaké povaleče, ale kolikrát to bývají opravdu vzdělaní lidé. Evil or Very Mad Znám z okolí jednoho zubaře, co mlátí svou ženu, člověk by to do něj v životě neřekl, působí na okolí jako milius, holt zdání klame. Crying or Very sad


A šla bys k takovému zubaři? Když není jiná možnost... Teď si říkám, jestli by to pro mě byl důvod, abych od něj odešel... Spoluopracovníky si nevybereš, většinou, ale zubaře ano. Mně takoví muži nedělají dobře, necítím se s nimi zrovna nejlépe... Jo, kolikrát platí, že čím vzdělanější člověk, tím větší ... . I u těch akademiků bys očekávala něco víc, ale jsou často tak ješitní, až příliš "normální" ve svém jednání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 6:52 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Llucy napsal:
Strašně mě překvapuje, jací muži jsou násilníci. Vždycky jsem myslela, že se jedná o nějaké povaleče, ale kolikrát to bývají opravdu vzdělaní lidé. Evil or Very Mad Znám z okolí jednoho zubaře, co mlátí svou ženu, člověk by to do něj v životě neřekl, působí na okolí jako milius, holt zdání klame. Crying or Very sad


A šla bys k takovému zubaři? Když není jiná možnost... Teď si říkám, jestli by to pro mě byl důvod, abych od něj odešel... Spoluopracovníky si nevybereš, většinou, ale zubaře ano. Mně takoví muži nedělají dobře, necítím se s nimi zrovna nejlépe... Jo, kolikrát platí, že čím vzdělanější člověk, tím větší ... . I u těch akademiků bys očekávala něco víc, ale jsou často tak ješitní, až příliš "normální" ve svém jednání...


Kdybych to věděla? Nejspíš ne! Problém spíš vidím v tom, že to téměř nikdo neví, dotyčná se s tím chlubit nechce a on spíše vypadá na člověka, který by neublížil ani mouše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 7:00 pm    Předmět: Komentář Citovat

Llucy: Mouše neublíží, ale ženské ano... Nevím, o jaké město se jedná, ale třeba na malém se to roznese rychle. I v tom Tvém okolí to jde jistě od jedné pusy k druhým ústům...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 7:02 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Llucy: Mouše neublíží, ale ženské ano... Nevím, o jaké město se jedná, ale třeba na malém se to roznese rychle. I v tom Tvém okolí to jde jistě od jedné pusy k druhým ústům...


Nejedná se o malé město, a moc nevěřím tomu, že to mnoho lidí ví... Taková věc je docela důvěrná a pokud to sama dotyčná někomu neřekne (což se moc nestává), tak se o tom nemluví... Mysím, že kolem nás je možná mnoho domácího násilí, o kterém nemáme ani potuchy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 2:16 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Strašně mě překvapuje, jací muži jsou násilníci. Vždycky jsem myslela, že se jedná o nějaké povaleče, ale kolikrát to bývají opravdu vzdělaní lidé. Evil or Very Mad Znám z okolí jednoho zubaře, co mlátí svou ženu, člověk by to do něj v životě neřekl, působí na okolí jako milius, holt zdání klame. Crying or Very sad


Doporučuji nesmírně zajímavou knihu Vzpoura deprivantů od Františka Koukolíka. Jedna z mnoha kapitol je zde věnována tomuto problému. Bohužel, řada násilníků či jinak ujetých lidí je poměrně inteligentních, a některé skutečné zrůdy jsou inteligentní dokonce nadprůměrně.
Velmi zjednodušeně řečeno, tito lidé byli v dětství nějak deprivováni - t.j. byli ochuzeni v citové rovině (v určitém klíčovém věku nepoznali láskyplné chování matky nebo jiného rodiče) a přenášejí to pak dál. Bohužel, v současné civilizaci těchto lidí přibývá, a proto se množí násilí a jiné hnusné lidské chování. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 2:17 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Llucy napsal:
Strašně mě překvapuje, jací muži jsou násilníci. Vždycky jsem myslela, že se jedná o nějaké povaleče, ale kolikrát to bývají opravdu vzdělaní lidé. Evil or Very Mad Znám z okolí jednoho zubaře, co mlátí svou ženu, člověk by to do něj v životě neřekl, působí na okolí jako milius, holt zdání klame. Crying or Very sad


Doporučuji nesmírně zajímavou knihu Vzpoura deprivantů od Františka Koukolíka. Jedna z mnoha kapitol je zde věnována tomuto problému. Bohužel, řada násilníků či jinak ujetých lidí je poměrně inteligentních, a některé skutečné zrůdy jsou inteligentní dokonce nadprůměrně.
Velmi zjednodušeně řečeno, tito lidé byli v dětství nějak deprivováni - t.j. byli ochuzeni v citové rovině (v určitém klíčovém věku nepoznali láskyplné chování matky nebo jiného rodiče) a přenášejí to pak dál. Bohužel, v současné civilizaci těchto lidí přibývá, a proto se množí násilí a jiné hnusné lidské chování. Sad


Jj, též jsem četla, velice zajímavá kniha Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 2:22 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
S jedním starým mládencem jsme před rokem rozebírali, čím to je, že my takoví hodní kluci jsme sami... No, upřímně, my máme zase jiné nedostatky..., někde děláme chybu. Některé ženy si na násilníky potrpí, ten samý typ si vyberou vždy, prostě je přitahují a není možné, aby se poučily.


Ano, někteří muži jsou příliš "hodní" v tom smyslu, že svou láskou a péčí ženskou přímo udusí Smile Zrovna tak existují příliš "hodné" ženy. Confused
Na toto téma se hezky píše tady. I jiné články na tomto webu jsou zajímavé, i když někdy snad trochu cynické (jsou to hlavně "návody" pro kluky), ale v zásadě pravdivé Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 2:45 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Daniela napsal:
Milovník napsal:
S jedním starým mládencem jsme před rokem rozebírali, čím to je, že my takoví hodní kluci jsme sami... No, upřímně, my máme zase jiné nedostatky..., někde děláme chybu. Některé ženy si na násilníky potrpí, ten samý typ si vyberou vždy, prostě je přitahují a není možné, aby se poučily.


Ano, někteří muži jsou příliš "hodní" v tom smyslu, že svou láskou a péčí ženskou přímo udusí Smile Zrovna tak existují příliš "hodné" ženy. Confused
Na toto téma se hezky píše tady. I jiné články na tomto webu jsou zajímavé, i když někdy snad trochu cynické (jsou to hlavně "návody" pro kluky), ale v zásadě pravdivé Wink


"Hodné ženy". Tak tam asi patřím. určitě máš pravdu, že když se to přehání tak to člověka přímo dusí at je to muž a nebo žena. Momentálně si dávam na tohle bacha a moc to nepřehánět. I když je to těžké, protože se nedokáži přetvářet ani nedávat city najevo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.