Kórejská kozmetika
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ce68c6362ed75e672c43a600d49e1272Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 1:45 pm    Předmět: Citovat

Ale prosím ťa, keď ti to je také blbé, tak dotyčnú uplať čokoládou (alebo inou legálnou drogou) a uvidíš, že to urobí ešte aj s veľkou radosťou. Osobná skúsenosť. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 1:54 pm    Předmět: Citovat

tam ani nejde o to ze by to neslo bez uplatku, skor ide o to, ze ja sa hanbim niekoho o nieco poprosit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 3:18 pm    Předmět: Citovat

Slavinka: Asi to neni uplne to, co bys chtela slyset, ale prave na tomto se muzes skvele otukat. Ze zacatku je to neprijemny, ja vim (sama sem si tim prosla), ale stoji za to si na to zvyknout Smile Zejmena pokud jsi v situaci kdy nemas jinou moznost a je to "bud se zeptam" nebo "nebudu mit nic".

Ver mi, nakonec zjistis ze vlastne vubec o nic nejde a to "nejhorsi" co se ti muze stat je odmitnuti ... a na tom prece svet nestoji Smile

Ad nakupy pres internet ... co muzu tak platim primym bankovnim prevodem (z uctu na ucet), co se neda tak kartou ... treba CSOB ma ficurku ktera po tobe chce pro potvrzeni platby zadat autorizacni kod, ktery ti prijde na telefon. A bez toho kodu (ktery zna jen drzitel telefonu) zadna platba neprobehne ... tak mrkni, jestli neco takoveho nema i tvoje banka.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 6:15 pm    Předmět: Citovat

Slavinka napsal:
tak to mas pravdu, len ked ja som sa nakupovat cez net este nenaucila Embarassed som proste paranoik a proste sa bojim niekam zadavat svoje cislo karty (aj ked v obchodoch bezne kartou platim) neviem, proste sa bojim aby mi to cislo niekto nejakym sposobom nezneuzil... Embarassed

Tohle jsme řešili, když jsem byl na Erasmu. Učil nás nějakej chlápek z IBMky, který se právě specializoval na banky. Měli jsme vymyslet nějakou inovaci, tak jsme vymysleli autorizaci přes telefon i u plateb kartou. A on nám vysvětlil, že je to sice moc hezký nápad, ale že za bezpečnost plně ručí banka a není tam co řešit.
Kromě toho tvoje číslo karty by se k samotnému prodejci nikdy nemělo dostat. Číslo karty totiž nezadáváš na stránkách obchodníka, ale na stránce banky (i když to tak na první pohled nemusí vypadat - obchodník jen zašle transakční údaje bance a ta vygeneruje tu stránku, kam zadáváš údaje pro platbu). (Mám dojem, že to většinou - aspoň u nás, probíhá na stránkách nějaké nasmlouvané banky. Ale při platbách do zahraničí to klidně může být přímo Visa/Master Card.)
A poslední vychytávka, kterou používám: Těsně před platbou zvednu na kartě limit pro platby na internetu, zaplatím, a pak ten limit zase hned stáhnu. (Mám mBank, kde se tohle všechno dá nastavovat přes e-banking. Vše zabezpečeno kontrolním kódem zasílaným na mobil.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 7:06 pm    Předmět: Citovat

S tim limitem to mam taky tak, a kazdy intertnetbanking u vetsich bank by to mel umoznovat. Vetsi jak zadana castka se proste nestahne, hodi to chybu. Plati to myslim jen na platby pres internet, na platby kartou normalne/vybery/platba pres ucet se to nastavuje zvlast. Skvely je i tydenni limit Smile

To stejny s tema zabezpecenyma strankama ... vetsina subjektu treba na Ebayi (ale myslim ze i Aliexpress atd) vyzaduji platby pres PayPal, takze tve cislo uz tuplem nevidi; navic treba na paypal si muzes prevest nejakych par stovek a vubec to nemusi jit pres kartu (i kdyz je to pres kartu samozrejme pohodlnejsi).

Moznosti je spousta a kdyby to nebylo osetrene a k problemum dochazelo, tak lidi nebudou ty karty tak masivne vyuzivat Smile Imho si myslim ze je vyssi sance, ze ti nekdo zkopiruje kartu v bankomatu, nez ze ti ukradne udaje pres net.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 7:15 pm    Předmět: Citovat

Vo všetkej úcte, decká, ale to už sme od kozmetiky riadne OT, nie? Laughing
Slavinka Arrow Skús si prelistovať toto vlákno, možno tam tiež nájdeš nejaké relevantné rady. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 7:45 pm    Předmět: Citovat

Zlatus: Mnoooo ... jak se to vezme Laughing Nakupovani k tej kosmetice tak nejak patri, ne? Laughing

Ale mas recht Razz Jednou za cas trocha anarchie ale neuskodi Twisted Evil
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út únor 23, 2016 6:44 pm    Předmět: Citovat

že som sem ja liezla. týmto ďakujem za linky na eshop Smile

máte niekto skúsenosti s makeupmi? (často čítam len o bb krémoch, aj keď tie by mohli byť tiež ok, mám dobrú pleť). teda hlavne, či sú dosť svetlé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 7:03 am    Předmět: Citovat

Já mám právě zkušenost akorát s BB krémem (skin97 gold), ale zato velmi pozitivní. Měla jsem při používání přírodní kosmetiky docela problém se suchejma flekama po obličeji, ale BB krém to mávnutím proutku vyřešil (asi mám holt pleť ropáka). Akorát ho teda nepoužívám každej den, (moje pleť má nejradši, když ji po většinu dní ignoruju a maximálně opláchnu vodou) - když používám poctivě a každej den, občas vyleze červenej minipupínek, i když na ně jinak netrpím (ale rychle mizí). Co do krytí, tak v tý slaboučký vrstvě, kterou dávám, moc nekryje (ale dá se lehce navrstvit - ale já zase nemám až tak co kamuflovat, dávám ho spíš jenom na takový sjednocení - což funguje fakt dobře). Já právě moc nemusím makeupy, ještě jsem neměla takovej, kterej by mi vyloženě sednul, tohleje příjemnej kompromis. Akorát bacha, většina je hodně světlá (mně to teda celkem vyhovuje, jsem bledule, ale v létě jsem si i přesto musela přidávat kapku tmavšího odstínu (obyčejnej Astor BB krém), jinak to bylo lehce nepřirozený. A to se nijak cíleně neopaluju.
Ale třeba se Ti ozve někdo vyloženě "mejkapovej".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 2:03 pm    Předmět: Citovat

Titania: práveže ja potrebujem veľmi svetlý odtieň, podľa možnosti neutrálnejší, včera som trochu googlila a vraj je najsvetlejší (našla som fajn recenzie od slečny s podobným tónom pleti ako ja) Missha M odtieň 13 (lenže ten málokde majú) a potom Skin79 v zelenom balení (ten tiež nemali v zmienenom eshope).

Včera som si objednala balíček vzoriek niekoľkých BB a CC krémov asi za 8 dolárov, tak dám vedieť, ako som s týmto formátom spokojná. ja mám radšej makeupy, aj napriek tomu, že nemám nejak zlú pleť, ale mám pocit, že to na mne vyzerá lepšie - dáva mi to taký jednotný tón a má lepšie krycie schopnosti.. čo oceňujem hlavn, keď sa trochu zadýcham, spotím, prejdem zo zimy do tepla atď, proste nevyzerám ružovo a fĺakato Smile
lenže mám skúsenosti so "západnými" BB krémami a to ma asi dostalo k dotazu priamo na makeup. ako som spomínala, dám tomu šancu, hlavne teraz mi trochu hydratácie navyše asi pomôže, keďže olejujem, mastím, minerálny makeup čaká na leto a aj napriek tomu mám suchú pokožku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.