Dětské šampony
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a28aba4c0ee7897459fd7696cb0f2b70Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 9:12 pm    Předmět: Citovat

Možná by nebylo od věci zkusit dětské šampony, určitě jsou jemné a většinou antialergenní, některé míň pění. Mám tu jeden od Johnsons a žádný -con jsem ve složení neviděla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 9:36 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Možná by nebylo od věci zkusit dětské šampony, určitě jsou jemné a většinou antialergenní, některé míň pění. Mám tu jeden od Johnsons a žádný -con jsem ve složení neviděla.

Tak zrovna tenhle jsem kdysi měla- dceři se po něm dost mastily vlasy a mě z něj strašně pálili oči, stejně jako z pleťové kosmetiky téhle značky. I když znám spoustu maminek, které si tuhle značku chválí, my máme asi alergii na nějakou složku, kterou obsahuje Rolling Eyes Crying or Very sad Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 9:32 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Možná by nebylo od věci zkusit dětské šampony, určitě jsou jemné a většinou antialergenní, některé míň pění. Mám tu jeden od Johnsons a žádný -con jsem ve složení neviděla.


Detske sampony jsou delane tak, aby byly jemne a nedrazdily v pripade, ze vniknou do oci. Jinak jako 99% samponu obsahuji sulfaty (sodium lauryl sulfate, sodium laureth sulfate), ktere nejsou nic dobreho. Ja jsem pred rokem kvuli zdravotnim problemum zacala pouzivat pripravky, ktere je neobsahuji (sampony tedy minimalne peni), a ejhle, vlasy prestaly padat a proti svetlu jsem videla stovky nove rostlych vlasku Laughing
Predevsim ale myslim, ze je pro kazdeho dulezite, aby zjistil, co vyhovuje jemu a jeho vlasum. Stokrat se tu mohou doporucovat sampony a kondicionery, ale nekomu muz na myti hlavy vyhovovat treba jen vajicko Smile (mimochodem, take dobra a fungujici vec!)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 10:54 am    Předmět: To Lenna Citovat

Zajímavé...asi pořídím nějaký bylinný šampon i dětem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2007 10:12 pm    Předmět: Citovat

Achich ouvej, vcera jsem myla vlasky a dneska uz koukam do zrcadla a u korinku uz jsou ty vlasy takove mastnejsi. Ale ja nemam mastne vlasy, akorat mi prijde, ze jak je mam hodne jemne, ta pece z samponu je na ne moc. Tak koukam a vidim, ze tu sestrenka zapomnela sampon pro decka. Nivea. Je tam napsano, urceno pro jemne detske vlasky.
Tak jsem si rikala, ja mam vlasy ktere zadnou peci nepotrebuji, jsou zdrave, normalni, akorat ze jemne. A nejakou peci jejich jemnost nezmenim. Tak proc nezkusit neco, co peci vlastne nedava- deti jeste zadnou nepotrebuji, ale presto myje. Tak jsem umyla vlasy detskym samponem. Uz jsem asi trhla Rolling Eyes .
Iluze o tom, ze neco vlas zpevni a nebudete muset druhy den myt znovu hlavu, protoze ta pece je na vlasy moc silna, uz jsem ztratila. No ja vim, ze se to nedoporucuje, myti detskm samponem, na druhou stranu, doporucujou se objemove sampony, cimz je pry problem jemnych vlasu vyresen a to proste neni pravda.

Vlasky schnou, jsou nadherne nadychane, krasne leskle a ne takove olizane chemii. Ale nebudu predcasne delat zavery, uvidi se zitra.
Tak dobrou noc a krasne sny Smile

Mate take nekdo zkusenost s detskymi sampony?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 8:54 am    Předmět: Citovat

Ja zrovna s tou Niveou. Naprosto priserne se mi po ni mastily vlasy a byly takove jemne. Uz nikdy vice. Zbytkem peru puncosky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvířka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.3.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 9:45 am    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Achich ouvej, vcera jsem myla vlasky a dneska uz koukam do zrcadla a u korinku uz jsou ty vlasy takove mastnejsi. Ale ja nemam mastne vlasy, akorat mi prijde, ze jak je mam hodne jemne, ta pece z samponu je na ne moc. Tak koukam a vidim, ze tu sestrenka zapomnela sampon pro decka. Nivea. Je tam napsano, urceno pro jemne detske vlasky.
Tak jsem si rikala, ja mam vlasy ktere zadnou peci nepotrebuji, jsou zdrave, normalni, akorat ze jemne. A nejakou peci jejich jemnost nezmenim. Tak proc nezkusit neco, co peci vlastne nedava- deti jeste zadnou nepotrebuji, ale presto myje. Tak jsem umyla vlasy detskym samponem. Uz jsem asi trhla Rolling Eyes .
Iluze o tom, ze neco vlas zpevni a nebudete muset druhy den myt znovu hlavu, protoze ta pece je na vlasy moc silna, uz jsem ztratila. No ja vim, ze se to nedoporucuje, myti detskm samponem, na druhou stranu, doporucujou se objemove sampony, cimz je pry problem jemnych vlasu vyresen a to proste neni pravda.

Vlasky schnou, jsou nadherne nadychane, krasne leskle a ne takove olizane chemii. Ale nebudu predcasne delat zavery, uvidi se zitra.
Tak dobrou noc a krasne sny Smile

Mate take nekdo zkusenost s detskymi sampony?



Mam, mam .))
Jednou me mi blizni z recese obdarovali sadou detskych samponu, tak jsem s nimi prozila mesic bez slz pri hledani sprchy skrze bublinkovy zavoj.
Nu...dva z tech samponu vonely natolik omamnou vuni, ze v dokonani dila zkazy mi vzdy zabranil akorat tak vyrazny napis NEPIT. (Byt mladsi..bez predchozich zkusenosti...nevim, nevim Very Happy )
Celkovy vysledek...jarovy efekt...oblaky myci peny s minimalnim vyzivnym ucinkem.
Sampon Johnson and Johnson... (Pri jeho pouziti jsem se pristhla, ze uz ty oci oteviram schvalne. Jj..v tomhle je fakt bezkonkurencni)..V zapeti se mi vybavila reklama z minula...Ve ktere tenhle sampon pouziva soucasne matka s dcerou. Jestli tedy jednou za cas...pochopim...ale na delsi dobu pouzivani pro kategoricky jine vlasy i pokozku to rozhodne neni. Vlasky jemne jako z reklamy ... ano, ovsem jen na kraticky cas...pozdeji hlava, neveda co se to deje zacne delat neplechu.
Sampon jsem zabalila o nekolik let starsimu bratrovi na kolej...kde s nim sklidil valny uspech .))

A co zkusenosti se sampony pro psy ? He ? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 4:05 pm    Předmět: Citovat

Lenna:Tak po te nivee jsem mela taky takovy divny pocit Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 6:57 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:

Mate take nekdo zkusenost s detskymi sampony?


..mám- Johnson na dětské pokožce (ale myslím tak do 2-3let)fungoval, pak způsoboval svědění. A já mám na tuhle kosmetiku Johnson asi alergii - ať krém, nebo šampon-strašně mě po ní celé dny slzely oči.
Mám potvrzeno, že dětské šampony se na dospělou hlavu nehodí Confused - ale třeba budeš vyjímka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 8:51 am    Předmět: Dětské šampony Citovat

Jednou jsem si na zkoušku koupila dětský šampon, měl nádhernou vůni, barvu i vzhled (láhev ve tvaru hrošíka Wink ) s tím, že co snese dětská pokožka to mi přece nemůže ublížit. Neublížilo ale udělalo to z mých vlasů velejemné velenudné a velesplihlé a rychle s emastící dětské vlasy Rolling Eyes Takže dětský šampon nedoporučuji, ledaže byste přesně po takových vlasech toužili Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.