Prevence třepení konečků
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c29124a3c95ea71b25a44a33fc270135Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tekoa
21-40
21-40


Založen: 4.8.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2015 4:22 pm    Předmět: Prevence třepení konečků Citovat

Hledala jsem všude možně, ale nenašla jsem téma zaměřené přímo na prevenci před třepením konečků, tak zakládám tohle Very Happy Znáte tedy nějaký přípravek, který chrání konečky před třepením? A pomáhá nosit vlasy v drdolu, popřípadě culíku nebo copu? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2015 1:29 pm    Předmět: Citovat

za seba môžem povedať, že nosenie v drdole naozaj pomáha Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tekoa
21-40
21-40


Založen: 4.8.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2015 5:33 pm    Předmět: Citovat

A netrhají drdoly moc vlasy? Vždycky když vyndám z vlasů gumičku, je plná vlasů a to nic "extra" utaženého nenosím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2015 5:36 pm    Předmět: Citovat

toho som sa tiež bála, ale osobne si myslím, že ak si umotáš drdol a nie je ti nepohodlný (nebolia ťa korienky, nemáš pocit napätia na hlave a v korienkoch , jednoducho ak ťa ten drdol neťahá a nebolí a nie je nepríjemný) a ani po rozpustení nemáš v korienkoch bolesť tak by malo byť ok Smile

Edit: ešte to s tou gumičkou...to sa môže stať, hlavne ak máš takú gumku čo trhá vlasy...kúp si takú čo nemá ten plechový spoj...ja používam tú čo vyzerá ako telefonna šnura...popripade su dobre ešte také tie fluffy gumky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2015 5:51 pm    Předmět: Citovat

Drdol s jehlicí/jehlicovou sponou vlasy netrhá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tekoa
21-40
21-40


Založen: 4.8.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2015 5:39 pm    Předmět: Citovat

Slavinka - děkuji, gumičky s kovovým spojem už nepoužívám, tam mi vždy zůstalo víc vlasů než je zdrávo Very Happy

wensdy - Drdol s jehlicí jsem si jednou zkoušela udělat, ale vůbec mi to nedrželo, mám hrozně levé ruce Rolling Eyes Smile

Jinak jsem se ještě chtěla zeptat - ochrání konečky i obyčejný culík? Tam přeci jenom stále vlasy trochu "poletují" Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2015 9:09 pm    Předmět: Citovat

spis cop nez culik a pokud culik tak jedine kdyz jsou vlasy "kratsi" takze kdyz si ho udelas na temeni (ne v tyle) tak nedosahne na limec ... o to v prve rade jde. Nenechat vlasy "suchat" o halenku/kosili/cokoliv Smile

Mne se nejvic osvedcuji latkove gumicky a skripec. V tylu udelam culik a smotam ho do drdolu ktery si chytim skripcem ... vse drzi, nic nepada, nic nelita, temer neznicitelny uces pokud clovek neplanuje gymnastiku Laughing Blbe akorat do auta pac mi to vadi na operku hlavy, ale zas neni problem dat plossi skripec a problem solved Smile

Obcas kdyz se pak se svym "sprchovacim drdolem" nekde ukazu tak se lidi rozplyvaji jak mi to slusi, na to ze je to za minutu hotove i s cesanim ... Laughing No neber to.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2015 10:02 pm    Předmět: Citovat

presne ako hovori Jitt Smile ja mam hlavne skusenosti, ze vlasom neprospieva ked sa suchaju o hrubsie materialy alebo o pletene veci....cize ked mam na chrbte ruksak alebo mam na sebe kabat, hold vlasky musim umotat, ale tricko im nevadi, to mozem nechat rozpustene alebo v culiku...

inak, otázka...v súvislosti s ochranou končekov...ako sušíte? kedže mokré vlasy su extra nachylne na zničenie...ja robím tak, že po umyti urobím turban a ked je uz uterak mokrý a uz by bolo kontraproduktivne ho nechavat na hlave, vlasy vypustim a nechám sušiť tak, že ležia na holom chrbte, lebo myslim, že priležitostne šuchanie o holu pokožku im najmenej vadí...no nie vždy sa mi to takto dá, nie vždy mám možnosť neoblečená čakať, kým sa uschnú, kedže schnú aj 5 hodín čo je, ako iste uznáte trošičku dlho Cool a fénovať nechcem Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2015 6:53 am    Předmět: Citovat

Fenuju na studeny vzduch ale spis u hlavy nez v koncich ... nastesti mam rychloschnouci vlasy. Very Happy Nechavat mokrou pokozku hlavy a vlasy u ni se mi nikdy neosvedcilo ...

A k te nachylnosti bych to moc neprehanela Smile Pri myti je bezne procesavam Tangle Teezerem a nevypadaji, ze by si stezovaly, spis naopak Laughing ty uvolnene z nich dostanu lip nez kdyz je pak zkousim rozcesat po ususeni, zejmena kdyz jsou nasamponovane: kam se hrabe kondicioner, ten uz pekne dlouho nepouzivam Smile

Ale ja mam vlasy dost jemne tak to mozna bude i tim. Rozdil v rutine je ale docela znat oproti minulym dobam.

Nutno poznamenat ze at v jakekoliv delce proste na vlasech existuje cca 5cm "naraznikova zona" ktera je ta oskubana a skareda, ale tim, ze to clovek ostriha hned jak se to objevi se to akorat casem posune nahoru ... takze neresim a striham kdyz se mi zachce coz je posledni roky tak mozna jednou za rok, ani to ne Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2015 8:35 am    Předmět: Citovat

Neřeším. V ručníku mám vlasy cca 5 minut. Pak je vypustím do světa. Ať si dělají co chtějí. Suché jsou asi za dvě hodiny. Neféneju. Nemám na to čas ani "klid".


A já zase neumím drdol z gumiček a skřipců Wink Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.