NOVINKA Hairprint - už někdo vyzkoušel?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0457daadded8686a7e566263998d34b8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elaine
0-7
0-7


Založen: 16.9.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2015 12:20 pm    Předmět: NOVINKA Hairprint - už někdo vyzkoušel? Citovat

Poslední dobu hledám alternativu k henně (toužím po svém studeném odstínu hnědé, plus tyto studie ukazují, že henna nemusí být tak neškodná jak se doposud myslelo http://ec.europa.eu/food/fs/sc/sccp/out177_en.pdf , http://ec.europa.eu/health/ph_risk/committees/04_sccp/docs/sccp_o_034.pdf) a něco jsem našla Very Happy Very Happy Včera jsem na netu objevila nový přípravek, který se začal v USA prodávat teprve tento rok a je to revoluční přístup k barvení vlasů. Co jsem se dočetla, tak to má obnovovat původní barvu vlasů a to bezpečným způsobem :-O no zní to až příliš dobře. Každopádně je tam jen 8 složek, všechny "food grade" tzn. teoreticky se to dá i sníst Very Happy
Má to fungovat tak, že přípravek inicializuje proces, při kterém se ve vlasech vytváří náš přirozený pigment a obnovuje tak naši původní barvu. Aplikuje se to podobně jako barva na vlasy (jak každý potřebuje, v mém případě asi každé 4 týdny) ale co jsem četla rezence, tak je to pracná procedura (asi něco jako henna). Recenze třeba na fcb jsou vesměs velmi pozitivní, pár lidí si stěžovalo, že jim to moc nepřekrylo nebo mají po tom suché vlasy. Každopádně vypadá to velmi dobře a je to přesně to, co už delší dobu hledám.

Co je ale docela facka, je ta cena, vychází to 39 dolarů za krabičku, ani jsem se radši nedívala kolik stojí poštovné....

nějaké recenze na fcb: https://www.facebook.com/myhairprint/reviews/

Tady je odkaz na jejich stránky plus tady je zkopírovaný text z jejich stránek.

http://www.myhairprint.com/pages/faqs

How does Hairprint work? Hairprint creates a process whereby the natural pigment in your hair called eumelanin is recreated in the hair shaft. Eumelanin is arranged in the hair in a pattern unique to each person. We coined a word to name that unique pattern: Hairprint. That pattern determines how we see color. Chemical hair dyes remove the pigments in the hair shaft and replace them with coal tar or aniline dyes. When eumelanin is restored to the shaft of the hair, your innate hair color returns.

What are the ingredients?
The ingredients are water, baking soda, mucuna pruriens, sodium carbonate, carbomer (a thickener), hydrogen peroxide, diatomaceous earth, manganese gluconate, and ferrous gluconate. Baking soda is what we use at home for baking and cleaning. Mucuna pruriens extract is made from velvet beans. Sodium carbonate is made from salt and limestone. Ferrous and manganese gluconate are both vitamin supplements. Hydrogen peroxide is made of oxygen and water and naturally occurs in the hair follicle. Carbomer is an inert thickener used in shampoos and pharmaceuticals. Diatomaceous earth is a naturally occurring sedimentary rock. Our patented formula takes these natural ingredients and makes one more natural ingredient, eumelanin, the pigment that colors your hair.
N.B. The concentrations of hydrogen peroxide we use are between 1% and 1.5%, a fraction of drugstore peroxide. In conventional hair dyes, peroxide is used to break open the hair, and can be up to a 12-15% concentration. We do not use peroxide to open the cuticle of the hair (which is very damaging) but rather to oxidize the mucuna pruriens extract. When applied to your hair, the peroxide is virtually gone.
Pretreatment Ingredients: Our Pretreatment ingredients are all listed as either O's or 1's on EWG's Skin Deep database, the safest ratings. Potassium cocoate is a surfactant used in Castille cleansers. Laurel glucosides are surfactants made from sugars. Diatomaceous earth is a micro abrasive made from diatoms, sea creatures’ skeletons that are millions of years old. Xanthum gum is a thickener made from polysacchirides. Ethylhexelglycerine is used to suspend the diatomaceous earth and is made from vegetable oil. Caprylyl glycol is a skin conditioner and is a mild preservative, made from fatty acids in coconut or other oils.


Naposledy upravil Elaine dne st říjen 28, 2015 1:39 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elaine
0-7
0-7


Založen: 16.9.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2015 1:35 pm    Předmět: Citovat

tak to vypadá, že Schwarzkopf má podobný výrobek.http://www.renature.de/renature/de/de/home/produkte/fuer-frauen.html

Našla jsem na to anglickou recenzi a nevypadá to tak dobře jako hairprint. Sad Poly Re-Nature is a hair colorant that is said to bring back the natural hair colour gradually. The product was first introduced in Germany and Austria in 1998 and it is now available in many European countries as well as some oversees markets. It comes in the form of a cream and is suitable for use by men and women but it should not be used to colour facial hair. Poly Re-Nature changes the colour of the white hair gradually, which makes the change less noticeable than with traditional hair dyes. It works in a similar fashion to metallic-based, hair colouring lotions (such as Grecian formula) by replacing the missing pigment in white hair with a chemically-formed synthetic pigment. The difference is mainly in the type of chemical reaction and the resulting chemical formula of the pigment but the principle remains the same. The application also happens to be different. Poly Re-Nature is applied to the hair for about five minutes and then rinsed and the hair washed with shampoo. The main advantage over the metallic-based products using lead acetate is that it does the work without the use of poisonous heavy metal compounds and you can wash your hair as often as you like. The main disadvantage is the more aggressive nature of the substance. The re-pigmentation process is slow and lasts several days after the cream has been washed out. The chemical reaction involves 5, 6-dihydroxyindoline which reacts with oxygen in the air to produce polymers that act like melanin and bring back your natural hair colour. The author of this review tried this product back in 1999. It did work as promised but it gave him a bad allergic reaction after the first application and he never dared try it again. Poly Re-Nature works best for shades between dark blond and black. It was not designed for use on red hair and it was not tested on and is not recommended for African and Asian hair.

Consumer reviews are plentiful but they only seem to be available in German and most of them are positive. Some consumers complained about the bad smell and the aggressive nature of the cream, and flaking after its continued use. Several people said Poly Re-Nature coloured their hair red after repeated application. It sounds weird, as this product is typically not very useful for colouring hair that was originally red. Poly Re-Nature is believed to be a good alternative for grey hair sufferers afraid of the metallic compounds contained in other types of hair colorants. However, they must be ready to put up with the inconvenience of using this fast-reacting mixture and be lucky not to suffer from an allergic reaction to one of its ingredients. Re-Nature is currently not available in stores and pharmacies in either USA or Canada.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2015 2:43 pm    Předmět: Citovat

Nechci ti brat nadseni, ale pochybuju ze to funguje. Vlas je mrtva tkan, stejne jako nehet a jak je jednou poskozeny, zmenena jeho struktura, barva zevnitr, tak se s nim neda delat nic (krom nuzek a nebo nechat odrust a pak nuzky).

O tom jak je henna "strasne skodliva" mluvi vsechny ty velke kosmeticke firmy, pac jim to kazi ksefty, zejo Smile Samozrejme henna muze obsahovat PPD podobny "sracky" ovsem to je do ni nejdriv nekdo musi dodat (zejmena do "cerne henny") a nebo ji v prubehu pestovani strikat silnymi pesticidy (na coz si zname firmy davaji sakra pozor, protoze takovou chybu by udelaly jen jednou a zakazniky ztrati. Lidi co se barvi hennou si vetsinou davaji pozor na to, co si obecne na sebe a do sebe davaji). Nejaka no-name henna treba z Indie muze byt v pohode a muze to byt taky docela risk, o tom zadna. Ale na ty studie mrknu, docela mne zajima jejich argumentace.

A k tomu slozeni .... to teda nevim, ze by se peroxid vodiku "prirodne vyskytoval ve vlasech", kdyz je to komponenta v chemickych barvach na vlasy, ktera je jednou z tou co zajisti "vyzrani" puvodniho pigmentu (naruseni vlasove struktury) za ucelem pozdejsi aplikace jineho barviva. Ten zbytek tezko rict, ale tohle mne skutecne trisklo do oci. A urcite bych peroxid vodiku nedoporucovala konzumovat Laughing U zubare ho sice cloveku muzou striknout do ust za ucelem desinfekce kuprikladu extrakcni rany nebo jinych podobnych problemu, ovsem pacient si po tomto VZDY vyplachuje a do zaludku se nedostane prakticky nic (jiz v ustech to "vybubla" po styku s poskozenou tkani). Loknout si 3% peroxidu z lahvicky ... no ... nevim. Fakt bych to nezkousela. Krom toho peroxid poskozuje i zubni sklovinu, proto se pouziva pri beleni, protoze ji narusi a pronikne skrz do zabarveneho dentinu kde, opet, odstrani barvivo a zanecha zub "ciste a zarive bily".

Abych to nakonec nejak shrnula ... obnova prirozeneho pigmentu muze fungovat teoreticky pouze zevnitr (z tela, vlasoveho vacku) a i tak o podobne ucinnosti silne pochybuju. Kdyby nekdo neco takoveho vynalezl, davno by lidi nebyli sedivi a bili, protoze by si svuj pigment (ktery se s vekem prestava tvorit, proto sede a bile vlasy) davno timto zpusobem obnovili. Tedy i doplnek stravy podobneho razeni by mel spise pochybne ucinky ... z hlediska fyziologie je to proste nemozne (alespon prozatim, nechme stranou nanotechnologie, genetiku a podobne sci-fi).

EDIT:

Ad prvni studie: Poprve v zivote slysim o tom ze by lawsonie (ve studii se mluvi o "Lawsone") mela vzhled zluteho nebo horcicoveho prasku. Bod tani ... opet pochybnost, lawsonie jsou namlete listy ... tzn nez z nich udelas "kapalinu" (zmeni skupenstvi) tak je spalis ...

Co se tyce zminenych testu na zvirata, nechapu, proc to testovali oralne kdyz jde v prve rade o aplikaci na kuzi. Ze muze byt lawsonie pro krysy treba jedovata je zjevne naprosto netankovalo ... I tam ovsem pozdeji zminuji (u testu kuze) ze zpusobilo minimalni podrazdeni, pokud vubec nejake (nebylo mozno posoudit kvuli zabarveni kuze barvivem). Dale to zkouseli pod okem, kde to bylo klasifikovano jako "nedrazdive".

Zkoumani "citlivosti" a "drazdivosti" tim, ze zviratum pod kuzi injekcne vpravili roztok dane latky ... taky nevim, co tim chteli dosahnout. Matne se mi vybavuje scena ze Svejka s petrolejem ... osobne chci videt nekoho, kdo bude Lawsonii jist v mozstvich uvedenych jako nebezpecne nebo si ji pichat. Nova droga, mozna? Laughing

Abych to shrnula komentarem "Vysledku" ...

V jednom okamziku pisi ze "v soucasne dobe negativni vysledky studii neprevazuji nad temi pozitivnimi" ale hned o par radku dale pisi ze lawsonie rozhodne neni vhodna jako neoxidacni barva na vlasy A TIM PADEM NENI VHODNA ANI K POUZITI JINDE V KOSMETICKEM PRUMYSLU.

Jsem to jen ja kdo v tom nevidi zadnou logiku ... ? Na tu druhou studii mrknu pozdeji.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elaine
0-7
0-7


Založen: 16.9.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2015 4:35 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Nechci ti brat nadseni, ale pochybuju ze to funguje. Vlas je mrtva tkan, stejne jako nehet a jak je jednou poskozeny, zmenena jeho struktura, barva zevnitr, tak se s nim neda delat nic (krom nuzek a nebo nechat odrust a pak nuzky).

O tom jak je henna "strasne skodliva" mluvi vsechny ty velke kosmeticke firmy, pac jim to kazi ksefty, zejo Smile Samozrejme henna muze obsahovat PPD podobny "sracky" ovsem to je do ni nejdriv nekdo musi dodat (zejmena do "cerne henny") a nebo ji v prubehu pestovani strikat silnymi pesticidy (na coz si zname firmy davaji sakra pozor, protoze takovou chybu by udelaly jen jednou a zakazniky ztrati. Lidi co se barvi hennou si vetsinou davaji pozor na to, co si obecne na sebe a do sebe davaji). Nejaka no-name henna treba z Indie muze byt v pohode a muze to byt taky docela risk, o tom zadna. Ale na ty studie mrknu, docela mne zajima jejich argumentace.

A k tomu slozeni .... to teda nevim, ze by se peroxid vodiku "prirodne vyskytoval ve vlasech", kdyz je to komponenta v chemickych barvach na vlasy, ktera je jednou z tou co zajisti "vyzrani" puvodniho pigmentu (naruseni vlasove struktury) za ucelem pozdejsi aplikace jineho barviva. Ten zbytek tezko rict, ale tohle mne skutecne trisklo do oci. A urcite bych peroxid vodiku nedoporucovala konzumovat Laughing U zubare ho sice cloveku muzou striknout do ust za ucelem desinfekce kuprikladu extrakcni rany nebo jinych podobnych problemu, ovsem pacient si po tomto VZDY vyplachuje a do zaludku se nedostane prakticky nic (jiz v ustech to "vybubla" po styku s poskozenou tkani). Loknout si 3% peroxidu z lahvicky ... no ... nevim. Fakt bych to nezkousela. Krom toho peroxid poskozuje i zubni sklovinu, proto se pouziva pri beleni, protoze ji narusi a pronikne skrz do zabarveneho dentinu kde, opet, odstrani barvivo a zanecha zub "ciste a zarive bily".

Abych to nakonec nejak shrnula ... obnova prirozeneho pigmentu muze fungovat teoreticky pouze zevnitr (z tela, vlasoveho vacku) a i tak o podobne ucinnosti silne pochybuju. Kdyby nekdo neco takoveho vynalezl, davno by lidi nebyli sedivi a bili, protoze by si svuj pigment (ktery se s vekem prestava tvorit, proto sede a bile vlasy) davno timto zpusobem obnovili. Tedy i doplnek stravy podobneho razeni by mel spise pochybne ucinky ... z hlediska fyziologie je to proste nemozne (alespon prozatim, nechme stranou nanotechnologie, genetiku a podobne sci-fi).

EDIT:

Ad prvni studie: Poprve v zivote slysim o tom ze by lawsonie (ve studii se mluvi o "Lawsone") mela vzhled zluteho nebo horcicoveho prasku. Bod tani ... opet pochybnost, lawsonie jsou namlete listy ... tzn nez z nich udelas "kapalinu" (zmeni skupenstvi) tak je spalis ...

Co se tyce zminenych testu na zvirata, nechapu, proc to testovali oralne kdyz jde v prve rade o aplikaci na kuzi. Ze muze byt lawsonie pro krysy treba jedovata je zjevne naprosto netankovalo ... I tam ovsem pozdeji zminuji (u testu kuze) ze zpusobilo minimalni podrazdeni, pokud vubec nejake (nebylo mozno posoudit kvuli zabarveni kuze barvivem). Dale to zkouseli pod okem, kde to bylo klasifikovano jako "nedrazdive".

Zkoumani "citlivosti" a "drazdivosti" tim, ze zviratum pod kuzi injekcne vpravili roztok dane latky ... taky nevim, co tim chteli dosahnout. Matne se mi vybavuje scena ze Svejka s petrolejem ... osobne chci videt nekoho, kdo bude Lawsonii jist v mozstvich uvedenych jako nebezpecne nebo si ji pichat. Nova droga, mozna? Laughing

Abych to shrnula komentarem "Vysledku" ...

V jednom okamziku pisi ze "v soucasne dobe negativni vysledky studii neprevazuji nad temi pozitivnimi" ale hned o par radku dale pisi ze lawsonie rozhodne neni vhodna jako neoxidacni barva na vlasy A TIM PADEM NENI VHODNA ANI K POUZITI JINDE V KOSMETICKEM PRUMYSLU.

Jsem to jen ja kdo v tom nevidi zadnou logiku ... ? Na tu druhou studii mrknu pozdeji.


Díky za odpověď, jen pár věcí na vysvětlení
a) příspěvky moc nepíšu, jen v případě, že mi to připadá důležité nebo zajímavé, bludy smaozřejmě šířit nehodlám
a) studie je na žádost Evropské komise, neměla by být úplatná
b)lawsone je hlavní pigment v henně, jako molekula taková má samozřejmě fyzikální a chemické vlastnosti jako bod varu a tání
c) naše kůže má určitou propustnost pro cizí látky, s ohledem na dobu působení henny (byly doby kdy jsem si ji nechávala přes noc na hlavě!) je potvrzeno, že lawsone se dostává do naší kůže a potažmo buněk v ní, a účelem vstřikování této látky pod kůži je zjištění jestli dochází k mutaci buněk (čti vzniku defektních míst v chromozomu a s tím souvisejícího nádorového bujení). Ale ještě se podívám do databáze, zda o toxicitě lawsonu vyšly i jiné studie
d)sama hennu používám asi 8 let, (Khadí) po čase jsem si na ni vypěstovala citlivost (po aplikaci a pořádném vymytí šamponem mě asi 3 dny svědí hlava). Štve mě ten oranžový odstín v šedých vlasech, kterých už mám poněkud víc Sad
d) jenom slabomylný člověk by tu směs na barvení snědl - to přirovnání bylo myšleno jako vysvětlení, co food grade znamená
e) H202 je součástí i našich buněk, například neutrofily jej používají v procesu endocytózy, molekula H2O2 je vedlejším produktem metabolismu kyslíku ve vlasovém váčku, tyto oxidativní procesy způsobují šedivění vlasů
f) vynálezcem této nové metody je uznávaný chemik v oboru tzv. zelené chemie, pochybuju, že by na to dostal patent, kdyby to nefungovalo. Testovali to posledních 5 let v laboratoři, šedý vlas se pokaždé napigmentoval, pokud nebyl vlas obalený keratinovou maskou, kondicionérem a jinými cizími látkami. (tzn já bych si to mohla dávat jen na odrosty, na hennu b to chytlo asi hodně tmavě nebo vůbec)
každopádně to vidím tak, že to brzy zkusím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2015 5:02 pm    Předmět: Citovat

Nikde nepisu ze studie je uplatna a hodnotim to jako laik, nejsem vzdelana ani v biochemii ani v prirodovede Smile Je to jen muj nazor samozrejme.

Proste si nemuzu pomoct ale v kontextu mi to prijde jako snaha najit "jakoukoliv" spinu na produkt X aby se produkt Y lepe prodaval (resp vylepsit mu startovaci pozici).

Krom toho henna je prirodnina a stejne tak muze vyvolavat i alergie a podrazdeni jako napriklad citronova stava ... kazda latka ma sve omezeni i bonusy. Pro hennu se da argumentovat i tim, ze ji lide pouzivaji jiz po staleti (minimalne v Indii a myslim ze i ve starem Egypte ji taky vyuzivali) a pokud by byla nebezpecna, asi by se to v oblibe pouzivani behem teto dlouhe doby projevilo ... ale to si jen myslim, prijde mi to logicke.

Kazdopadne pokud tenhle novy produkt skutecne bude fungovat, tak si kosmeticky prumysl muze jit sbalit kufry Smile Byl by to svym zpusobem prelom ...

A k tem patentum ... ty se vydavaji i na silenejsi veci Laughing Je to trochu jako guinnesova kniha rekordu, rekord v hodu syrovym vejcem asi tezko nekomu prospeje, ale nekdo byl prvni, a diky tomu je tam zapsany Smile (jde o paralelu)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2015 5:31 pm    Předmět: Citovat

Já jsem četla pár článků o navrácení vlastní barvy přírodním způsobem a princip byl v tom, že přípravky obsahovaly např. šalvěj, rozmarýn, listy maliníku. Při dlouhodobém používání (v řádu měsíců) by se ve vlasech měl začít tvořit vlastní pigment i když už ne tak sytý jako ostatní nešedivé vlasy. Bavíme se ale o působení už na samotné kořínky, ty šedivé nebarvené vlasy musí prostě odrůst.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2015 5:40 pm    Předmět: Citovat

Evropská komise...no tak to fakt nebylo účelové. Kdyby to byla WHO nwbo jiná věrohodnější organezace...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elaine
0-7
0-7


Založen: 16.9.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2015 9:48 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se dívala na další studie a vypadá to, že genotoxicita lawsonu je u člověka zanedbatelná, jsou tam nějaké studie, co potvrzují negativní dopad na krevní buňky a ledviny. Ale poněvadž koncentrace v kůži nebudou po barvení velké (pokud to tam člověk nenechává hodiny, i když to je taky diskutabilní viz http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17464748), snad žádné následky nehrozí. Čas si to pořádně projít však nemám. Tady jsou odkazy

http://www.bfr.bund.de/cm/343/genotoxicity_of_lawson.pdf
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15456924
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12884402
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17442476
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12787822
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17265417
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15456924

Jinak argument, že lidi něco po staletí používali a žádný negativní efekt to nemělo, je docela zrádný - např. čerstvě: zařazení uzenin WHO do stejné karcinogenní kategorie jako plutonium Very Happy no lidi taky po staletí udili, ale že měli o 18% větší šanci na rakovinu tlustého střeva jsme se z historických knih už nedozvěděli.

No já si docela ráda přečtu všechnu tu špínu a pak se rozhodnu, jestli to je jen špína, nebo je to opravdu realita Smile jinak na jejich stránkách jsem žádné hanění henny neobjevila, o té studii už vím nezávisle několik měsíců.

zetonek: jj o něčem takovém jsem taky slyšela, např. v tomto článku doporučují výrobky ze soji. http://thehealthreporter.tv/2009/06/25/how-to-prevent-gray-hair/ U mě je ale soya velké NE kvůli kontaminaci aflatoxiny, ty bylinky vypadají dobře, nemáš na to nějaký odkaz? díky

Jinak pevně doufám, že ten produkt funguje a že to přelom je. Recenzí jsem našla jen několik desítek, vesměs však byly pozitivní. Bylo by super, kdyby tady někdo na foru s tím měl zkušenost Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2015 10:29 pm    Předmět: Citovat

Elaine, keď mi pošleš no PM adresu, tak ti jeden sotva načatý re-nature od schwarzkopf pošlem zadarmo, ešte som sa tuším neprinútila to vyhodiť, nech si urobíš názor sama. Len nie som tu na fóre denne, tak to môže pár dní trvať.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elaine
0-7
0-7


Založen: 16.9.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2015 10:33 pm    Předmět: Citovat

nezabudka napsal:
Elaine, keď mi pošleš no PM adresu, tak ti jeden sotva načatý re-nature od schwarzkopf pošlem zadarmo, ešte som sa tuším neprinútila to vyhodiť, nech si urobíš názor sama. Len nie som tu na fóre denne, tak to môže pár dní trvať.


Nezabudka, děkuji moc za nabídku, ale po přečtení recenze mě ta alergická reakce na re-nature dost odradila. Spíše si objednám ten hairprint, ale až za několik týdnů, až najdu na netu více recenzí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.