Býčí ... žlázy...ehm :)
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 83, 84, 85  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=45331487b3c17f6f0ce98448bdd39cb9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 8:47 pm    Předmět: Citovat

Tak se mi zdá, že nutně potřebuji pořádného býka! Laughing Laughing Laughing
http://www.novinky.cz/koktejl/londynsky-kadernik-nabizi-vlasovou-kuru-z-byciho-spermatu_108330_dcj5i.html
Návrat nahoru
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 8:56 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Tak se mi zdá, že nutně potřebuji pořádného býka! Laughing Laughing Laughing
BYCISPERMA


uff, dneska se dá prodat cokoliv. Rolling Eyes btw.stejně bych řek, že pro vlasy je nejlepší vhodná výživa, tzn.orální cestou Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 5:31 pm    Předmět: Citovat

Ale ty byčí se koule se opravdu prodávají i u nás. Myslím, ze jsou od firmy Gestil. A je to opravdu zázrak, lepší než všechny vlasové kůry. Je to dobry pri padani, pris suchych koneckach a pri vsech vlasovych problemech.
Omluvam se, uz zase pisu bez carek a ahacku, ale trva mi to s nima hrozne dlouho -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 5:36 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Fairy napsal:
Tak se mi zdá, že nutně potřebuji pořádného býka! Laughing Laughing Laughing
http://www.novinky.cz/koktejl/londynsky-kadernik-nabizi-vlasovou-kuru-z-byciho-spermatu_108330_dcj5i.html


Ale ty byčí se koule se opravdu prodávají i u nás. Myslím, ze jsou od firmy Gestil. A je to opravdu zázrak, lepší než všechny vlasové kůry. Je to dobry pri padani, pris suchych koneckach a pri vsech vlasovych problemech.
Omluvam se, uz zase pisu bez carek a ahacku, ale trva mi to s nima hrozne dlouho -
To bych asi nepřetrpěl už jenom z principu Confused .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 5:45 pm    Předmět: Citovat

Vzpomínám si, že jsem ho před několika lety měla. Byl to takový černý kelímek a jmenovalo se to tuším Wonder. Podivně to smrdělo a pro mé vlasy to teda žádný záztak nebyl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2007 11:37 am    Předmět: Citovat

Fujtajfl, dámy, tak do tohoto prostředku fakt nejdu. Obrací s emi žaludek jen o tom čtu. Zato musím pět chválu na Alpecin. Za ty dva ýdny, co ho mám, mi vlasy znatelně zhuňatěly. Nevím čím to je, ale u hlavy mají rozhodně větší objem! Možná mi to opravdu aktivovalo kořínky a dorůstají mi nové vlasy nebo co, ale je to fakt úžasný pocit, když ten objem vezmete do rukou! A to za pouhou stovku. Vřele všem doporučuji! Very Happy
Návrat nahoru
kattie
0-7
0-7


Založen: 27.7.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2007 2:55 pm    Předmět: Citovat

Já jsem zase slyšela o kondicioneru se zvlastnim nazvem "býčí koule" tak se chci zeptat jestli s nim nekdo nemate zkusenosti a jestli nevite kde ho sehnat??? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2007 3:08 pm    Předmět: Citovat

no fůůůj... nic takovýho neznám, ale ten název by mě jako vegetariána odradil okamžitě Evil or Very Mad i kdyby to krávu nevidělo ani z vlaku... Rolling Eyes
ale co znám je kondicioner s býčí žlázou, toho sem si všimla u nás v jedný drogerce, ale jen sem zakroutila hlavou a šla pryč. co je na části chudáka býka tak zázračný nevim... Question Question Question Mad Evil or Very Mad Question Question
http://www.vlasy-kosmetika.cz/Regenerace-a-pece/Suche-a-poskozene/GESTIL-WONDER/464-GESTIL-WONDER-Regeneracni-zabalovy-vlasovy-krem-z-bycich-zlaz-500ml.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2007 3:23 pm    Předmět: Citovat

to zni vazne nechutne a rozhodne by me to nenalakalo ani kdyby me hned do druhyho dne mely narust vlasy az po kolena Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nerozlousknutelny.orisek
21-40
21-40


Založen: 9.7.2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2007 3:32 pm    Předmět: Citovat

Shocked býčí žláza ... to jsou věci. Chudák býk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 83, 84, 85  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.