Přírodní kosmetika Logona
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f10e38ddf650a46c7edabd72d446aff2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 7:17 pm    Předmět: Citovat

tak jdu pět chválu na šampon s Goji. Nic jsem od něj nečekala, takže jsem o to více překvapena. Na přírodní šampon voní moc hezky, trochu nasládle, mám po něm krásné nadýchané vlásky, víc než po šamponu na objem taktéž od Logony. Vlasy jdou skvěle ročesat. A opravu si nemusím týden mýt hlavu, opravu po něm vydrží vlasy dlouho nemastné. A nijak moc nevysušuje, a to trpím na hodně suché vlasy. Takže sečteno podrtženo-šampony od Logony mi prostě sedí. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 9:58 pm    Předmět: Citovat

Zdravim. Smile
Tolko ospevovany jalovcovy sampon som nikde nevedela najst, tak som nadobudla pocit, ze ho asi uz nevyrabaju, neviem... Objavila som vsak sampon Borievka proti lupinam, na ktory tu (evidentne) ohlas nie je ani jeden. Nemate s nim niekto prosim skusenost? Pouzivam poslednych par rokov na striedacku Nizoral a Vichy (nie, ze by po tolkom case este stale fungovali, ale autosugescia a strach, ze sa to bez nich podstatne zhorsi, vitazia Very Happy ). Nemam vsak klasicke suche supinovite lupiny, ale tie take mastnejsie, co sa drzia na vlasoch v gulickach (tfuj teda Rolling Eyes ).
Z prirodnych som na tento problem uz skusala sampon od Alverde, ale dopadlo to katastrofalne - mohla som sa uskrabat a este aj na ramenach som sa z neho neprijemne vyhadzala. Bojim sa, ci vobec este ma zmysel to s prirodou skusat... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 10:03 pm    Předmět: Citovat

Nerada tě zklamu ale ve složení je tam Juniperus Oxycedrus Wood Oil* což je jalovec červenoplodý takže to bude asi ten opěvovaný jalovcový Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 10:05 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Zdravim. Smile
Tolko ospevovany jalovcovy sampon som nikde nevedela najst, tak som nadobudla pocit, ze ho asi uz nevyrabaju, neviem... Objavila som vsak sampon Borievka proti lupinam, na ktory tu (evidentne) ohlas nie je ani jeden. Nemate s nim niekto prosim skusenost? Pouzivam poslednych par rokov na striedacku Nizoral a Vichy (nie, ze by po tolkom case este stale fungovali, ale autosugescia a strach, ze sa to bez nich podstatne zhorsi, vitazia Very Happy ). Nemam vsak klasicke suche supinovite lupiny, ale tie take mastnejsie, co sa drzia na vlasoch v gulickach (tfuj teda Rolling Eyes ).
Z prirodnych som na tento problem uz skusala sampon od Alverde, ale dopadlo to katastrofalne - mohla som sa uskrabat a este aj na ramenach som sa z neho neprijemne vyhadzala. Bojim sa, ci vobec este ma zmysel to s prirodou skusat... Confused


Jalovec je slovensky borievka. takže se jedná o ten stejný šampon. AKorát pod slovenským názvem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 10:15 pm    Předmět: Citovat

Ok, vidim, ze som za blbca a podcenila som slovenskych prekladatelov. Laughing Holt clovek si mysli, ze zase raz prelozil volakto boruvku ako borievku a aj ten mrnaty obrazok vyzera tak nerozoznatelne cucoriedkoidne... Ked uz sa dalo prelozit jerabove vino ako zeriavove... Very Happy Very Happy
My deep apologies. Embarassed Embarassed Embarassed
Ale aj tak... Odporucili by ste to cloveku s nie typickymi suchymi lupinami a zvyknuteho 20 rokov na cistu chemiu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 1:19 pm    Předmět: Citovat

Zlatusiq - neomlouvej se, však se to může stát každému. Kdybych se v mládí s takovou chutí nenapájela spišskou borovičkou, tak mi to taky nedojde - takže jsi právě potěšila stařenku pamětnici, protože se mi vybavily příjemný vzpomínky. Very Happy
Akorát s tím šamponem moc neporadím - obecně jalovec, alespoň pokud jde o čistej EO pomáhá správným proudění lymfy a může zkllidňovat nežádoucí podráždění (takže třeba mně jalovcový preparáty na takový ty lupy z podráždění vždycky zabíraly dobře, i když zrovna tenhle konkrétní šampon jsem neměla), ale čert ví, co to bude dělat v kombinaci s ostatníma složkama toho šamponu zrovna na Tvojí hlavě. Asi moc nezjistíš, dokud nevyzkoušíš na vlastní háro. Wink Ale třeba se ozve ještě někdo další, kdo má přímější zkušenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 1:28 pm    Předmět: Citovat

Jalovec byl můj první přírodní šampon, který jsem začala po chemce používat. Neměla jsem ho primárně na lupy, ale na boláky, kterých jsem se dlouho nemohla zbavit a mohla se udrbat k smrti (díky alverde Twisted Evil ). Přestože vlasy byly celý život zvyklé na chemku, tak jsem šamponem jsem byla opravdu spokojená, problém mi vyřešil. Nicméně lupy jsem neměla, tak v tomhle neporadím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 2:31 pm    Předmět: Citovat

No jo, stara dobra borovicka - pomsta z lesa... Laughing
Ja praveze nemam tu pokozku nejako moc podrazdenu, takze neviem, akeho povodu je ten bordel v mojich vlasoch. Rolling Eyes
A hlavne ma od dalsieho experimentovania s prirodou odradza ta spominana katastrofa s Alverde (ktory bol praveze na lupiny urceny). Mam z toho taky nejaky respekt. Laughing Ale asi nezistim inak, nez skusanim, to je zial pravda... Keby nahodou nesadol, mala by niektora z vas zaujem odkupit ho?
Nechce sa mi vyhadzovat sampon za 8eur po par nezdarenych pokusoch... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 4:00 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq, určitě neodsuzuj přírodní kosmetiku kvůli Alverde - já používám prakticky jen přírodní přípravky a od Alverde už kupuje jen dva výrobky, ostatní jsou katastrofa (a ani jeden není na vlasy Smile ). S jalovcovým šamponem nemám zkušenost, ale Logona je hodně dobrá kosmetika obecně, takže za pokus to určitě stojí. Držím palce, ať pomůže Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 4:11 pm    Předmět: Citovat

Mě by tedy (jako velkého štourala Wink ) zajímalo, jak moc je ten jalovcový zatěžující (měla jsem ten s ginkem a zatěžoval optavdu hodně)...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.