Milva s chininem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=db366a70940bac81e3ac6878a1cd2c9dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arriva
0-7
0-7


Založen: 28.3.2015
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 12:54 pm    Předmět: Citovat

myslím si, že na první fotce jsou mokré, vyfocené po umývání. Vypadá to tak. Proto i barva je tmavší.
Proxim: pokud vím tak fotky tam posílají ty holky samy, a tem je nejaká reklama jedno ne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 1:08 pm    Předmět: Citovat

Nic proti, ale tak mi řekni, proč si při zcela nezaujaté recenzi jednou vyfotíš vlasy mokré/mastné a zplihlé a podruhé pěkně umyté a načesané Smile

Jsem blondýna a když vlasy namočím, ztmavnou a naberou takovou tmavší popelavou barvu, rozhodně ne jasnou a relativně světlou hnědou. Ty peroxidové na tom mohou být trochu jinak, ale až takhle?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arriva
0-7
0-7


Založen: 28.3.2015
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 2:27 pm    Předmět: Citovat

nevím, je mi to jedno Smile ale chápu, že je dost těžké se vyfotit např. po měsíci ve stejné pozici a za stejného světla, což by bylo ideální pro ssrovnání.. řekla bych, že ty holky si to fotí pro sebe, takže to moc neřeší (taky jsem tak udělala a pak posílala), a až potom se to rozhodnou někde zveřejnit. U blogerek to bude asi neco jiného Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 6:08 pm    Předmět: Citovat

Arriva napsal:
nevím, je mi to jedno Smile ale chápu, že je dost těžké se vyfotit např. po měsíci ve stejné pozici a za stejného světla, což by bylo ideální pro ssrovnání.. řekla bych, že ty holky si to fotí pro sebe, takže to moc neřeší (taky jsem tak udělala a pak posílala), a až potom se to rozhodnou někde zveřejnit. U blogerek to bude asi neco jiného Smile

No to asi jo. Jenže oni pak vyberou fotky od té nejnešikovnější, které se náhodou první fotka moc nepovedla (resp. vlasy na ní zrovna nevypadají moc hezky) a druhá fotka je naopak ukázková.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MyScene
41-80
41-80


Založen: 29.10.2010
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 6:13 pm    Předmět: Citovat

Podle mě tam dají všechny fotky, co jim někdo pošle, ať už jsou ukázkové nebo ne... Smile Kamarádka posílala a byla tam, moje se tam taky dostala. Ale uznávám, že paní nebo slečna, co posílala tu první "mokrovlasou" taky mohla vybrat lepší... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arriva
0-7
0-7


Založen: 28.3.2015
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út únor 09, 2016 3:50 pm    Předmět: Citovat

taky si myslím - já jsem tam taky Very Happy teď jsem objednávala propolisový šampon (šampony různě střídám, vodu chinin používám pořád), tak jsem zvědavá. Máte někdo zkušenosti s tou vodou se ženšenem? http://www.milvacz.cz/milva-voda-na-vlasy-chinin-zensen
Já pořád používám chinin a chinin forte, tuhle jsem jeste neměla..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mortyška
41-80
41-80


Založen: 1.6.2014
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2016 1:32 pm    Předmět: Citovat

ja mam tu chinin zensen Smile a to preto, lebo ta obycajna mi vysusovala pokozku hlavy, aj chinin sampon, preto mi viac vyhovuje sipkovy
inak ani mne z toho rychlejsie nerastu vlasy, ale naopak musim pochvalit prestali mi padat, teda padaju tak bezne, normalne, ale mala som obdobie uplne brutalny vlasopad a toto mi ozaj pomohlo, ale treba to pouzivat aj par mesiacov...
ak skusim iny sampon, tak citim, ako mi na moje vlasy nevyhovuje, po milve mam fakt najlepsie vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2016 8:03 am    Předmět: Citovat

Dá se koupit Milva v normálním kamennym obchodě? Sice není 49 žádná pálka, ale nechce se mi o platit jen tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MyScene
41-80
41-80


Založen: 29.10.2010
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2016 2:57 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Dá se koupit Milva v normálním kamennym obchodě? Sice není 49 žádná pálka, ale nechce se mi o platit jen tak...


Myslím, že zatím asi ne, nebo aspoň jsem to nikde neviděla. Jak je to Bulharská kosmetika, tak asi zatím jen přes eshop. Nebo sehnat po kamarádkách někoho, kdo by si taky objednal, od nějaké částky tam bylo poštovný zdarma Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MyScene
41-80
41-80


Založen: 29.10.2010
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2016 8:05 am    Předmět: Citovat

Ahojky všem! Smile Tak jsem "na Milvě" už víc jak půl roku, od prosince 2015 si nic jiného nekupuju. A musím říct, že jsem na svoje vlasy od té doby neskutečně pyšná. Jasně, vyzkoušela jsem od nich víc šamponů, některé mi nesedly, ale Chinin a Huma jsou mé milované stálice Smile

Na FB probíhá teď soutěž o balíček 4 produktů. Kdyby někdo z vás měl chuť udělat jedné malé velké Budějčandě radost, můžete mi tam kliknout like Arrow https://www.facebook.com/MilvaCZ/photos/a.1759154664323646.1073741833.1571345609771220/1759202894318823/?type=3&theater. Pak bych ty šampony pro vás mohla zrecenzovat Smile Díky a hezký den Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.