šampon Alpecin
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3332626545e7551c2ca76fe8761c21d6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 6:37 pm    Předmět: Citovat

Carolla napsal:
Ahoj holky, taky mě trápí vypadávání vlasů a o Alpecinu jsem hlavně od chlapů, ale i od pár holek slyšela a četla docela dost chvály. Na druhou stranu některé příspěvky mě od jeho použití docela odrazují. Navíc jsem se dívala, že dělají i Plantur 39 pro ženy, ale zase je mi pětadvacet, tak nevím, jestli na používání toho Planturu není fakt brzo Smile ... Co byste mi poradily? Ten C1, Plantur, nebo něco jiného? Díky.

Ahoj, ten Plantur klidně používej už teď, sice je to jakože pro starší dámy, co jim začínaj padat vlasy, ale to neva, moje kadeřnice mi ho kdysi taky doporučovala, když jsem používala Alpecin C1... že míň vysušuje.

Alpecin jsem používala asi půl roku až rok v kuse, a padání zmizelo... a jelikož jsem měla asi i nánosy silikonů z glisskurů a tak, tak se nějaký extra vysušování nekonalo, to až po koupi tehdá poslední lahvičky šamponu. Ale to jsem toho změnila víc, vlasy se mi mastily už míň, a tak, a jednou mi vážně nesednul (lupy a šíleně přesušený vlasy, kdy jsem je kvůli tomu nemyla asi 7 dní, dřív jsem myla obden, teď asi za 4 dny), když jsem ho chtěla začít znova používat kvůli opětovnýmu vlasopádu. Ale mám ho pořád na vaně ten zbytek, kdyby náhodou Smile Tehdy mi vážně seděl a pomohl.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Carolla
0-7
0-7


Založen: 3.4.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st duben 04, 2012 2:59 pm    Předmět: Citovat

Díky za radu. Vyzkouším teda rovnou ten Plantur a uvidíme, co předvede Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Carolla
0-7
0-7


Založen: 3.4.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 10:33 am    Předmět: Citovat

Ahoj... Po měsíci používání ještě jednou obrovsky děkuju za radu. Ten Plantur je opravdu výborný. Zmírnění padání vlasů je evidentní a ani vysušování se nekoná. Teď jen doufat, že to v dalších měsících vydrží, a že ten účinek půjde třeba ještě o kousek nahoru a stejně jako u tebe padání za půl roku zmizí úplně Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
allen24
81-160
81-160


Založen: 19.8.2010
Příspěvky: 92
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2012 11:45 am    Předmět: Citovat

Já používám občas Alpecin Double effect, který je proti padání vlasů i proti lupům a za sebe ho můžu doporučit. Už po jednom umytí mi při splachování šamponu vypadne méně vlasů a lupy se mi také zmenší. Vlasy jsou na omak pevnější a možná přidá i nějaký ten lesk Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FcPaja
41-80
41-80


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 12:29 pm    Předmět: Citovat

Vyhovuje mi Alpecin C1. Vždy spotřebuji lahvičku v kuse, pak používám jiný šampon a po čase se k němu zase vrátím. Mám po něm nadýchané vlasy a navíc mi krásně voní. A trochu mi pomohl proti vypadávání vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishelkuna
21-40
21-40


Založen: 10.8.2012
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2012 11:45 am    Předmět: Alpecin Citovat

JO alpecin je perfektní a hhlavně za rozumnou cenu, je dostupný jak v lékárnách, tak na netu, já ho kupuju na a-cosmetics.cz už nějakou dobu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 10:38 pm    Předmět: Citovat

Poslední dobou mi celkem výrazně padají vlasy, hlavně po mytí a docela mám z toho strach, protože ai normálně příliš husté vlasy nemám. Co tady tak čtu o Alpecinu chválu, celkem se mi líbí a chci ho také vyzkoušet. Je levnější v lékárně nebo na netu? Díky, už se těším, až ho vyzkouším Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kminek
8-20
8-20


Založen: 7.2.2012
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2013 3:05 pm    Předmět: Citovat

Já jsem Alpecin na padání vlasů taky zkoušela, je fakt, že mi po něm přestaly padat, ale začaly se mi příšerně mastit. Navíc když si člověk ve složení přečte, kolik chemie si má na hlavě nechat dvě minuty působit, než to spláchne, tak je to docela děs.
Takže jsem se koukala po nějaký jiný variantě a našla jsem taky kofeinový, ale přírodní šampon. Mám ho už přes půl roku, vlasy mi nepadají, nemastí se, hlava mě nesvědí a vlasy mi fakt přijdou i silnější a lesklejší, takže jsem nadšená. Jediná věc - tolik nepění, ale to zas je daný tím, že neobsahuje umělý pěnící složky.
Kdo chce vyzkoušet: http://www.biooo.cz/sampon-pro-slabnouci-vlasy-bio-kofein-a-goji-logona-p-693.html
Kupuju ho v Biooo v Kotvě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_Darlinka_
41-80
41-80


Založen: 8.6.2012
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: so prosinec 14, 2013 5:40 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem začala Alpecin používat, jednak proto, že mi začaly hodně padat vlasy a pak také doufám v zázračný účinek kofeinu na podporu růstu Very Happy první dojem: nádherně pění.. po zcela přírodních šamponech, které moc nepění je to obrovská změna, člověk se ani nemusím namáhat a je pěny jak na tři hlavy Laughing další účinek, který jsem zaznamenala je příjemně chladivý pocit na pokožce, který zůstává i dlouho po umytí, člověk úplně cítí, jak se vlasové cibulky probouzí k životu:D tak snad to bude mít i nějaký efekt, na první dojem je fakt super
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skořice
8-20
8-20


Založen: 3.4.2021
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2021 4:22 pm    Předmět: Citovat

Moje kamarádka si Alpecin dost chválila, ale je vážně možné, aby kofein zlepšoval vlasy? Já ho tedy nikdy nezkoušela, našla jsem pro sebe dost účinnou metodu, ale teoreticky by mě zajímalo, jestli kofein vážně něco s vlasy dělá. A pokud ano, nestačilo by dávat na hlavu silné kafe?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.