Přírodní kosmetika Logona
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2d2d77f6d54e1e8599eb7bfe8e255d1dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 4:36 pm    Předmět: Citovat

Co si pamatuju, tak mi vlasy jalovec nezatěžoval.

Dřív mi teda nezatěžoval ani gingko, ale když jsem ho teď po delší době použila, víc jak po roce, tak mám po něm vlasy zatíženější a docela mě svědí palice. Což, nechápu jakou látkou může být, nebo po Logoňáckých šamponech mě hlava běžně nesvědí.

Teď jsem se navrátila k Logoně měsíčku a jsem velespokojená. Vlasy mi vůbec nezatěžuje, zároveň ale jsou hydratované, nedrbu si hlavu, luxusní Smile

Ještě jsem si vzpomněla k tomu jalovci-někde na netu jsem četla (myslím, že na cestě přírody), že při prvních použitích se můžou lupy ještě zhoršit, ale pak se to utřepe a člvoěk se lupů zbaví Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 4:55 pm    Předmět: Citovat

Děkuju za info (no tohle upozornění má na sobě i rozmarýnová weleda, ale začínají mi po ní hodně plihnout vlasy, takže hledám náhradu) no to se jalovcová logona zdá jako nejlepší náhrada... když já ty jalovcový věci moc ráda Embarassed Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 5:06 pm    Předmět: Citovat

Nevíte jestli se měnilo složení růžového krému? Po poměrně dlouhé době jsem si ho koupila, byla jsem na něj strašně natěšená. Teď jsem trochu v rozpacích. Chvilku po namazání mi pnou tváře a musím je zase domazat. Dřív jsem s tímhle krémem byla naprosto spokojená a teď uvažuju že zase koupím mandlovou Weledu, abych neuschla než dopotřebuju Logonu Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 5:35 pm    Předmět: Citovat

obávám se, že když Logona renovovala obaly, tak proběhla renovace i ve složení. Asi ne u všeho, ale u krémů myslím ano.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 5:44 pm    Předmět: Citovat

Právě u tohohle krému to je obrovská škoda, dřív byl pro moji pleť skoro jako zázrak. Ještě že mám své jiné oblíbence Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 9:19 pm    Předmět: Citovat

Už jsem se zmínila v jiném vláknu, ale zatím mi sedí Šampón Bio s kofeinem a Goji, mám po něm jakoby silnější vlasy, pevné a bohaté. Nechávám ho pár minut působit, tak možná to taky prospívá. A ještě pozitivum - při mytí i pak při česání mi vypadne ještě méně vlasů než obvykle .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 1:02 pm    Předmět: Citovat

Sim: ach goji šampon miluju! Mám po něm přesně vlasy jako popisuješ! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 2:55 pm    Předmět: Citovat

Vyzkoušela jsem šampon Logona Henna a spokojenost jako skoro s každým Logona šamponem. Hlava ani trošku nesvědí, což je pro mne velmi radostné. Odlesky docela do zrz, otázkou je, jestli jsem si to jen nevsugerovala Smile Ale přijde mi, že po každém šamponu mám jiný lesk. Po umytí jsem použila kondiš, myslím, že bez něj by to asi nešlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Speedinka
41-80
41-80


Založen: 16.9.2011
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 9:43 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

nemáte někdo zkušenosti s šamponem Meduňka/citron? Dneska jsem si jej koupila, prodavačka mi jej doporučila na mé "všelijaké" vlasy, tak by mě zajímalo, co od něho můžu očekávat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kllara
81-160
81-160


Založen: 30.8.2011
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2012 10:45 pm    Předmět: Citovat

Nemáte někdo zkušenost s krémy od logony denní krém BIO růže a weledy mandlový krém? Já se nemůžu rozhodnout, tak mě napadlo jestli tady někdo nemá porovnání Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.