šampony Nivea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=31b67723cc5573092849896a1fbca88eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 7:47 pm    Předmět: Citovat

Namáhám mozek, ale já jsem snad Niveu neměla nikdy.
Je to možné..? ( z drogerie jsem měla snad všechny prodejné značky...ale toto opravdu ne )
Krémy kdysi zamlada..ale šampon ne, a jak koukám zas o tolik jsem nepřišla Smile ...doufám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bumbrlik
8-20
8-20


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 7:54 pm    Předmět: Citovat

Ještě pořád nemám spliha...... držííí a jsou pořád jemnoučké hladoučké...... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2008 5:21 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Namáhám mozek, ale já jsem snad Niveu neměla nikdy.
Je to možné..? ( z drogerie jsem měla snad všechny prodejné značky...ale toto opravdu ne )
Krémy kdysi zamlada..ale šampon ne, a jak koukám zas o tolik jsem nepřišla Smile ...doufám.


neboj, já mám takový pocit, že jsem taky šampon od Nivey nikdy neměla Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adretea
41-80
41-80


Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 12:08 am    Předmět: Citovat

Já mám od Nivea šampon, teď si nemůžu vzpomenout na jméno a jsem líná jít se podívat, ale ve složení maj napsaný Hydrogenizovaný hedvábí, což mě celkem nalákalo. Má to být na podporovnání lesku a zdá se mi, že to vážně funguje, všimlo si toho i okolí, takže mě Nivea vyhovuje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 9:44 pm    Předmět: Nivea Diamond gloss Citovat

Dnes jsem vyzkoušela vzorky šamponu a kondiše a musím říct,že první použití super. Jelikož nemám s Niveou na vlasy žádné zkušenosti, ráda bych se zeptala jestli jste někdo nezkoušel tuto řadu a jaké máte zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 9:56 pm    Předmět: Citovat

dneska jsem se dívala na ten sprej na vlasy Diamond gloss, ale nemohla jsem se rozhodnout..ale nemá silikony, šplíchala jsem si ho na ruku, vůně taková lehká, rychle se vytratí, ani moc nelepil Smile ale zdálo se mi ho malý množství za 120 Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 9:58 pm    Předmět: Citovat

No to je právě to bezva, já zase koukala na ten kondiš na složení a taky to nevypadá špatně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynka
81-160
81-160


Založen: 30.5.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 8:09 am    Předmět: Citovat

já sem požívala šampon i kondicionér.
vlasy se mi po něm sice diamantově neleskly, ale byla sem spokojená, vlasy byly hebký.
jenom ten kondicionér strašně rychle ubejval Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 9:00 am    Předmět: Re: Nivea Diamond gloss Citovat

Ksilhanova napsal:
Dnes jsem vyzkoušela vzorky šamponu a kondiše a musím říct,že první použití super. Jelikož nemám s Niveou na vlasy žádné zkušenosti, ráda bych se zeptala jestli jste někdo nezkoušel tuto řadu a jaké máte zkušenosti.


Ahojky Katko Smile Používá jí moje mamka a nedá na ní dopustit, jí se teda po týhle řadě vážně pekelně lesknou, u ní to ten účinek má Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 1:23 pm    Předmět: Re: Nivea Diamond gloss Citovat

sarahpentium napsal:
Ksilhanova napsal:
Dnes jsem vyzkoušela vzorky šamponu a kondiše a musím říct,že první použití super. Jelikož nemám s Niveou na vlasy žádné zkušenosti, ráda bych se zeptala jestli jste někdo nezkoušel tuto řadu a jaké máte zkušenosti.


Ahojky Katko Smile Používá jí moje mamka a nedá na ní dopustit, jí se teda po týhle řadě vážně pekelně lesknou, u ní to ten účinek má Smile


Čauky Sarah Very Happy a ty jsi nezkoušela? Mamka si asi neodbarvuje vlasy viď? Mě taky překvapila tahle řada ale bylo to jen po jednom vzorku a jak se znám druhé a další použití už bude fiasko Smile tak váhám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.