Přírodní šampony Urtekram
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 133, 134, 135  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=64f1c5c4615aa48eb1022f53f1c8149fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 10:54 am    Předmět: Citovat

Tak jsem se taky rozhodla vyzkoušet šampony od Urtekramu. Objednala jsem si Aloe Vera a Růžový. Už se nemůžu dočkat ,až je vyzkouším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 10:58 am    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Tak jsem se taky rozhodla vyzkoušet šampony od Urtekramu. Objednala jsem si Aloe Vera a Růžový. Už se nemůžu dočkat ,až je vyzkouším.

A můžu se zeptat, kde jsi ten šampon objednávala? Dá se tahle značka sehnat běžně v bio-obchodech nebo musím do jejich prodejny?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 11:13 am    Předmět: Citovat

Dana napsal:

A můžu se zeptat, kde jsi ten šampon objednávala? Dá se tahle značka sehnat běžně v bio-obchodech nebo musím do jejich prodejny?

http://www.vitektrade.cz/seznam-obchodu/seznam-obchodu.html

Na téhle stránce je seznam prodejen, kde by měli mít kosmetiku od urtekramu. Urtekram totiž své výrobky prodává přes tuhle firmu,která se zároveň zabývá zdravou výživou. Já našla u nás, v Plzni, tři obchody kam své zboží dodává,ale jen v jednom měli kosmetiku od Urtekramu a to ještě v omezeném množství.Přeji hodně štěstí při hledání Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 11:21 am    Předmět: Citovat

zajímavé, tam jsem koukala, ale přes odkaz na seznam obchodů jsem se tam nemohla dosta, ale teď přes ten z tvého příspěvku jo. Pro mě asi internet zůstane navždy záhadou:) V každém případě díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 11:26 am    Předmět: Citovat

Dana napsal:
zajímavé, tam jsem koukala, ale přes odkaz na seznam obchodů jsem se tam nemohla dosta, ale teď přes ten z tvého příspěvku jo. Pro mě asi internet zůstane navždy záhadou:) V každém případě díky.

Ze stránek urtekramu se tam nedostaneš, a neboj není to tvoje chyba, ten odkaz mají špatně napsaný,takže se tím vůbec netrap Smile Jsem ráda,že jsem ti alespoň trochu pomohla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 11:52 am    Předmět: Citovat

jak už jsem někde na fóru písala, šampony urtekram jsou opravdu parádní, zatím mi dělá na vlásky moc dobře ten aloe vera, dokonce si po něm neusím dávat pokaždé kondicioner - to se mi u jiných šamponů nikdy nestalo Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 11:55 am    Předmět: Citovat

rozhodně se na ten urtekram odpoledne vydám, dokonce jsem dostala i finanční příspěvek od miláčka. ale říkal, že na ten kartáč za 4000 si budu muset vydělat sama;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 12:00 pm    Předmět: Citovat

uf, ten kartáč to by byl dárek na 3 Vánoce dopředu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 12:52 pm    Předmět: Citovat

Měli by mi z Urtekramu platit za vydatnou reklamu Very Happy . Paráda, jak se tu šíří! Nezapomeňte, Aloe a kopřivák jsou zatím nejlepší.
Můj kartáč mě nestál 4000, ale 350 a koupila jsem ho v Pashmině, obchodu s parukami. Ale zas ta zatrrrr! guma! Co jsem však viděla, ani ty zahraniční čtyřtisícové nejsou bez gumy...Nebo snad ano? Pozor takéna tu hustotu. Když je hodně hustý, fakt se do těch vlasů nedá zabořit. Zvlášť jsou-li husté taky. Tento nový, co mám už je o něco lepší,a le ideální to takénení. A to má tenké svazečky rozmístěné přibližně jako u obyčejných kartáčů s kovovými štětinami.
Návrat nahoru
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 2:43 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
Damayanti napsal:
Tak jsem se taky rozhodla vyzkoušet šampony od Urtekramu. Objednala jsem si Aloe Vera a Růžový. Už se nemůžu dočkat ,až je vyzkouším.

A můžu se zeptat, kde jsi ten šampon objednávala? Dá se tahle značka sehnat běžně v bio-obchodech nebo musím do jejich prodejny?



Objednávala jsem si tady www.happyhemp.cz na levé straně ve sloupci Oddělení klepni na Urtekram a jsi tam. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 133, 134, 135  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.