Přírodní šampony Urtekram
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 133, 134, 135  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7f2fedb41ff0976ec421eb262b58007fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 4:15 pm    Předmět: Citovat

+ netestují na zvířatech Wink Cool ! Za mě je Urtekram SUPER!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: út září 27, 2016 8:28 am    Předmět: Citovat

Od včera som hrdou majiteľkou Rasul šamponu a neparfémovaného kondicionéru. Smile Dnes ráno som si s nimi zmyla vlásky, rasul penil fantasticky, zatiaľ ešte úplne nevyschli,ale už teraz cítim ake su čistučké, hebké a nadýchané Smile Konce su ešte mokré, ale vyzera to tak, že kondicioner robí to čo má, bez toho aby zanechaval konce mastne aj ked obsahuje veľa olejov (po tom čo som mala alverďácky jojoba+echinacea, ktorý mastil ako šľak, som sa obávala) čiže super Smile

tie ktoré tiež máte rasul: tiež máte hornú polovicu taku akoby fialovu a druha polovica je ten íl? a tiež sa vám to tak ťažko premiešava ako mne? triasla som tou fľašou a nakoniec som ju musela postaviť hore dnom aby sa tie zložky premiešali Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2016 12:28 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si včera koupila růžový sprej, tak jsem zvědavá, co na to budou vlásky říkat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá březen 31, 2017 7:07 pm    Předmět: Citovat

Mám s touhle značkou asi prostě smůlu... Nějaký čas zpátky jsem si koupila levandulový šampon a moc mě nenadchl - vlasy po něm byly suché, zplihlé. Teď jsem si říkala, že dám Urtekramu další šanci se severskou břízou - a efekt skoro stejný. Sad Potřetí do něj už asi nepůjdu, ale je to pro mě záhada: tady tolik spokojených reakcí a u mě zkrátka propadák...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: pá březen 31, 2017 7:53 pm    Předmět: Citovat

Za mě kondicionér severská bříza výborný, asi zrovna patříš mezi ty, kterým nesedí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po duben 03, 2017 12:39 pm    Předmět: Citovat

Zdá se... Ale je prima, že se najdou tací, kterým Urtekram vyhovuje. Myslím, že už jen za složení a výrobní postupy si zaslouží sympatie... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nessa Issil
0-7
0-7


Založen: 23.11.2016
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so duben 29, 2017 6:40 am    Předmět: Citovat

Ahoj holky, teď přecházìm na přírodní kosmetiku, zvolila jsem podle recenzí právě Urtekram, konkrétně s aloe vera. Mám problém s citlivou pokožkou, vysušenou, v nejhorším lupy. Zatím jsem šampon použila 2x, ale už druhý den mě děsně svědí hlava, objevují se na pár místech lupy Sad Tak nevím, jestli mám vydržet, nebo skočit do lékárny pro chemii...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so duben 29, 2017 7:16 am    Předmět: Citovat

Tady je každá rada drahá. Nejste alergická na aloe? Někde bych to otestovala, třeba na zápěstí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nessa Issil
0-7
0-7


Založen: 23.11.2016
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so duben 29, 2017 8:50 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Tady je každá rada drahá. Nejste alergická na aloe? Někde bych to otestovala, třeba na zápěstí...


To mě vůbec nenapadlo, díky. Nikdy jsem si ničeho nevšimla, ale může to být...Říkala jsem si, jestli to nemůže být i tím coco sulfátem. Sice to není chemie, ale dráždí. Nebo se prostě k těm přírodním šamponům potřebuju "promýt" a nějakou dobu to potrvá. Každopádně děkuji! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: so duben 29, 2017 9:23 am    Předmět: Citovat

Nessa Issil napsal:
Ahoj holky, teď přecházìm na přírodní kosmetiku, zvolila jsem podle recenzí právě Urtekram, konkrétně s aloe vera. Mám problém s citlivou pokožkou, vysušenou, v nejhorším lupy. Zatím jsem šampon použila 2x, ale už druhý den mě děsně svědí hlava, objevují se na pár místech lupy Sad Tak nevím, jestli mám vydržet, nebo skočit do lékárny pro chemii...


Zkus použít vzorek (ať nemusíš kupovat celou lahvičku) nějakého jiného Urtekramu nebo vůbec jiného přírodního šamponu ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 133, 134, 135  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.