šampony Nivea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=598c5e5609ae8304e4b1c2435520c013Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24, 2010 4:31 pm    Předmět: Citovat

Jestli je to ten Fresh Energy, tak ten jediný jsem měla a bylo po něm lupů jak něco Confused
Je průsvitný, bezsilikonový, a složení měl celkem jednoduché, ale prostě svědící hlava a lupy, nechápala jsem proč.
Jinou Niveu už asi zkoušet nebudu, i když už je to dlouho, co jsem tenhle šampon měla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24, 2010 5:08 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Jestli je to ten Fresh Energy, tak ten jediný jsem měla a bylo po něm lupů jak něco Confused
Je průsvitný, bezsilikonový, a složení měl celkem jednoduché, ale prostě svědící hlava a lupy, nechápala jsem proč.
Jinou Niveu už asi zkoušet nebudu, i když už je to dlouho, co jsem tenhle šampon měla.


Hej ten,no to je smola Sad Aj tak nechápem, prečo sa Nivea hrabe do výroby šamponov, ked im to zjavne nejde. Ale s telovkou od nich som dosť spokojná.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

To taky Smile ale věřím že ten šampon může sednout hodně lidem, to jen mě se dělají lupy z kdečeho. Složení nemá špatné.
Dívala jsem se ještě na Diamond gloss, ale je fakt, že u Nivei je hodně negativních názorů tady ve vlákně a po zkušenosti se sněžící hlavou už k nim nemám moc důvěru - možná je to moje škoda.
Modrý univerzální krém smíchaný s pár kapkama oleje je prima Smile samotný bych ho ale nejspíš nepoužívala, složením je to "prázdná" chemie, nic víc. Když se do toho ale zamíchá olej, hned je to lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24, 2010 10:16 pm    Předmět: Citovat

Diamond gloss je celkom fajn,lesk jak tresk Smile A krásne vonia, ale rýchlo po ňom plihnú vlasy, aj ked nemá silikony.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24, 2010 10:55 pm    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
Mal by byť bez silikonu, ak nezmenili zloženie. Ja som ho mala už dosť dávno.


Aha tak díky za odpověď Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 3:50 pm    Předmět: Citovat

Sice je to šamponové téma, ale kondicionérové jsem nenašla, tak to dávám sem. Koupila jsem si od Nivei pěnový kondicionér Volume Sensation na objem. A i když objem se nekoná (což mě u mých vlasů ovšem nepřekvapuje), tak jsou vlásky jemné, moc dobře se česaly (jako už dlouho ne) a navíc krásně voní. Asi už potřebovaly prostřídat přírodu nějakou tou chemií Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pardubice
21-40
21-40


Založen: 6.3.2008
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 10:37 am    Předmět: Citovat

ahoj, nedávno jsem viděla v DM novou řadu NIVEA LONG REPAIR určenou pro dlouhé vlasy. V nabídce je šampon, kondicionér a bezoplachová péče ve spreji. Zaujala mě ta bezoplachová péče - ale na etiketě píšou, že se to má stříkat na vlhké vlasy - nezkoušel to někdo z vás na suché vlasy? Ráda bych to vyzkoušela na délky svých vlasů. Děkuji za reakce K.
http://www.google.cz/imgres?imgurl=http://www.nivea.at/~/media/NIVEA/de-AT/products-packshots/hair%2520care%2520_%2520styling/long-hair-repair/46742_07-2010_png.ashx%3Fmh%3D450%26mw%3D300%26reflection%3D1%26reflectionHeight%3D50&imgrefurl=http://www.nivea.at/produkte/Haarpflege-und-Styling/long-hair-repair/long-repair-express-pflegespray%3Fp%3D1&usg=__KkWH_wysCkPnUyAaZ0MiCSS-yZA=&h=470&w=149&sz=95&hl=cs&start=0&zoom=1&tbnid=PnXBegL6u19HqM:&tbnh=221&tbnw=70&ei=Ph2kTZmaMovRsgbG0JGdBw&prev=/images%3Fq%3Dnivea%2Blong%2Brepair%2Bexpress%26um%3D1%26hl%3Dcs%26sa%3DN%26biw%3D1280%26bih%3D639%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=621&vpy=156&dur=927&hovh=376&hovw=119&tx=109&ty=206&oei=Ph2kTZmaMovRsgbG0JGdBw&page=1&ndsp=27&ved=1t:429,r:13,s:0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dangerkriss
41-80
41-80


Založen: 5.5.2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2011 10:43 pm    Předmět: Citovat

Tak já dnes poprvé a určitě ne naposledy použila šampon Nivea Volume Sensation. Nejen, že krásně voní, ale i ten efekt, řekla bych, se dostavil. Normálně mám vlasy po umytí celkem "bez života", ale tentokrát se mi už od kořínků mírně nadzvedly, a i když si do vlasů zajedu, připadají mi výrazně bohatší a hustší. Zvažuji, že bych zkusila i další výrobky z řady Volume Sensation, pokud se mi šampon osvědčí i při dalších umytích. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2011 9:28 am    Předmět: Citovat

Já si nemůžu vynachválit šampon Nivea na barvené a melírované vlasy. Je to můj TOP nej. Teď jsem si koupila šampon z nové řady Long repair, tak jsem na něho zvědavá. Ještě mě zaujala řada na lesk Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lennnka
41-80
41-80


Založen: 1.11.2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 10:33 am    Předmět: Citovat

Zatiaľ najlepší šampón aký som mala (a bolo ich strašne veľa) je šampón Nivea baby – s harmančekom. Neobsahuje silikóny, pekne vonia, vlasy sú hebké, nadýchané a lesklé.

Najlepší krém na svete je modrý plechovkový krém Nivea – dávam si jemnú vrstvu na noc a úplne mi vyliečil pleť od všetkých neduhov – dokonca aj odstránil pár malých jazvičiek, ktoré som mala. Pleť mám teraz úplne hladkú a čistú ako bábätko…Dávam si ho aj na suché ruky a celé telo po kúpaní al. sprchovaní a mne osobne užasne vonia.

Sprcháče mám tiež Nivea – zelený fresh sensation a ružový water lili – tiež sú perfektné.
Deodorant používam biely Nivea fresh a vyhovuje mi.

Takže Nivea je moja značka – super kvalitka, overená časom (hlavne ten modrý plechovkový krém)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.