Přírodní šampony Urtekram
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 133, 134, 135  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=123157ba6371816ce26f0a0c81e50ba3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 4:36 pm    Předmět: Citovat

Very Happy taky jsem neodolala a objednala si Urtekram. Snad do konce týdne dojde. Moooc se na něj těším. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 8:03 pm    Předmět: Citovat

Před chvilkou jsem vyzkoušela ten Levandulový šampon od Urtekramu: První poznatek-nááááááádherně to voní....Smile Přítel přišel z koupelny a hned se ptal, co to tam tak krásně voní Wink Vlasy se mi po umytí moc líbí,jsou jakoby zjemněné, takové nadýchanější a lesklejší...jsem moc spokojená Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 8:40 pm    Předmět: Citovat

Ke kartáči: Kopretinko, raději bys ho měla používat jen na uhlazení. Dřevěným hřebenem rozknotit, kartáčem pak uhladit nebo nadýchat. Jinak jsem ráda, že vám všem dělá Urtekram stejně dobře jako mně Very Happy
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 10:52 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dneska zakoupila a hned vyzkoušela opěvovaný Urtekram, u mě to byl konkrétně Kopřivový proti lupům. No, musím říct, že nevidím moc rozdíl oproti umití jakýmkoli jiným šampónem. Ale snad se to časem projeví a moje vlásky se mi odvděčí. No ale v každém případě ten šampón krásně voní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 5:18 pm    Předmět: Citovat

Jelikoz se uz roky pohybuju na internacionálních webových stránkách, a jsem clenem v jednom nemeckém fóru, naucila sem se o vlasových kosmetikách hodne. Po prvé, a to je to nejdulezitejsí, ze se nemá kupovat kosmetika, v které jsou silikony. Cili, kdyz si nákou jdu koupit, sleduju zadní stranu obalu. Kdyz se tam najde slovícko koncící na -cone, tak od toho dávám ruce pryc. Takový silikon je napríklad: dimethicone. Pantene, Fructis, atd. je rádi pouzívají. Silikony se ukládají na povrchu vlasu, a nekteré se nedají ani vymývat. Kdyz má clovek roztrepené konecky, tak se ten silikon na povrchu usadí, a vlasy pak vypadají zdrave. Pak po více pouzití je tech silikonových vrstev porád víc a víc na vlasech, které sou najednou tezké a bez objemu.
Kosmetika bez silikonu je napríklad Alverde od DM, nebo kdysi se u nás dala koupit finská kosmetika Herbina. Logona, Sante a ostatní biokosmetiky sou taky super!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 5:21 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Medeo, my víme, také se tu vzájemně varujeme před -cony. Mně a některým kolegyním se osvědčily šampony Urtekram, také přírodní Wink
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 5:26 pm    Předmět: Citovat

Medea napsal:
Jelikoz se uz roky pohybuju na internacionálních webových stránkách, a jsem clenem v jednom nemeckém fóru, naucila sem se o vlasových kosmetikách hodne.


OT:
Hallo Medea! Jake jsou stranky te nemecke komunity? Ja se obcas mrknu na longhaircommunity.com, ale to je az moc giganticka komunita, tisice lidi jsou trochu az moc prilis. Kazdopadne, herzlich vitaj u nas a tesime se na tipy "od sousedu" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 8:58 am    Předmět: Citovat

Ahoj Lily - tak já než jsem přešla na přírodní šampony tak mi z drogerie přišla dobrá značka Gliss Kur a potom ty šampony z DM - nebyly tak drahé a přišly mi fajn. Teď nedám dopustit na šampon Urtekram - Aloe Vera a pak ob dvě umytí používám balzám od kosmetiky Cannaderm - s konopím a jsem moc spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 8:37 am    Předmět: Citovat

Ahoj.
Teď jsem si poprvé umyla vlasy šamponem Aloe od Urtekramu. Dost mě zarazilo, že nepění. Já jsem měla vždycky pocit dobře umytých vlasů jen když jsem měla pěkně bohatou pěnu. To že něpění mi trochu vadí, vám ne?
Jinak jsem zvědavá, jaké budou vlásky až uschnou. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 3:22 pm    Předmět: Citovat

Lily napsal:
Ahoj.
Teď jsem si poprvé umyla vlasy šamponem Aloe od Urtekramu. Dost mě zarazilo, že nepění. Já jsem měla vždycky pocit dobře umytých vlasů jen když jsem měla pěkně bohatou pěnu. To že něpění mi trochu vadí, vám ne?
Jinak jsem zvědavá, jaké budou vlásky až uschnou. Smile


To je dobre, nepeni, protoze neobsahuje SLS, coz je agresivni detergent (latka, ktera se pridava i do cisticu na podlahy v garazich Smile ). Jinak, na prirodni kosmetiku si musi pokozka i vlasy zvyknout, pokud to poprve nebude 100%, nevzdavej!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 133, 134, 135  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.