Dětské šampony
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=77367df58f03d6a6ebf1ede50d87b37bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bobinka1987
21-40
21-40


Založen: 15.2.2013
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 1:08 pm    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
Ja momentálne používam detský šampón Babylove z dm (mildes Shampoo) a spokojnosť! Vlasy umyje (aj mierne naolejované dĺžky, viac oleja z vlasov som ním umývať ešte neskúšala), nevysušuje, pekne vonia, perfektná cena, je bez silikónov, parabénov, sles a sls...

Zloženie: AQUA, LAURYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, PANTHENOL, POLYQUATERNIUM-10, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, GLYCERYL CAPRYLATE, CITRIC ACID, PARFUM.



prosím prosím kolik ten sympatický šamponek stojí? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 11:39 am    Předmět: Citovat

Ačkoliv mám značku Nivea velice ráda, tak její šampony jsou pro mě katastrofa- a to platí i o tom dětském. Syna svrběla hlava a vysušovala se mu pokožka, tak jsme přešli na Alverde a úplně v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragell
81-160
81-160


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 6:54 am    Předmět: Citovat

Já sem si včera umyla vlasy tímto - http://lioma.cz/175-468-thickbox/fa-detsky-sprchovy-gel-divci-girls.jpg krásně, nádherně, strašně moc hezky voní po nějaké sladké zmrzlince, něco jako maliny Very Happy je to i sprcháč, takže pění fajn Smile trochu zacuckané vlasy sem měla jen ve sprše, pak v pohodě, jen je mám trochu zplihlejší než normálně, ale neplánuju ho používat pořád. Jo a těch jemných vlásů sem si moc nevšimla Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marvik
21-40
21-40


Založen: 4.12.2013
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt leden 30, 2014 2:09 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
A co zkusenosti se sampony pro psy ? He ? Very Happy




No, já jsem ze zoufalství použila šampón i kondicionér mého chlupáče Smile Když jenom šampón, tak to bylo fajn, hebké a lesklé vlasy, jako jeho srst po koupání Smile Ale když jsem zkusila i kondicionér, myslela jsem, že se udrbu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt leden 30, 2014 9:51 pm    Předmět: Citovat

Nevím, jestli to tu padlo, ale ten dětský šampon od Mixa je super. Nic po něm nekouše, je jemňoučký. Ale stojí teda stovku.. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2014 4:42 pm    Předmět: Citovat

Ja používam detský šamponik Himalaya a ten je najsamsam lepší Smile ale nepení a musím dať dobrý pozor,aby sa dostal všade,lebo sa mi už často stalo, že vlasy vpredu okolo tvare krasne umyte a vzadu mastne Very Happy niekedy mi dve šamponovania nestačia no..ale inak super

aaa planujem si kupiť šampon Bupi, ten vraj podporuje kvalitu a rast vlasov, ale dnes som sa nanho pozerala v drogerke a v zloženi ma namiesto sodium laurteh supfate amonium volačo (nepamatam si presne nazov) je tu niekto kto sa vyzna? ubliži tato latka vlasom? inač sa divím, že všetky detske sampony vychvalene do nebies ake su jemne, nedraždive, schvalene pediatrami a potom pozrieš na zloženie a bum sulfaty silikony parabeny, amoniaky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2014 8:24 pm    Předmět: Citovat

Slavinka: Ammonium lauryl/laureth sulfate je neco podobneho co sodium, ovsem s tim rozdilem, ze ma vetsi molekuly a je mene drazdive. Ve srovnani je to tedy "mensi zlo" nez sodium lauryl/laureth sulfate.

Jinak detska kosmetika je predevsim byznys, protoze to slozeni samponu je casto uplne stejne jako bezne "dospelacke". Jen v jinak barevnych flastickach.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2014 8:35 pm    Předmět: Citovat

Slavinka: diví se? Není zákon, který by to ošetřoval, můžou si to na ten obal klidně napsat. Jak píše Jitt, je to byznys, nic víc. Zákon ošetřije v podstatě jen věci jako postýlky, lahvičky, dudlíky. A i tam si člověk musí dát sakra pozor co kupuje. A podívat se, jestli se něco nestahuje z prodeje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2014 2:12 pm    Předmět: Citovat

Milé matky,
možná některým z Vás neunikl tento článek, jak se starat o vlásky dětí. Co vy na to? Jak se staráte o vlasy svých dětí vy? Ovlivnilo Vás v tom členství na našem fóru nějakým způsobem? Podělte se s námi o své zkušenosti a pomožte nám tak vytvořit nový článek! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.