Milva s chininem
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2f9369aac018c093d9eeefd1e6102c2fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Manicek
0-7
0-7


Založen: 31.1.2015
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2015 11:55 am    Předmět: Milva s chininem Citovat

Ahoj holky máte někdo zkušenosti se šamponem milva s chininem? je to nějaká bulharská značka a co jsem viděla,dá se shnat jen přez net. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2015 12:35 pm    Předmět: Citovat

vela ludi vraví, že im po používaní vecí tejto značky úžasne zhustly a narástli vlasy...čo nepopieram, že je pravda, aj mna zaujala,ale v zložení ma sulfáty, silikóny a pod.... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2015 1:38 pm    Předmět: Citovat

Chinin, mňam Very Happy Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monek
8-20
8-20


Založen: 1.6.2015
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2015 1:51 pm    Předmět: Citovat

Já teda ve složení silikony nevidím. Je tam -none, ale to by měl být konzervant. Sulfát tam teda je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikyy33
21-40
21-40


Založen: 11.3.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2015 6:43 pm    Předmět: Citovat

Mala som šampón a bol hrozný :/ Extrémne mi vysušoval vlasy, narovnával kučery a vôbec nepomáhal proti vypadávaniu vlasov. Po jeho použití boli vlasy ako suchá slama .Jediné pozitívum bola pekná vôňa šampónu. Vlasová vodička nebola zlá, ale nevšimla som si žiadne zlepšenie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Manicek
0-7
0-7


Založen: 31.1.2015
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2015 8:12 pm    Předmět: Citovat

To je zvlastni, bud si to lidi desne chvalej nebo desne nesedl..nevim co si o tom mam myslet Sad budu rada za dalsi nazory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2015 11:46 pm    Předmět: Citovat

Jasom mala vlasovu vodu fote chininovu, lebo vsak niekto si odstrihne vlasy.....ale za ten cas pouzivania som si vlasovy poskok vobec nevsimla. Tazko ale povedat bo mam pocit, ze moje vlasy stoja astoja a potom zrazu poskocia o kus. Tak mozno to bolo v obdobi toho statia, ale bolo aj leto, kedy by mali rast viac a nic sa nedialo....mozno to vsak zurocujem teraz alebo to bol kratky cas pouzivania. Predsa len ta jedna flaska nie je zazrak. Co ale som si vsimla riadne, tak to bolo uvolnovanie vlasov, ktore by aj tak vypadli - hm teda aspon dufam, ze by aj tak vypadli....Takze mozno dobre precistuje pokozku hlavy. Myslim ako uvolnuje tie upchate vlasove cibulky, korienky. Paradoxne celkom mi vlasy zhustli - urc to vsak nie je len zaslyha chininu bo pouzivam hadam vsetko na svete, aby sa pohli do dlzky. Centimeter ukazal, ze v lete, ked som to pouzivala, tak rastli cca standardnym 1 cm za mesiac...neviem, ale ja sa ju rcite este chystam pouzit tak dlhodobejsie. Ten vlasopad vsak bol dost prekvapenim, az som sa zlakla. Urc to ale museli byt tie uvolnene vlasy - bo ako pisem s odstupom casu vlasy nie su redsie ale hustejsie. Ak by to bol vlasopad zly, tak za tie 2 ci 3 mesiace, co to nepouzivam by to nic nezachranilo, bolo by to vidno. Jednoducho volaco to robi, tiez by ma zaujimalo nieco z dlhodobejsieho hladiska, as p on taky pol rok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MyScene
41-80
41-80


Založen: 29.10.2010
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2015 1:10 pm    Předmět: Citovat

S Milvou zatím zkušenost nemám, ale v nejbližších dnech si chci buď sadu nebo alespoň šampon a vodičku pořídit a vyzkoušet. Taky si říkám, že ty výsledky na jejich fb jsou tak dobrý, až to snad nemůže být pravda Very Happy Ale v úterý jsem byla na jednom podnikatelském semináři a náhodou jsem se tam potkala s manželem té paní, co tu stránku dělá. Tak jsem z něj hned tahala rozumy, jestli to jako fakt funguje Very Happy Vysvětloval mi tam něco o čínské medicíně a jin-jang, že různé věci jako antikoncepce, strava, mikrovlnka, stres apod. způsobují že se ta pokožka roztáhne a vlasy potom padají. A že ten chinin v té vodičce prý působí zase naopak, že to stahuje a vlasy potom nepadají. Nebo něco takového.

Po těch mých eskapádách s padáním vlasů za poslední dva roky (po vysazení HA, viz komentáře v mém profilu) jsem si říkala, že za zkoušku nic nedám... Tak za nějaký čas vám poreferuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Manicek
0-7
0-7


Založen: 31.1.2015
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2015 6:39 pm    Předmět: Citovat

Budu kupovat jen sampon tak dejte vedet budu rada Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MyScene
41-80
41-80


Založen: 29.10.2010
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: út prosinec 15, 2015 12:09 am    Předmět: Citovat

Určitě dám Smile chininový šampon a chininová vodička už jsou na cestě a snad pozítří by to mělo dorazit, tak po nějaké době poreferuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.