Bioaroma
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=83d671e1e60a0d1e8ede4f75a7aee40bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2016 2:32 pm    Předmět: Citovat

Jojo, můj velký problém je, že bych si strašně přála takové ty rovné, lesklé, tmavé vlasy jako mají např. mnohé vietnamky, což se mi nikdy nesplní. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2016 2:38 pm    Předmět: Citovat

Já používám klorane, sanotint, weledu s ovesným mlékem. To 100%Pure je ale oprotii tomu fakt ...drahý..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2016 3:04 pm    Předmět: Citovat

Jen znova upozorním, že jogurtová maska se žloutkem už není maska, ale šampon! Ten žloutek tam po chvíli opravdu zabere (jako emulgátor?) a mastnota je fuč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2016 3:22 pm    Předmět: Citovat

Ono ty prirodni sampony (nemyslim ted domaci pokusy) ve vetsine pripadu obsahuji cukrove tenzidy, ktere nemusi vsem delat uplne dobre, prave proto, ze mohou vysusovat.

Jinak jsem udelala dobrou zkusenost s O'right samponem se zelenym cajem (green tea). Pravda, v Cesku uz temer neni k dostani, kdysi jsem si 400ml flasku kupovala za tri stovky ve sleve pres Aukro ... od te doby (a ze je to fakt DLOUHO) jsem ji nevidela ... nakonec jsem ten sampon nasla nekde z Belgie na lookfantastic.com

Pravda, cena uz neni tak lidova 700 korun za tech 400ml, ALE jak se tam registrujes (zdarma), tak obcas maji treba 20% slevy a prijde ti kod na e-mail ... a to uz se pak vyplati. Navic toho samponu neni potreba moc, mne na moji delku bohate stacil bobek o velikosti padesatikoruny a ta 400ml flaska mi vydrzela fakt DLOOOUHO. Poridila jsem si ji znova, tak kdyztak mi napis do PM, zkusim sehnat nejakou dozicku nebo neco a poslat ti vzorek na vyzkouseni, akorat to muze chvilku trvat, nez se dostanu na postu. Maji i vic druhu ale vetsina slozeni je imho stejna (ten zaklad) akorat jednou k tomu pridaji zeleny caj, podruhy treba ruzi, potreti TTO a tak.

Samozrejme maji i mensi mnozstvi (200ml myslim? Cenove to vychazi zhruba stejne v prepoctu na mnozstvi).

Jinak jak pise Portos, zloutek funguje jako velmi jemny emulgator (vaze tuk a vodu dokupy, proto vznika majoneza Very Happy) akorat je treba ho vymyvat spise vlaznejsi vodou, aby se ve vlasech "nezdrcnul", pak se fakt blbe vycesava Laughing

Pripadne na to masteni muzes zkusit domaci vlasovou vodu ze zeleneho caje ... ale to uz jsem tu myslim psala. Proste jen naplacat zeleny caj k hlave a nechat zaschnout, nevymyvat. Po urcite dobe omezuje produkci seba. No a minule kdyz jsem si udelala oplach ibiskovym cajem (a nechala ho ve vlasech uschnout) tak se vlasy tak fantasticky rozcesavaly az se mi tomu nechtelo verit ... a rozhodne nebyly vysusene. Akorat muze lehce barvit do cervena, ale pokud ti to nevadi, taky by mozna stalo za to to zkusit do tech delek Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2016 8:34 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Já používám klorane, sanotint, weledu s ovesným mlékem. To 100%Pure je ale oprotii tomu fakt ...drahý..


Po Klorane se mi osypával obličej, vůbec nechápu proč. A to samé mám s jednou maskou Matrix bez silikonů, která by mi jinak na vlasy vyhovovala. Škoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2016 8:36 pm    Předmět: Citovat

Jitt, děkuji za milou nabídku, zatím mám doma patlátek, pořád něco zkouším... Musím to všechno spotřebovat. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yvainnie
41-80
41-80


Založen: 9.2.2014
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 12:09 pm    Předmět: Citovat

Taky by mě zajímalo co bioarome jestli se to vyplatí?
jinak zkus Yves Rocher LowShampoo http://www.yves-rocher.cz/nepenivy_sampon_pro_kazdodenni_pouziti
me se to dost osvedcilo a neni to drahy....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2016 9:58 pm    Předmět: Citovat

Děkuju za tip? A obsahuje silikony?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yvainnie
41-80
41-80


Založen: 9.2.2014
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2016 10:04 pm    Předmět: Citovat

Ani silikony ani sulfáty Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2016 10:12 pm    Předmět: Citovat

Tak ten určitě stojí za zkoušku. Děkuji. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.