Přírodní šampony Urtekram
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 133, 134, 135  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=38ead4ae1946a8f91c921d2b10770ceeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: po září 11, 2006 3:49 pm    Předmět: Přírodní šampony Urtekram Citovat

No jo, mít 7 cm vlasů, také bych na ně mohla dávat leccos Smile . Jenže takhle to riskovat nehodlám! Jinak dnes jsem zašla do centra Slunečnice (zdravá výživa a přírodní kosmetika, pro Budějčáky - poslední odbočka z Lanovky před nádražím po levé straně, obchod taktéž po levé straně ulice) a provedla výzkum on site Smile . Logonu tam nemají, protože se jim neozval dealer, ale Laveru a Weledu ano. Já jsem se zásobila kopřivovým šamponem od firmy Urtekram, tu ještě neznám (máte s ní někdo zkušenost?) a lopuchovým výluhem na vlasy. Všechno zcela ekologické, bylinné a bez chemie. Po testovací době dám vědět, zda mi ještě na hlavě něco zbylo Smile .
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne září 17, 2006 9:23 pm    Předmět: Citovat

Ty dvě jsem nezkoušela, ale už ani nemám zájem. Ten Urtekram mě mimořádně příjemně překvapil! Vlasy jsou po něm úplně jiné než po šamponech z drogerie.Jakoby hustší a nádherně se lesknou. Dokonce jsem měla cukání už po druhém použití vyházet všechny své dosavadní šampony, jak skvělá změna to byla! Je úplně cítit, že v něm nejsou žádné zbytečné zatěžující látky, jen šetrné mýdlo a kopřivový extrakt. Vřele doporučuji! Stojí asi 129 Kč v obchodech s přírodními produkty a racionální výživou.
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá září 22, 2006 11:43 am    Předmět: Citovat

Zrovna se dívám, jak se mi vlasy na sluníčku nádherně medově lesknou. Jojo, včera jsem je umyla svým kopřivovým Urtekramem Smile . To je prostě paráda, do drogerie už ani nepáchnu! Předtím jsem je měla umyté Elsévem pro lesk. Hodně klouzaly, lesk tak normál, ale byly dost zplihlé. To asi ty -cony Smile .A teď - jako bych si je vyměnila! Hustá hřívka, lesk jako hedvábí... Very Happy Ještě jsem měla v rezervě jeden zpětný dárek k narozeninám, tak jsem si "objednala" bodlákový a aloe Urtekram. Jestli je skutečně dostanu, napíšu, jak dopadlo testování Smile .
Návrat nahoru
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá září 22, 2006 7:18 pm    Předmět: Citovat

To určitě napiš, jsem na to natešená Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers
8-20
8-20


Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po září 25, 2006 10:00 am    Předmět: Citovat

Tak si mě Fairy nalákala a už dvakrát jsem si umyla vlasy šamponem Urtekram - s tím aloe. A světe div se opravdu mi přijde jako kdybych měla víc vlasů a hlavně jsou potom moc příjemné na dotek i na pohled Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po září 25, 2006 10:43 am    Předmět: Citovat

Svět se nediví, protože už to ví Smile . TAkže super! Very Happy
Návrat nahoru
hapers
8-20
8-20


Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po září 25, 2006 11:04 am    Předmět: Citovat

Taky ráda šampony střídám, tak jsem vzala náš místní natural útokem a nakoupila jsem jak Urtekram tak Cannaderm (kosmetika z konopí) - tak uvidíme Smile už se těším na ty stavy euforie Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2006 4:35 am    Předmět: Citovat

hapers napsal:
Taky ráda šampony střídám, tak jsem vzala náš místní natural útokem a nakoupila jsem jak Urtekram tak Cannaderm (kosmetika z konopí) - tak uvidíme Smile už se těším na ty stavy euforie Wink Laughing




kočko, jaké byly stavy ueforie???? Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hapers
8-20
8-20


Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2006 7:33 am    Předmět: Citovat

krásné Smile za vlásky jemné jako peříčko odměnou spousty něžností Embarassed , a? žije euforie Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 10:39 am    Předmět: Citovat

Tak jsem si včera koupila levandulový šampon od Urtekramu, jsem zvědavá co to se mnou provede Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 133, 134, 135  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.