šampon Alpecin
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dd935db9302821fedc5328de92bf73a4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 10:07 pm    Předmět: Citovat

Sstrange napsal:
Lilith.2 napsal:
Takže jsem si pře dvěma týdny koupila taky kofeinový šampon a vodu Alpecin, a miluju ho Very Happy sice voní dost výrazně, ale dělá mi super vlasy a zbožnuju to chlazení Smile


ahoj, môžem sa spýtať na tú vodičku Alpecin, mastí ti vlasy? a to chladenie je aj pri tej vodičke?? Smile

nn, vlasy mi nemastí Smile a chladí ještě víc než šampon, aspon mně to tak přijde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 10:52 pm    Předmět: Citovat

Lilith.2 napsal:
nn, vlasy mi nemastí Smile a chladí ještě víc než šampon, aspon mně to tak přijde Smile


jee tak to je pecka:) ďakujem za odpoveď..ešte si ho preskúmam troška a potom sa ide doňho!Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 8:22 am    Předmět: Citovat

Sstrange napsal:
Lilith.2 napsal:
nn, vlasy mi nemastí Smile a chladí ještě víc než šampon, aspon mně to tak přijde Smile


jee tak to je pecka:) ďakujem za odpoveď..ešte si ho preskúmam troška a potom sa ide doňho!Very Happy

nemáš za co Wink snad s ním budeš taky spokojená Very Happy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kussenka
21-40
21-40


Založen: 26.5.2011
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 10:42 pm    Předmět: Citovat

Zdravím děti Smile...tak za mě šampon Alpecin c1 naprostá havárka....První týden paráda,druhý,bez kondiše ani ranu a poslední 4 týdny uplný vysušený,krepatý hnus i přes pravidelné používání kondiše...a semtamoleje.
Už sem dokonce uvažovala o ostřihání.... Rolling Eyes ..Zachránil mě až šitní avonový silikonouš,který sem měla v koupelce už jen na parádu... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 3:58 pm    Předmět: Citovat

kussenka napsal:
Zdravím děti Smile...tak za mě šampon Alpecin c1 naprostá havárka....První týden paráda,druhý,bez kondiše ani ranu a poslední 4 týdny uplný vysušený,krepatý hnus i přes pravidelné používání kondiše...a semtamoleje.
Už sem dokonce uvažovala o ostřihání.... Rolling Eyes ..Zachránil mě až šitní avonový silikonouš,který sem měla v koupelce už jen na parádu... Very Happy


Shocked Shocked úplne vysušené? Shocked to som hotová pretože mne alpecin práveže vlasy po pravidelnom jedno-mesačnom umývaní natoľko zjemnil že mi to až začalo vadiť a teraz používam mega vysušovací šampón aby neboli úplne spľasnuté Very Happy takže ma to celkom prekvapilo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 4:33 pm    Předmět: Citovat

Sstrange napsal:
kussenka napsal:
Zdravím děti Smile...tak za mě šampon Alpecin c1 naprostá havárka....První týden paráda,druhý,bez kondiše ani ranu a poslední 4 týdny uplný vysušený,krepatý hnus i přes pravidelné používání kondiše...a semtamoleje.
Už sem dokonce uvažovala o ostřihání.... Rolling Eyes ..Zachránil mě až šitní avonový silikonouš,který sem měla v koupelce už jen na parádu... Very Happy


Shocked Shocked úplne vysušené? Shocked to som hotová pretože mne alpecin práveže vlasy po pravidelnom jedno-mesačnom umývaní natoľko zjemnil že mi to až začalo vadiť a teraz používam mega vysušovací šampón aby neboli úplne spľasnuté Very Happy takže ma to celkom prekvapilo Laughing

teda já nechápu ani to zjemnění Shocked vždyt tam chybí zjemnující složky aby byla vlasy tvrdé a pevnější Shocked mně teda zatím nezjemnuje, doufám že nebude...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 4:48 pm    Předmět: Citovat

Lilith.2 napsal:
teda já nechápu ani to zjemnění Shocked vždyt tam chybí zjemnující složky aby byla vlasy tvrdé a pevnější Shocked mně teda zatím nezjemnuje, doufám že nebude...


no veď práve, ja tiež radšej suchšie vlasy, keď ich mám jemné tak sú síce rovné a lesklé ale absolútny opak objemného Very Happy toto mi urobilo prvý krát pri alpecine..tak som to pripísala tomu, že som ho používala mesiac vkuse Laughing inak bol úplne úžasný, vlasy mi zjemňoval vždy trochu, ale nie tak ako naposledy,to som sa až zľakla Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kussenka
21-40
21-40


Založen: 26.5.2011
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 11:45 am    Předmět: Citovat

Sstrange napsal:
kussenka napsal:
Zdravím děti Smile...tak za mě šampon Alpecin c1 naprostá havárka....První týden paráda,druhý,bez kondiše ani ranu a poslední 4 týdny uplný vysušený,krepatý hnus i přes pravidelné používání kondiše...a semtamoleje.
Už sem dokonce uvažovala o ostřihání.... Rolling Eyes ..Zachránil mě až šitní avonový silikonouš,který sem měla v koupelce už jen na parádu... Very Happy


Shocked Shocked úplne vysušené? Shocked to som hotová pretože mne alpecin práveže vlasy po pravidelnom jedno-mesačnom umývaní natoľko zjemnil že mi to až začalo vadiť a teraz používam mega vysušovací šampón aby neboli úplne spľasnuté Very Happy takže ma to celkom prekvapilo Laughing


Very Happy Tyjo tak to je fakt zajímavé....nojo jiný vlas,jiný mrav Very Happy ...
Já vůbec nevím co stema vlasama mám dělat..silikonový AVON mi je sice krásně uhladí (splihlé ale neroztřepené) ale na druhý den zase ten vysušený hnus...a ke všemu mastné kořeně...!!!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Carolla
0-7
0-7


Založen: 3.4.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 6:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky, taky mě trápí vypadávání vlasů a o Alpecinu jsem hlavně od chlapů, ale i od pár holek slyšela a četla docela dost chvály. Na druhou stranu některé příspěvky mě od jeho použití docela odrazují. Navíc jsem se dívala, že dělají i Plantur 39 pro ženy, ale zase je mi pětadvacet, tak nevím, jestli na používání toho Planturu není fakt brzo Smile ... Co byste mi poradily? Ten C1, Plantur, nebo něco jiného? Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 6:25 pm    Předmět: Citovat

Carolla napsal:
Ahoj holky, taky mě trápí vypadávání vlasů a o Alpecinu jsem hlavně od chlapů, ale i od pár holek slyšela a četla docela dost chvály. Na druhou stranu některé příspěvky mě od jeho použití docela odrazují. Navíc jsem se dívala, že dělají i Plantur 39 pro ženy, ale zase je mi pětadvacet, tak nevím, jestli na používání toho Planturu není fakt brzo Smile ... Co byste mi poradily? Ten C1, Plantur, nebo něco jiného? Díky.

Ahoj, ten Plantur klidně používej už teď, sice je to jakože pro starší dámy, co jim začínaj padat vlasy, ale to neva, moje kadeřnice mi ho kdysi taky doporučovala, když jsem používala Alpecin C1... že míň vysušuje.

Alpecin jsem používala asi půl roku až rok v kuse, a padání zmizelo... a jelikož jsem měla asi i nánosy silikonů z glisskurů a tak, tak se nějaký extra vysušování nekonalo, to až po koupi tehdá poslední lahvičky šamponu. Ale to jsem toho změnila víc, vlasy se mi mastily už míň, a tak, a jednou mi vážně nesednul (lupy a šíleně přesušený vlasy, kdy jsem je kvůli tomu nemyla asi 7 dní, dřív jsem myla obden, teď asi za 4 dny), když jsem ho chtěla začít znova používat kvůli opětovnýmu vlasopádu. Ale mám ho pořád na vaně ten zbytek, kdyby náhodou Smile Tehdy mi vážně seděl a pomohl.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.