šampony Nivea
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=764a2d1cf70e19737f490fa6578d2ddbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 1:07 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Tak sem se trocha informoval a šampony Nivea kromě šamponu pro barvené a melírované vlasy neobsahují silikony.


Nivea je mizérie. Už jsem zkoušela. Vysušuje, vlasy matné...MYslím, že časy našich babiček, které ji propagovaly jako "nejlepší", už jsou dávno za námi. Mně osobně nevyhovuje od Nivey nic, ani krémy.
Návrat nahoru
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 2:32 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Kafin napsal:
Tak sem se trocha informoval a šampony Nivea kromě šamponu pro barvené a melírované vlasy neobsahují silikony.


Nivea je mizérie. Už jsem zkoušela. Vysušuje, vlasy matné...MYslím, že časy našich babiček, které ji propagovaly jako "nejlepší", už jsou dávno za námi. Mně osobně nevyhovuje od Nivey nic, ani krémy.
To mě zase vyhovuje.Každýmu vyhovuje něco jinýho,však to znáš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 3:17 pm    Předmět: Citovat

Nivea krém ano, ale šampony ne.....Mastí se mi po tom vlasy......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 7:07 pm    Předmět: Citovat

Nivea mě nikdy neohromila... naprosto průměrnej až podprůměrnej šampon.

Od avonu mám doma šampon i kondicionér... no... zkušenosti jsou tak nějak spíše dobré... Pantene byl ale nejlepší chemickej šampon, co jsem kdy měl.
Přírodě se žádná chemie nevyrovná.

Panthenol je dobrej, co jsem slyšel. Ale osobní zkušenosti nemám. Dobrej je prej hlavně na redukci vypadávání vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 6:29 pm    Předmět: Citovat

Prosím, zkoušel jste někdo od Nivei "Reflexní kúru na blond vlasy"??? Koukala jsem na ni nedávno v drogerce, ale mám strach už si cokoliv nevyzkoušeného koupit a taky se bojím, aby nebyla plná třpytek, které pak budou všude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 1:15 pm    Předmět: Citovat

Od Nivea jsem měla ten na barvené vlasy a nic moc, byly stejně vysušené jako bych si je nemyla snad ničím. Po Nivea proti lupům mi lupy ustaly ale občas jsem musela ještě použít Elséve S.O.S. péči proti lupům. Jinak Nivea krém modrý- na něj nedám dopustit! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gregina
21-40
21-40


Založen: 27.8.2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 9:42 am    Předmět: Skoušeli ste Nivea Citovat

Skoušel ste někdo nivea briliant brown na hnědé vlasy je dobrý šampon bo ne ??? Chtěla sem se zeptat než si ho koupím aby mi to vlsay neponičilo Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 10:15 am    Předmět: Re: Skoušeli ste Nivea Citovat

Gregina napsal:
Skoušel ste někdo nivea briliant brown na hnědé vlasy je dobrý šampon bo ne ??? Chtěla sem se zeptat než si ho koupím aby mi to vlsay neponičilo Sad


Já teda od nivey utíkám velkým obloukem.přijde mi že vysušuje a ničí a všecko dohromady ááááá Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 5:12 pm    Předmět: Citovat

Já mám doma od Nivey ten Brilliant Brown šampon,ale už víc jak půl roku leží jen na poličce. Výsledek nebyl nic moc,spíš nic. Vlasy se zrovna moc neleskly a docela rychle se zmastily. Měla jsem z nich po umytí takový divný pocit že bych si je měla umýt znovu jiným šamponem. Pořád si říkám že až budu mít svoje tak by mou přirozenou barvu podtrhl,ale to bude az asi tak za dva roky,a to si raději koupím Logonu na tmavé vlasy. No takže ho buď daruju mamce miláčka nebo ji vyhodím a bude pokoj Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 8:08 am    Předmět: Citovat

Já vyzkoušela Niveu na lesk půjčenou od kamarádky a byla jsem dost spokojená, byl to první "chemický" šampon za dlooouhou dobu a bála jsem se, co s mými vlasy provede, ale byly pěkné. Dokonce se vážně i leskly:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.