Nechci slyšet že to nejde !
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9632474b126d6f0c67a220f27eaeb562Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
terrezz
8-20
8-20


Založen: 12.1.2016
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2016 6:17 pm    Předmět: Nechci slyšet že to nejde ! Citovat

Ahojky Smile už jsem psala zde i na chat. Jsem tu nová . A doufám, že tady konečně dostanu radu. Potřebuji, aby mi henna chytla i na odrosty . Mám tmavší až tmavě hnědé. Takovou tu nehezkou barvu . Dlouho jsem barvila chemii, ale protože vlasům se to asi přestalo líbit , přešla jsem k henně. Na délky mi chytá krásně do zrzava čistá henna s měděnou a citronem, ale u kořínků to nechává jen lesk. Sice po 3 dnech je to tmavší lesk ale pořád to není zrzavé. Nevypadá to pěkně. Pročertla jsem toho už dost a prostě mi někdo řekněte že se vám to povedlo a tmavý vlasy máte po henně Zrzavý Very Happy Jinak nevím co budu s tím strašným odrostem dělat . Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2016 7:31 pm    Předmět: Re: Nechci slyšet že to nejde ! Citovat

terrezz napsal:
Ahojky Smile už jsem psala zde i na chat. Jsem tu nová . A doufám, že tady konečně dostanu radu. Potřebuji, aby mi henna chytla i na odrosty . Mám tmavší až tmavě hnědé. Takovou tu nehezkou barvu . Dlouho jsem barvila chemii, ale protože vlasům se to asi přestalo líbit , přešla jsem k henně. Na délky mi chytá krásně do zrzava čistá henna s měděnou a citronem, ale u kořínků to nechává jen lesk. Sice po 3 dnech je to tmavší lesk ale pořád to není zrzavé. Nevypadá to pěkně. Pročertla jsem toho už dost a prostě mi někdo řekněte že se vám to povedlo a tmavý vlasy máte po henně Zrzavý Very Happy Jinak nevím co budu s tím strašným odrostem dělat . Sad


Henna bohužel nezesvětluje, takže pokud máš tmavé vlasy, nikdy nebudeš jenom zrzavá.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2016 7:50 pm    Předmět: Citovat

Bohuzel, jak pise zetonek, na tmavych vlasech to nikdy nebude zariva zrz ... ty co to tak maji maji vetsinou vlasy svetle hnede/mysi, ale na tmavohnedych to barvu az tak nezmeni. Jine to je na slunicku, kde se pak ty vlasy nadherne zrzave "rozzari" ale to spis tim ze henna odrazi svetlo a tim je to barvivo vice "videt", ale opticky je to proste tmavohneda + oranzova smichana dokupy a to bohuzel nikdy nebude jako vybeleny vlas pokryty hennou ...

Resenim by bylo (pokud pouzivas cistou hennu jako ze predpokladam ze ano kdyz se snazis o zrz), odbarvit odrosty a teprve pote nahennovat. Myslim ze to tu nekdo zkousel, nebylo to uplne spatne, ale je s tim kopa prace. A samozrejme ten vysledek co do regenerace nebude az tak znatelny, kdyz si clovek ty vlasy nejdriv sjede peroxidem.

Na druhou stranu vyse zmineny peroxidovy postup ma alespon castecnou vyhodu v tom, ze na sebe nepatlas chemicka barviva ale jen ten peroxid ... hodne i zalezi na tom co presne se tvym vlasum nelibi a jestli se to nelibi delkam nebo mas problemy i u korinku (napriklad podrazdeni, alergie atd.) Neni treba peroxidovat cele vlasy, ale fakt by mely stacit jen ty odrosty.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
terrezz
8-20
8-20


Založen: 12.1.2016
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2016 7:58 pm    Předmět: Citovat

Díky moc za odpovědi . Které mě ale nepotěšily Very Happy , mám problém s pokožkou u hlavy, délky jsou ucházející, suché konečky, ale jinak se mi nezdají poničené . Řeším teď problém s vypadávanim vlasů už docela dlouho. Tak proto jsem přešla na hennu měla jsem podežrení, že to může byt i chemickým barvením . Achjo to mě moc mrzí že se té krásné barvy budu muset vzdát Sad peroxidovat a následně barvit se mi to vůbec nechce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2016 8:17 pm    Předmět: Citovat

Jn, bohuzel je to tak :/ a to vypadavani vlasu skutecne muze mit na svedomi prave ta chemicka barva. Pokud by ti stacily jen odlesky + teply odstin na slunicku, tak pak henna urcite ano, ale pokud chces vylozene zrz, tak tu jedine s chemii ...

A nebo pak moznost cislo 3 a to nechat si svoji barvu, ale to asi neni to co bys chtela slyset Embarassed
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
terrezz
8-20
8-20


Založen: 12.1.2016
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2016 8:25 pm    Předmět: Citovat

Nene , svoji barvu nechci. Ale jak píšeš přemýšlím nad odlesky . Že bych si nechala teď barvu odrůst na svoji původní a poté začala znovu hennit. Ale to než odroste a hlavně to bude vypadat strašně .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2016 11:05 pm    Předmět: Citovat

Tak se na tu odrůstací fázi tvař, že je to ombre a že je to tak schválně. Wink
Já jsem s hennou začínala podobně jako ty, původní vlasy jsem měla něco mezi středně a tmavě hnědou a léta jsem barvila chemicky na zrzavo nebo na červeno (ale fakt je, že jsem na to neodbarvovala ani jsem nepoužívala barvy se silnějším odbarvovacím efektem, protože moje vlasy jsou jemný a celkem křehký, a takový zacházení by nesnesly), pak se mi taktéž zbláznila pokožka hlavy, tak jsem hledala k chemii alternativy. Z henny jsem byla na jednu stranu nadšená, protože mi pokožku hlavy hned po prvním hennování zklidnila a zlepšila mi padání, na druhou stranu barva mi přišla nic moc (no, taky moje první barvení proběhlo s hennou s dm). Ale zase nějakej zuřivej předěl mezi rudějšíma odrostama tam nebyl bylo to takový celkem postupný (a ve francouzským copu to dělalo moc hezkej efekt). Jako úplně nejvíc se mi líbilo, když mi po asi čtvero nebo patero hennováním pod tou hennou ještě prosvítala chemická bordo (to jsou ty starší fotky v mojí galerce, například ta vlastnoručně vyrobená spona. Někdy na konci zimy v prvním roce hennování jsem měla krizi, protože jak nebylo sluníčko, tak ty vlasy vypadaly prostě hnědý, takže jsem ještě jednou sáhla po chemický rudý (a vůbec nechytla Twisted Evil - ale taky mi neudělala na hlavě žádnou paseku), po tomhle neúspěchu jsem si řekla, že na to kašlu a prostě budu už jenom hennovat. A jak vysvitlo sluníčko, najednou jsem alespoň chvílema zrzavorudě zářila. Navíc mi všichni říkali, jak mi ta nová barva jde daleko líp k obličeji a je přirozenější - a teď s odstupem jim. dávám za pravdu. Navíc se takhle nebojím šedin, naopak si každej šedivej vlas užívám, protože mě přiblíží k zářivě zrzavý. Laughing
TAkže pokud fakt chceš u henny zůstat, plácla bych teď pár vrstev na celý vlasy, ono se to trochu sjednotí (lépe řečeno kusy s více vrstvama ztmavnou a vytvoří se takovej postupnej přechod), pak už asi barvit spíš jenom odrosty, aby to zase netmavlo moc, a jenom občas dát hennu na celý vlasy. Jako jo, těch prvních pár tejdnů (a možná i měsíců) to možná nebude taková paráda, ale teď v zimě se to dá trochu "očůrat" třeba širokejma čelenkama nebo tak - řeší to tak kamarádka, která už je celošedivá a přitom jí vlasy rostou tak rychle, že má už po pár dnech po hennování viditelnej odrost).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2016 11:27 pm    Předmět: Citovat

Eventualne, pokud henne budes skutecne VAZNE chtit dat sanci, plesknout na ty chemicky odbarvene (a ted uz i nahennovane) konce hnedou hennu od Khadi na sjednoceni a pak proste pokracovat tou normalni zrz.

Proc pisu VAZNE a jeste s capsem ... protoze indigo + peroxid = zelena co skutecne dolu nejde, nepujde a jen tak se nezakryje. Nicmene by te to mohlo zbavit alespon castecne toho predelu mezi chemicky vybelenymi vlasy a tvymi vlastnimi tmavymi ... hneda od Khadi chyta do tmavsich odstinu a mene se vymyva nez jine znacky, ale pokud na to brzy plesknes dalsi nanos ciste henny, tak je moznost ze se to pekne zafixuje a nebude se to vymyvat temer vubec.

Jednou za cas to "zahnedeni" muzes zopakovat aby ten prechod zustal co nejmene znatelny a jinak vesele pokracovat tou zrz Smile

Ja se sice nepokousim o zrz, ale vlasy mam taky pomerne tmave a v galerce mam par fotek jak to vypada - na slunci, v umelem svetle i normalne. Snazim se teda o tmavou cervenou, puvodne se studenym nadechem, ted uz teda vice "do tepla" ... Laughing holt nektere veci clovek musi nejdriv vyzkouset aby videl, ze "nejsou tak uplne ono" Embarassed

Konecne rozhodnuti je na tobe. Smile Henna je super, ale holt ji clovek musi prijmout i s temi omezenimi co s sebou prinasi ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
terrezz
8-20
8-20


Založen: 12.1.2016
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2016 12:16 am    Předmět: Citovat

Ženy to jste mi to tak krásně napsali Smile tak já tomu dám ještě šanci. Jako já začala s henou nedávno třeba 2 měsíce, takže ty odrosty jsou tak 10cm asi. Navic už mi to chytlo ten Zrzavý nádech nebo-li lesk, protože jsem to v jedno. týdnu napatlala tak 4x . Takže zas tak blbě to zatím nevypadá no. Mamka když mě viděla řekla, ze to vypadá docela přirozeně. Jenže se bojím až budou odrosty delší v takové te půlce , kde se ani nebudu moct tvářit jakože to je ombré Very Happy ale to taky plánuji , že to za ombré zamaskuji.
Ale díky moc za ty rady Smile , až to tedy nebude únosné , tak to zkusím sjednotit hnědou a pak nějak hodit zrz odlesk . No holt parádo trp.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2016 11:25 am    Předmět: Citovat

Bez fotek neposoudím, jak moc je ten rozdíl velkej, ale je dobrý vědět, že čím víc vrstev henny, tím tmavší - což se spousta hennařek snaží eliminovat (proto to barvení jednom odrostů a jenom sem tam celejch vlasů), ale pro Tebe by to mohla bejt naopak výhoda. A kdyby se Ti to fakt nelíbilo, tak tomu holt pomůžeš tou hnědou hennou -ale možná to ani nebude potřeba. A ze začátku holt barvit častějc (což jsi ostatně dělala)- i když po těch prvnotních x vrstvách, co už máš, můžeš klíďo trochu zvolnit, aby se vlasy nepřetížily, a bude stačit hennovat tak jednou za deset, čtrnáct dní - podle potřeby. (i když teda jak popisuješ ty deseticentimetrový odrosty, tak možná spíš sedm nebo deset, zdá se, že ti háro roste megarychle). Podle mě do tý doby, než to doroste do tý "půlky", ten přechod bude daleko míň výraznej než teď, jak se ta henna bude postupně vrstvit, bude možná markantnější rozdíl mezi úplnejma konečkama vlasů a vlasama těsně u hlavy (což může tvořit dost hezký efekty třeba u různejch drdolů), ale že by byla nějaká jasná čára uprostřed vlasů, to nejspíš nehrozí. Teda alespoň u mně to tak bylo. Za sebe můžu říct, že jsem skoro litovala, když mi ty vlasy odrostly a sjednotily se, protože právě třeba ten lehce žíhanej francouzskej cop se mi strašně líbil. Wink
Jo a ještě Ti můžu usnadnit rozhodování - když už máš za sebou těch hennování víc, tak je dost pravděpodobný, že by ti chemka stejně nijak zvlášť nechytla (možná nějaká drastičtější, ale to bych zase kvůli pokožce hlavy fakt neriskovala) - u mně to tak bylo a dost holek psalo stejnou zkušenost. Takže henna to jistí. Wink A vůbec, maminky bývají hyperkritický, takže když ta Tvoje usoudila, že ten přechod vypadá přirozeně, měla bys jí věřit. Cool Za sebe můžu říct, že i když už teď vím, že s hennou nikdy nebudu mít ohnivě rudou hřívu, po jaký jsem od puberty toužila, rozhodně bych neměnila - s hennou mám několik barev v jednom (na sluníčku, pod mrakem, pod umělým osvětlením... všechny působí přirozeně, a když se zpětně koukám na fotky s chemkou, tak mi ta henová, i když ne tak zářivá, prostě sedí líp.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.