šampon Alpecin
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d66c8a3f038df877d356fcc79c63d938Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 3:51 pm    Předmět: Citovat

Tak lidičky, jdouc si dnes do lékárny pro kapky na svůj kašel, zblýskla jsem tam ve výloze kofeinový Alpecin šampon. Překvapilo mě, že nebyl až tak drahý, stál 119 korun, ač jsem ho na netu viděla asi za 220. Nuže, stojí mi už na stole a docela hezky voní. Večer ho vyzkouším a dá opět vědět výsledek pokusu Wink Smile
Návrat nahoru
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 3:59 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Tak lidičky, jdouc si dnes do lékárny pro kapky na svůj kašel, zblýskla jsem tam ve výloze kofeinový Alpecin šampon. Překvapilo mě, že nebyl až tak drahý, stál 119 korun, ač jsem ho na netu viděla asi za 220. Nuže, stojí mi už na stole a docela hezky voní. Večer ho vyzkouším a dá opět vědět výsledek pokusu Wink Smile

Kofein je celkově dosti prospěšnej. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 6:57 pm    Předmět: Citovat

Alpecin šampony jsem několikrát měla a nejsou špatný.Tedˇmám Alpecin vitamínovou vlasovou vodu a až ne ten smrad jsu s ní spokojená.Tak to jsem zvědavá hoooodně na ten kofeinový šampon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 7:03 pm    Předmět: Citovat

Smrad?? Shocked Šampon voní krásně!

A voněl krásně i při mytí. Tak jsem si ho pěkně vdrbala do kůže a zatímco působil, dala jsem na konečky kúru Doliva. Nechala jsem tak 3-5 minut všechno na hlavě a pak umyla. Po jednom umytí mi vlásky nezhoustnou,a le uvidíme časem Wink . V šamponu nejsou silikony, což je skvělé. Už jen tím vypadají hustěji a ne tak zplihle, jako kdyby byly obalené.
Návrat nahoru
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 1:25 pm    Předmět: Citovat

Fairy:
no nevim s tim alpecinem. Obsahuje kofein a ten je dobry jenom v urcitem mnozstvi. Pak muze vyvolat i padani.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 6:57 pm    Předmět: Citovat

No, ten Alpecin s kofeinem používá můj přítel a někdo mi říkal,že je určený jen pro chlapi, tak nevím co je na tom pravdy.... Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 7:31 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
No, ten Alpecin s kofeinem používá můj přítel a někdo mi říkal,že je určený jen pro chlapi, tak nevím co je na tom pravdy.... Question

Je to hlavně pro chlapy, protože po brání vlasové cibulky a kořínky proti DHT (dihydrotestosteron Twisted Evil), který způsobuje trvalou ztrátu vlasů...
Ženám to rozhodně neuškodí. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 8:55 pm    Předmět: Citovat

Vím, že se tu psalo, že je Alpecin jen pro chlapy, prot jsem se před koupí ptala lékárnice, zda je to pravda. Řekla, že nevidí důvod, proč by to mělo být jen pro chlapy. A na šamponu samotném také není nic takového napsáno. Mám mírný dojem, zda se nejedná jen o nějaký předsudek. Kofein přece funguje jako buněčný stimulant. Používá se proto v přípravcích na hubnutí a ve sportovní výživě. A ty rozhodně nejsou určené jen pro chlapy! A i kdyby, i my ženy v sobě máme určité množství testosteronu. Já ho prostě testuji. Hezky voní, a vlasy jsou po něm pěkné - tak co.
Návrat nahoru
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 9:10 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Vím, že se tu psalo, že je Alpecin jen pro chlapy, prot jsem se před koupí ptala lékárnice, zda je to pravda. Řekla, že nevidí důvod, proč by to mělo být jen pro chlapy. A na šamponu samotném také není nic takového napsáno. Mám mírný dojem, zda se nejedná jen o nějaký předsudek. Kofein přece funguje jako buněčný stimulant. Používá se proto v přípravcích na hubnutí a ve sportovní výživě. A ty rozhodně nejsou určené jen pro chlapy! A i kdyby, i my ženy v sobě máme určité množství testosteronu. Já ho prostě testuji. Hezky voní, a vlasy jsou po něm pěkné - tak co.

Ale ne... není jenom pro chlapy. Já jenom říkám, že je vyvynutej pro záchranu vlasů u mužů...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 10:02 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Lucifer napsal:
Ale ne... není jenom pro chlapy. Já jenom říkám, že je vyvynutej pro záchranu vlasů u mužů...

Sakriš...tak to si asi přítel koupil něco trochu jiného než potřebuje....že by to jeho háro potřebovalo zachránit...to se mi nezdá Very Happy Twisted Evil

Tak ono to je všeobecně pro vlasový kořínky dobrý. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.