Býčí ... žlázy...ehm :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 83, 84, 85  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=71b11a26a1e99793ccbf8c32e2380605Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sidney
81-160
81-160


Založen: 15.7.2013
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 2:39 pm    Předmět: Citovat

Tak tedy nic moc. Na mé relativně jemné vlasy měl Gestil (černý) až téměř zhoubný účinek - ztěžkly a začaly se mastit o den dřív.

Ale byly hezky hydratované, to jo, a hennu vymyl festovně, takže účel splnil. Podruhé bych do něj ale už nešla, zůstanu u přírodních přípravků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 8:47 pm    Předmět: Citovat

Tak mě se zdá,že mi Gestil už taky nesedí.Asi,že si vlasy už na něj zvykly?Jenže nevím čím ho nahradit ještě mám Kallos a taky už nic moc..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: so květen 31, 2014 3:19 pm    Předmět: Citovat

Jdu jsem znovu pět ody na Gestil Wonder...na začátku jsem z něj byla dost zklamaná, protože jsem si jej dávala na 5 minut na konečky a přesušil mi je. Pak jsem s ním ale začala experimentovat a ted ho dávám před šamponem na mokré vlasy-vždy na hodinu a více. Pak nanesu šampon a kondicioner a po uschnutí jsou ty vlasy prostě mnamozní. Lesknou se jako nikdy, jsou hydratované, mají takovou jakoby jinou strukturu. A co víc, objem vydrží skoro až do dalšího umytí a vlasy nepramínkují...jediná nevýhoda je to vymývání henny :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2014 7:48 pm    Předmět: Citovat

Koupila jsem si tuhle masku:

http://www.vlasy-kosmetika.cz/wonder-argan-regeneracni-maska-s-arganovym-olejem-300ml-6049.html

Super!!! Už po jednom použití jsem zjistila, že můžu nosit rozpuštěné vlasy, aniž bych večer rozčesávala jeden megadred!
Nechávam ji působit déle, než na obalu uvedené 1-2 minuty - a vlasy ještě zabalím do igelitu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2015 8:19 am    Předmět: Citovat

Málem jsem nad Gestilem zlomila hůl a chtěla ho už prodat, ale mám po zimě vlasy v příšerném stavu a doteď osvědčené metody vůbec nepomohly - olejový zábal, alverde máslo, vejcomedový šampon, henna...Visaka se snažila nejvíc, ale když jsou vlasy suché a ještě jemné, tak výsledek nebyl zdaleka tak uspokojivý. Z nouze jsem sáhla po Gestilu a dala ho jako zábal na hodinu na mokré vlasy, byla jsem naštvaná, tak jsem ho dala na celou hlavu Laughing a nešetřila jsem Laughing

Smývala jsem nejdříve vodou, pak jsem 2x šamponovala tuhým šamponem Brunetka a přelila citronovou šťávou.
Výsledek: jak vlasy pomalu schly, tak získávaly na objemu, dokonce i u hlavy, jsou měkké, konečky zacelenější, nepramínkují. Nevěřila jsem vlastním očím. Asi potřebovaly solidní dávku regenerace.

Budu aplikovat častěji a moc děkuji Elisse za doporučení tohoto postupu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2015 10:39 am    Předmět: Citovat

Heather - nojo, ony ty vlasy měněj chutě, takže teď, když jim bylo ouvej, tak slastně sosaly tu samou věc, nad kterou se předtím ofrňovaly. Taky mi zrovna Gestil někdy sedne a někdy ne (teď jsem ho zkusmo dávala do henny a byl fajn). Akorát já když si s ním dělám zábal, tak šamponuju jenom jednou a to velmi lehce, abych vlasy zase úplně neodmastila - a kdyby mi nebyla tak nepříjemná ta vůně, tak se na to asi vybodnu úplně a vymyju jenom vodou (jako určitě bych si to nejlajsla několikrát po sobě, střídám s šamponem/mýdlem a tak, jinak by háro začalo plihnout) - ale ono je fakt, že ten tvůj tuhej šampon bude možná šetrnější a nebude tolik odmašťovat jako normální šampony. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2015 11:54 am    Předmět: Citovat

Titanie, jsem ráda, že v tom nejsem sama. Je těžké jim někdy porozumět. Šamponovala jsem 2x jen z toho důvodu, abych neměla splihlé vlasy u hlavy, délky nešamponuju Smile ty tuhé šampony moc neodmasťují naštěstí. Ale kombinace Gestil + tuhý šampon opravdu super. Už jsem chtěla jít pod nůžky, suchá splihlá sláma....na to se už nedalo koukat Laughing
Ale k moři si ho vezmu jako záchranu, když se tak osvědčil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2015 11:06 am    Předmět: Citovat

Hm, dobrej nápad s tím mořem, budu držet palce, ať se gestil osvědčí (i když teda třeba moje choulostivky mořská voda kupodivu nijak neponičila, a to ani nebyla možnost důkladně oplachovat, protože na lodi se holt pitnou vodou šetří). (Sice jsem s sebou na těch čtrnáct dní vezla nějakou zábavu vlasověciček včetně oleje a tak, ale pak jsem něco použila snad jenom jednou). Ale ono taky asi záleží, jaký moře a kde - a samozřejmě taky na konkrétním háru.
A s tou kombinací gestil a tuhej šampon jsi mě inspirovala, asi to někdy zkusím (teda s visakou) a uvidíme, co to udělá. Akorát asi až někdy těsně před hennováním, protože jak gestil, tak visaka hennu docela vymejvaj(hlavně u hlavy, kde je málo vrstev).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2015 8:14 am    Předmět: Citovat

S tím mořem uvidíme...naposledy jsem byla u moře, kdy jsem používala ještě chemii. Tu kombinaci zkus, třeba to s Visakou bude ještě lepší Smile na ní nedám dopustit, je o třídu lepší, než tuhé šampony. Ale musím jí prostřídávat. Vymývání henny mi až tak nevadí, zatím tolik šedin nemám a jsem ráda, že mi zesvětluje barvu. Za pár let to možná budu vidět jako mínus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2015 12:35 pm    Předmět: Citovat

Jo, visaka je fajn, ale střídat se rozhodně musí, jinak se to vlasům nelíbí. Já už jsem právě ve fázi, kdy ne že bych byla vyloženě šedivá, ale těch stříbrnejch nitek je víc než dřív, takže jsem na smývání henny tak nějak opatrnější. Z dýlek mi ji už teda po těch letech nevyžere nic, ale právě u hlavy, kde je těch vrstev míň, to může bejt problém.
A pak určitě napiš zkušenosti s mořem - já jinak k moři moc nezejdím (a když už jsme někde u moře, tak vyrážíme spíš do hor a tak, takže se vykoupu tak jednou dvakrát a na vlasy to nemá vliv), ale plachetnicovat jsem byla dvakrát, jednou ještě za chemie a jednou už za henny a rozdíl byl markantní. Poprvý sláma, podruhý krásnej objem (u kterýho jsem si říkala: no fajn, takovejhle megobjem musí znamenat, že jsou ty vlasy přesušený, takže po návratu určitě bude muset jít pár cenťáků dolů, ta sůl je určitě rozežrala - a ono nic, prostě jak se ta mořská voda zase důkladně vymyla, vlasy se vrátily do normálu (akorát teda ten objem byl taky fuč). Crying or Very sad Ale jinak pohoda. Cool
Uff, omlouvám se za masivní OT, už budu hodná. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 83, 84, 85  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.