Býčí ... žlázy...ehm :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 82, 83, 84, 85  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a1a6e451f3c9521c1e522a24b8582dacZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
_Darlinka_
41-80
41-80


Založen: 8.6.2012
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: čt leden 09, 2014 6:03 pm    Předmět: Citovat

Můžu srovnávat, měla jsem Gestil jak klasický černý, tak i ten světlejší balzám s arganovým olejem navíc.. mě osobně víc sedí ten klasický černý.. nemůžu si pomoct ale ten světlejší mi příjde jakoby "ošizený", nesedí mi vůně, konzistence, i doba působení je jiná.. u klasického černého gestilu doporučují 3-5minut působení, a u toho světlejšího jen 1-2 minuty. Taky ten černý je popisován jako maska, která se má kromě běžného používání jednou týdně aplikovat a nechat půl hoďky až hodinu působit, kdežto gestil s arganovým olejem je jen obyčejný kondicionér, který se prostě vetře, nechá minutku, dvě působit a pak spláchne.

Já jsem teď dobrala ten s arganovým (měla jsem velké 500 ml balení) a pokorně se vracím zpět ke klasickému černému gestilu. každému ale sedí něco jiného, takže doporučuju vyzkoušet a pak se rozhodnout:).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: čt leden 09, 2014 7:47 pm    Předmět: Citovat

Zkoušela jsem také oba druhy a vítězí taky klasický Gestil, ale nesedí mi jako 5 minutová maska do konečků, vždycky si ho dávám po šamponu a po kondicioneru a nechávám ho hodinu a déle působit...ten ricinák v něm hodně zabírá na růst a mám po něm lesklejší vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: ne leden 12, 2014 10:25 am    Předmět: Citovat

Já jsem zjistila zajímavou věc....gestil jsem si koupila někdy v prosinci 2012 a moc mě tedy neuchvátil (tou dobou jsem měla ještě barvené vlasy v sušenkovém stavu), vlasy jsem měla po něm jako sláma a tak nějak podivné...Teď jsem se k němu vrátila, protože mi došla moje maska od Le Petit Marseillais a ejhle, on je úžasný! Nevím jestli je to tím, že chemicky upravené a poničené vlasy odrostly a na "přírodní" reaguje jinak, ale paráda opravdu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicoolka*
41-80
41-80


Založen: 5.4.2013
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: út leden 14, 2014 2:30 pm    Předmět: býčí koule :D Citovat

kamarádka zkoušela bíčí koule od značky wonder a nemohla si je vynachválit. Já mám vlasy kudrnaté a přes zimu mám dost suché konečky takže nevypadají moc hezky a sem tam se i nějaký zlomí Sad ...když je učešu tak mám obří vlasy Very Happy ...obědnala jsem tedy také bíčí koule značky wonder ..stříbrnej kelímek se světle zeleným nápisem ...ten je přesně pro můj typ vlasů Smile ...doufám že mi to tedy pomůže a budu určitě informovat. Jak jsem tak četla tak jsem jedna z mála co do toho jde Very Happy pro vlasy snad cokoliv Exclamation Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miňule
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Duchcov

PříspěvekZaslal: čt leden 16, 2014 11:41 pm    Předmět: Citovat

Tak tuhle masku od Wonderu prostě miluji!!! Zrovna včera jsem ji měla na vlasech hodinu a ani jsem po tom nemusela nic jiného nanášet, protože vlasy byly krásné, hladké! A to je mám vlnité a konečky suché. Ale po masce nádhera!!! Wink
_________________
Serenity Basteela *Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicoolka*
41-80
41-80


Založen: 5.4.2013
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: pá leden 17, 2014 9:18 am    Předmět: Re: býčí koule :D Citovat

Nicoolka* napsal:
kamarádka zkoušela bíčí koule od značky wonder a nemohla si je vynachválit. Já mám vlasy kudrnaté a přes zimu mám dost suché konečky takže nevypadají moc hezky a sem tam se i nějaký zlomí Sad ...když je učešu tak mám obří vlasy Very Happy ...obědnala jsem tedy také bíčí koule značky wonder ..stříbrnej kelímek se světle zeleným nápisem ...ten je přesně pro můj typ vlasů Smile ...doufám že mi to tedy pomůže a budu určitě informovat. Jak jsem tak četla tak jsem jedna z mála co do toho jde Very Happy pro vlasy snad cokoliv Exclamation Laughing


tak vlasy po něm byly uplně jako vyměněný Smile lesklý, hladký a šly krásně rozčesat Smile ... doporučuju a rozhodně sama budu používat i dál Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hajula
321-600
321-600


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 453

PříspěvekZaslal: ne leden 26, 2014 10:01 pm    Předmět: Citovat

tak ja si gestil taky pred par tydny poridila. zatim jsem zkousela dvakrat jako masku na hodinu a vcera jen jako kondicioner. nepotrebuji ho ani tak na zjemneni vlasu, ale na lamani.. mam jemny vlasy a konce mam vzdycky takovy urousany.. ale co me docela prekvapilo, ted jsem teda byla u kadernice a ta mi rikala, ze nemam zniceny vlasy, takze si mysli, ze ho nepotrebuju.. tak nevim. ale tak kdyz jsem si ho koupila, tak uz ho budu pouzivat a snad pomuze Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út únor 11, 2014 10:15 am    Předmět: Citovat

Taky jsem Gestilu podlehla a zatím byl vyzkoušen jednou jako kondicionér a jednou jako zábal na hodinu a půl. Jako zábal mi sedí asi víc, opravdu mi uhladil a zjemnil krepaté přesušené konečky (se kterými černý balzám Gliss Kur ani nehnul), ale hennu teda vymývá fest Evil or Very Mad

Od posledního barvení mám týden a skoro už není vidět. Takže ho asi budu používat jednou za 14 dní a střídat s jinými maskami a balzámy (mám v úmyslu objednat Kallos Latte a Keratin a střídat).

Každopádně na stažení barvy/henny asi ideální Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: čt únor 13, 2014 4:33 pm    Předmět: Citovat

Normálně dávám Gestil vždy jako masku po mytí (hodinovou) a včera jsem se rozhodla, že jej zkusím dát na vlasy před mytím. Namočila jsem si vlasy, nanesla gestil a po hodině smyla, pak nanesla šampon...a s těmi vlasy se mnohem líp pracovalo, ten šampon se dostal úplně všude a krásně pěnil. Vlasy taky vypadají lépe než když ho dám po mytí. Asi změním vlasopéči.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidney
81-160
81-160


Založen: 15.7.2013
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2014 6:29 pm    Předmět: Citovat

I já jsem podlehla býkománii a dnes večer se chystám na masku - v mém případě zejména kvůli vymytí henny, protože mi (ne)pěkně ztmavla. Na první pohled a počuch mě to ale moc neoslovilo, ta "vůně" mi nejvíc ze všeho připomíná levnou aviváž Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 82, 83, 84, 85  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.