Dětské šampony
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=65c05ec239b495af5480870446df5256Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 10:03 pm    Předmět: Citovat

Zatím si Jonášek vystačí s obyčejnou vodou(krom šmírového mýdla na prdylku), ale až budu kupovat šampon, sáhnu po Weledě. Sice s ní nemám osobní zkušenost, ale tak nějak jí věřím...
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 10:52 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
vzdy ked kupim sampon lejkovi, tak ho sama vyskusam a ani neviem preco to robim, lebo kazdy jeden detsky sampon mi vlasy zacuha hroznym sposobom a ani ich poriadne neumyje. proste je velmi jemny asi na tie polodroty co mam na hlave


No asi nějak pudově...kdyby ti to sežralo hlavu, tak to dítěti nedáš Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 11:02 pm    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
tanka777 napsal:
vzdy ked kupim sampon lejkovi, tak ho sama vyskusam a ani neviem preco to robim, lebo kazdy jeden detsky sampon mi vlasy zacuha hroznym sposobom a ani ich poriadne neumyje. proste je velmi jemny asi na tie polodroty co mam na hlave


No asi nějak pudově...kdyby ti to sežralo hlavu, tak to dítěti nedáš Idea


moze byt, zvlastne vsak je, ze lejkovi robia dobre vsetky sampony co sme zatial mali. vlasky ma na svoj vek dost dlhe a huste a jemu to vobec nezacucha a dokonca ho ani netreba velmi casto cesat....ma ich take prijmne hladucke na dotyk. a cesem ho svojim kancakom, to ma rad, tie detske nam nejak nesadli Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 7:01 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem koukala na láhev od Johnsons z řady no more tangles a má jak ty silikony tak sulfaty...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavuš
21-40
21-40


Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 6:27 pm    Předmět: Citovat

Jedna má kamarádka má krásné blond vlasy a když jsem se jí zeptala, co používá, tak odpověděla, že heřmánkový Jonson´s Shocked .
Já jsem nedávno zkoušela ten hydratační od Johnson´s a vlasy po něm vypadaly hrozně Confused .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 10:10 pm    Předmět: Citovat

hej johnsons robia z vlasmi fakt hnusne veci....aspon s mojimi, teraz som objednala mandlovy detsky lavera, takze vyskusam aj ten a zreferujem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 4:16 pm    Předmět: Citovat

tak som ten detsky vyskusala na lejkovi, kedze mal vo vlasoch banan. pri umyvani som sa trosku zlakla, lebo mu to vlasky dost vysusilo....ale po uschnuti musim povedat, ze ich ma krasne padave, leskle, trosku take hebkejsie ako zvycajne. s cesanim nemame nikdy problem, lebo ho cesem az ked mu vlasy uschnu a nikdy nema uzliky, takze tuto vlastnost samponu neviem zreferovat. ale vcelku mu ta lavera sadla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Anetka*
41-80
41-80


Založen: 13.8.2009
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 8:44 pm    Předmět: Citovat

Dětské šampony... No, měla jsem od johnsons baby a ten mi teda vlasy strašně vysušil Rolling Eyes ... A pak sem si jednou pujčila sestřin dětský šampon z Avonu ( melounový, ale přesně vám neřeknu jaký, nevííím...) a tan byl naprosto skvělý. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noge
81-160
81-160


Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: po říjen 25, 2010 2:13 pm    Předmět: Citovat

Já mám sama dětsky jemné vlasy - tak možná proto mi to vyhovuje. Navíc dobře pění, tak ho stačí požít strašně málo - tak na smytí toho sádla, které si před mytím vtírám do vlasů, ale jen tolik, aby na nic slabý film zůstal... Ale možná jsem měla jen štěstí na značku a běžně to nekupuji, takže bůh ví, jak to je.
A co se týče na první stránce zmiňované psí kosmetiky - s tou mám zkušenosti bohaté a velice pozitivní. Chce to vyzkoušet, mě sedla velice - už jsem to tu dnes někde psala - nejlepší pocit mám ze značky KW, no a Bea taky není špatná... Ale ne každý má rád ten pocit hladkých, klouzavých vlasů, z nichž se nedá úplést cop ani udělat culík, protože se z každé gumičky či skřipce vysmeknou jako hadi... Ale aspoň pro regeneraci jednou za čas nemůžu než doporučit (ona profesionální pejskařina, vystavování - to je kumšt a je to drahý - majitelé šampionů si rádi připlatí a naše - lidské - šampony by na své psy nedaly - protože to pro ně není dost dobré)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: po říjen 25, 2010 9:27 pm    Předmět: Citovat

Teď se chystám na dětský od Alverde Wink Ale pokud má někdo s ním zkušenosti? Ale asi stejně záleží individuálně, co komu sedne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.