Bioaroma
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d24df9ef8559e6ac60322ec1a6594a5aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2016 12:20 pm    Předmět: Bioaroma Citovat

Ahoj holky.
Ráda bych se zeptala na zkušenosti s vlasovou kosmetikou Bioaroma. Zvláště by mě zajímala jejich maska na vlasy. Máte někdo zkušenost? Mám dost hodně suché vlasy (vlnitokudrnaté), krepaté a potřebuji hydrataci, výživu. Nejradši zkouším poslední dobou přírodní kosmetiku. Už jsem toho ozkoušela opravdu dost: Alverde, Logona, Lavera, Urtekram, Dessert esence, 100% Pure, masku Hello Hair. Teď mě zaujala tato maska a kosmetika Yarok, která je ale extra drahá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2016 3:40 pm    Předmět: Citovat

Jestli se nebojíš no poo, tak můžeš ušetřit. Mám absolutně nemastící se hlavu a kudrnaté vlasy, které zvládají hydrataci v neomezeném množství a maximálně mi vyhovuje:
- mytí kondicionérem: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1338 (momentálně mám meruňka+citron od Alverde)
- jogurtový šampon: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=7405
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2016 3:51 pm    Předmět: Citovat

Ahojky. No, no poo metoda by asi pro mě nebyla úplně ideální. U hlavy se mi vlasy dovedou zmastit. Ale ty konce a délky, katastrofálně suché a lámavé. Nechci se ale vracet ani k silikonům, i když někdy mi přijde, že nebude zbytí. Nejhorší je to u kadeřnice. Vždycky mi říká, že mám chlupaté vlasy, vysušené, bla bla bla... Pak mi nastříká na hlavu samé serepatičky, které ani na hlavu nechci a ty jejich reklamy super produktů a keratinu na vyrovnání vlasů... Nerada tam chodím. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2016 4:21 pm    Předmět: Citovat

Delia: Ony i ty kondicionery obsahuje v malem mnozstvi urcite myci latky, ale zdaleka ne tak agresivni jako sampony. Takze nejaky maz u hlavy v pohode zvladnou a jako bonus by vlasy nemely byt vysusene ... jak pise Portos Smile

K silikonum bych se nevracela, pokud se ti myti kondicionerem osvedci, sama mam sice vlasy rovne jak hrebiky, ale po silikonech byly vzdycky priserne presusene. Je to sice vlas od vlasu, neni to u kazdeho stejne, ale vratit se k nim da vzdy, fakt bych to zkusila bez nich Smile

Na Alverdim kondisi se neda nic zkazit, snad jen to, ze budes mit vlasy "prepecovane" a zplihle, ovsem to u kudrn snad nehrozi a je spise zadane Smile

Zminenou kosmetiku bohuzel neznam ... (to abych nebyla uplne offtopic Embarassed)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2016 9:36 pm    Předmět: Citovat

Už pár měsíců používám vyživující olej na konečky. Je ve spreji, na vlasy se nastříká a nesmývá se. Používám ho většinou jednou denně, více se mi osvědčilo nanášet malé množství večer před spaním, do rána se vsákne a vlasy jsou lesklé a uhlazené. Občas když mám vlasy spíše sušší (nebo potřebují uhladit – češu kančákem a vlasy po něm mívám rozlétané), nanáším ho i ráno, ale to spíše výjimečně a fakt hlídám množství. Jinak mi totiž konečky umastí a rozpramínkuje, což není provna žádoucí. Stejně tak, když mám dojem, že už jsou vlasy přepečované, na pár dní vynechám. Voní po citrusech. Za sebe ho určitě doporučuji.

Olejovou masku jsem si pořídila také, ale mám ji jen nějakých 6 týdnů, takže na nějaké definitivní soudy se ještě necítím. Používám ji jednou týdně, stačí mi jedno pumpnutí na celé vlasy (má velmi praktické balení s pumpičkou, pootočením se dá uzavřít, takže masku lze i převážet), nechávám ji působit tak půl hodiny, občas déle. Vymývá se poměrně snadno. Přijde mi dobrá, ale ještě je brzy, abych si udělala definitivní obrázek. Kdybych se teď měla rozhodnout pro jeden výrobek, zvolila bych sprej.

A jogurt doporučuji vyzkoušet alespoň jako masku před mytím, já ho nanáším jednou týdně (jedno mytí maska, další mytí jogurt) a vlasům se celkem zamlouvá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po leden 11, 2016 1:50 pm    Předmět: Citovat

I když máš vlasy mastnější, tak ten jogurtový šampon zabere (a pokud ne, tak stačí při dalším mytí přihodit žloutek navíc).
S kondicionérem má Jitt pravdu. Jen nevím, jestli je dost silný i na nějakou větší mastnotu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: po leden 11, 2016 7:45 pm    Předmět: Citovat

No, víte co, u hlavy se mi po třech dnech začnou vlasy mastit, ale ty konce a délky jsou suché a lámavé a krepaté jak sláma. Very Happy
Včera jsem si řekla, že zkusím hlavu umýt jenom kondicionerem, jak někteří doporučujete. Místo kondicioneru jsem tedy použila masku s růží od lavery, ale myslím, že tyhle přírodní masky jsou podobné jako kondicionéry, možná víc mastnější. Vlasy mi dloouho schnuly a přišli mi voskové a jak jsem předpokládala, tak u hlavy mastné. Konce by se tak možná opravily, ale ty kořínky.
Jinak když hlavu myju normálně, tak vždy jen u kořínků šamponem, ale jak ho smývám, nejde zabránit, aby se nedostal na konce... Zkusím určitě i ten zábal z jogurtu, možná jsem ho už někdy zkoušela, zdá se mi. Very Happy
Víte, co mi taky vadí? Když používám olejový zábal, tak mi přijde, že mám vlasy stejně pořád suché...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po leden 11, 2016 8:17 pm    Předmět: Citovat

Delia: Maska je neco jineho nez kondicioner Smile V kondicioneru mas treba Cocamidopropyl Betaine coz je velmi jemny penic a ktery v masce urcite nenajdes. Hodne je to i o zvyku ... pokud ted "brutalne" odmastujes pokozku hlavy s tim, ze se ti masti, tak se paradoxne muze branit produkci jeste vice mazu ... a je to zacarovany kruh.

Zkus to fakt s tim kondicionerem, nebo muzes zkusit i dat trosicku (fakt trosicku!) samponu do lahvicky s aplikatorem (treba od vlasove vody Luna) s troskou vody, protrepat do peny a naaplikovat si tu penu ke korinkum a promnout. A vlasy pak proste normalne splachnout vodou.

A s temi oleji ... mam sice vlasy rovne a nikterak nachylne k presusovani, ale at sem si na ne dala jakykoliv olej (krom TTO v henne) tak skoncily presusene taky. Asi nam to proste nesedne typove ... Sad
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po leden 11, 2016 8:25 pm    Předmět: Citovat

Jak píše Jitt. Neodmašťovat do "sucha". Já to řeším hydratačními a výživnými šampony + maska nebo balzám do délek. Myji obden. Ani ne kvuli naštění jako kvůli suché kůži, která se třetí den začne loupat a svědí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2016 2:28 pm    Předmět: Citovat

Já myji vlasy pouze 2x týdně. Ráda bych našla nějaký hydratační přírodní šampon bez silikonů, ale pátrám marně. Připadá mi, že všechny přírodní šampony, které ještě ujdou cenově, velmi vysušují moje vlasy. Po Balee mě zase hrozně svědí hlava. Teď jsem se vybodla na peníze a koupila si šampon a kondicioner od 100% Pure s kokosem a medem. Připadají mi zatím celkem fajn, ale cenově to nepůjde pořizovat stále. Na šampon a kondiš je to vážně pálka... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.