Dětské šampony
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=deb60e69bc780f7ffa52b2ed8bca7af3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meg
8-20
8-20


Založen: 13.10.2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 10:41 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Možná by nebylo od věci zkusit dětské šampony, určitě jsou jemné a většinou antialergenní, některé míň pění. Mám tu jeden od Johnsons a žádný -con jsem ve složení neviděla.


Dětské šampony jsou super, pouřžívají je i dospělí.Třeba dětský sprchový šampon od značky Bema je hodně dobrý.Je z přírodní kosmetiky a nejen že se může používat na vlasy ale i na tělo.Takže je to takové 2v1 alespoň tak ušetřím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noge
81-160
81-160


Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 11:06 am    Předmět: Citovat

To nevím, já takovým těm 2v1 moc nevěřím... občas sice koupím šampon s balzámem 2v1, ale i to raději střídám s normálním. Ale možná jsou to jen hloupé předsudky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 1:14 pm    Předmět: Citovat

Noge napsal:
To nevím, já takovým těm 2v1 moc nevěřím... občas sice koupím šampon s balzámem 2v1, ale i to raději střídám s normálním. Ale možná jsou to jen hloupé předsudky...


Nejsou to předsudky, mně osobně taky nejde do hlavy, jak můžou být v jedné piksli smíchané dva výrobky, které mají úplně jiné použití. Proto si nikdy nekupuju šampon a kondiš v jednom. Ale neříkám, že to někomu nemůže vyhovovat.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 7:15 pm    Předmět: Citovat

Odette napsal:
Teď se chystám na dětský od Alverde Wink Ale pokud má někdo s ním zkušenosti? Ale asi stejně záleží individuálně, co komu sedne.


Dětský od Alverde??? Už jsi ho zkoušela? Kde ho najdu, jaký je? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marisol
8-20
8-20


Založen: 20.7.2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 9:42 pm    Předmět: úžasný dětský šampon z Avonu Citovat

Ahoj všem,

musím říct, že jsem dcerce koupila nový šampon od Avonu a hrozně se jí zlepšily vlasy. Jsou lesklé a prostě suprové. Navíc nádherně voní - vůně melounu. Je to dětský šampon s kondicionerem v jednom.
Minulý týden jsem si s ním umyla i své vlasy a musím říct, že mi velmi vyhovuje. Asi ho budu používat i dál, dokud bude dělat mým vláskům dobře...

odkaz je zde http://www.alza.cz/avon-sampon-a-kondicioner-d139983.htm


mají i sprej na rozčesávání vlásků - dcerce taky vyhovuje - neřve u česání a navíc supr voní ... http://www.alza.cz/avon-sprej-na-rozcesavani-d139984.htm

Třeba to bude chtít taky někdo vyzkoušet...

mějte se

Marisol
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Š.árka
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 2:49 pm    Předmět: Citovat

Tak dneska jsem si koupila dětský šampon od schauma baby,má být jemný,vůči pokožce pH neutrální receptura bez barviv,šetrně mýt a chránit před vysoušením. Speciálně vyvinuto pro citlivou dětskou pokožku bez parfemace,PEG a sulfátů. Dermatologicky ověřená snášenlivost s pokožkou.
A já když si na hlavu dám jakýkoli šampon,tak si můžu hlavu udrbat a tak jsem chtěla zkusit něco bez pěnidla,tak jsem zvědavá. No za 50 korun neber to Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 8:26 pm    Předmět: Citovat

No, upřímně... pochybuju, že je bez pěnidla. Ale třeba ti sedne, uvidíš.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 9:54 pm    Předmět: Citovat

Tak muze tam byt treba cocamidipropyl betaine, coz je taky defacto penidlo ... nebo alespon "vec ktera meje".
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 8:51 am    Předmět: Citovat

Ja momentálne používam detský šampón Babylove z dm (mildes Shampoo) a spokojnosť! Vlasy umyje (aj mierne naolejované dĺžky, viac oleja z vlasov som ním umývať ešte neskúšala), nevysušuje, pekne vonia, perfektná cena, je bez silikónov, parabénov, sles a sls...

Zloženie: AQUA, LAURYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, PANTHENOL, POLYQUATERNIUM-10, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, GLYCERYL CAPRYLATE, CITRIC ACID, PARFUM.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sight
21-40
21-40


Založen: 18.4.2013
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 11:11 am    Předmět: Citovat

Tak já se k dětskému šamponu propracovala skrze fakt, že mi zrovna došel můj kopřivák Garnier a tak jsem sáhla po šamponku své 6ti leté dcerky. Dokud měla vlásky jen po lopatky, používaly jsme na její vlásky Niveu heřmánek, ale s vlasy do pasu už je to krapet velká spotřeba, tak jsme zvolily cenově dostupnější obyčejný Pufík heřmánek.
Navíc jsem si řekla, že heřmánek v dětském šamponu, může podpořit zrzavou barvu s odlesky do zlaté (tonuju Hennu přes léto právě do zlaté) To se mi potvrdilo. - Takže tento obyčejný a levný dětský šampon mi způsobil, že hlava vůbec nesvědila, pěna minimální, efekt - na mých silných koňských vlasech - jemné, přirozené na omak i po čerstvém hennění (po Henně bývají hrubší) a vůbec nesvědí pokožka hlavy.
Dokonce překonal i ten můj kopřivový, takže nějaký čas používám heřmánkový a spokojenost. Cool
_________________
Zenskost ma jmeno Henna, nosi dlouhe vlasy a voni po skorici.
Uzitecne rady ohledne michani a sedin + prehledna typova tabulka na konci clanku: http://www.oaoa.com.sg/Mix-Charts
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.