Nechci slyšet že to nejde !
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=858d2f5b3120b295bbdc0c0ad7567636Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
terrezz
8-20
8-20


Založen: 12.1.2016
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2016 12:00 pm    Předmět: Citovat

Já bych sem foto hodila , ale píše mi to, že to nemám v dobrém formátu. Píšu z mobilu, tak až budu doma nějak to zkusím . Abyste viděli ! Smile děkuji moc . Jste strašně hodný, že mi tak radíte . ❤️
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2016 1:10 pm    Předmět: Citovat

Jojo, foto vzdycky pomuze, ale myslim ze to musi byt jpeg a v urcite velikosti, ten rozmer najdes v galerii. Staci prezvykat pres malovani treba Smile

Jinak s tou hennovou barvou jako takovou, to je na ni prave to nejkrasnejsi. Ze pod kazdym svetlem vypada jinak a popravde receno uz se mne par lidi seriozne zeptalo, jestli mi fakt rostou takovy vlasy, ze jim to neleze na mozek jak muzou bejt tak do cervena pritom tak prirozeny .. Laughing a nekteri mi dodnes maji problem verit, ze se barvim Razz

Na druhou stranu, kdyz ji chce clovek vyfotit a zadokumentovat, tak si na sebe uplete bic, protoze at to foti jak to foti, nikdy se mu nepodari vzit to tak aby to odpovidalo skutecnosti. Bud je to moc cerveny, moc prepaleny, moc tmavy, moc oranzovy ... Laughing no proste hratky se svetlem a nepomuze tomu ani photoshop Very Happy
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
terrezz
8-20
8-20


Založen: 12.1.2016
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2016 3:20 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem do Má galerie nahrála nějaké foto svých odrostů. Rolling Eyes
Já jsem se dívala, že Jitt , ty máš moc hezkou barvu, právě takovou přírodní, a hodně ti chytá do tmavé, pěkně to máš i u hlavy.
A ještě si mi psala s tou hnědou hennou a co kdybych ji smíchala s tou čistou ? Nemělo by to nějaký zrzavý nádech, a zároveň mi to zakrylo víc i ty moje tmavý odrosty ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2016 3:59 pm    Předmět: Citovat

Pouzivam hennu Hennecolor bordo s citronem, horkou (vrouci) vodou a hodne tea tree oleje Smile Obsahuje trochu pikramatu sodneho a ten tam prave dela tu cervenou barvu ... jinak mi henny obecne chytaly do oranzove T_T Tea tree oil pomaha barvu ztmavit, reaguje s barvivem (obsahuje terpeny). Obcas (a ted znovu) do toho micham hennu Lamda (tu z 200gr pytliku) protoze uplne studena vinova mi az tak zase nesedi, takze se snazim o tmavou ale nekde mezi oranzovou a tou vinovou ... s oblibou rikam "neutralni cervena" Laughing Ale tmave to timhle zpusobem bude vzdy, v mistnosti ty odlesky az tak nevyniknou jako prave venku.

Co se tyce te hnede henny, tak ta se vlastne sklada z ciste henny (z lawsonie = te oranzove) a indiga (toho co dela tmavomodrou/cernou) v urcitem pomeru podle odstinu (tmavsi obsahuje vice indiga nez svetlejsi).

Proc prave Khadi ... pokud mas od prirody tmavsi vlasy, prave Khadi ti pomuze srovnat ty odrosty; jeste sem nekoukala, kouknu v zapeti a upresnim. Ale ze zkusenosti zde z fora Khadi hneda chyta prave velmi ochotne a velmi tmave; na sjednoceni idealni Smile Akorat to sjednoceni samozrejme myslim smerem ke tmavohnede, nikoliv k zrzave, henna fakt vlasy nezesvetli, neumi to a nema jak Smile

EDIT: Jinak k tem odrostum ... takovyhle rozdil ti samotna cista henna jen tak nestahne, fakt bych na to dala tu tmavohnedou khadi a nechala klidne i dyl nez doporucuji. Svoje vlasy mas skutecne tmave Smile Ono vysledny odstin bude vzdycky koneckoncu teply, protoze ta "oranzova" slozka se jen tak nevypari, nezmizi, ale pomuze to hodne prave tomu ztmaveni. Neni to tak, ze bys mela najednou popelave vlasy Smile diky henne tam ta zrz vzdycky nejakym zpusobem bude, alespon v odlescich. A jelikoz se indigo vymyva rychleji (resp vubec ze se vymyva) tak pocitej s tim, ze to bude trochu svetlat a zrznout; mluvim ted o tech odbarvenych vlasech. Rozhodne se neda pocitat s tim, ze si udrzi konstantni tmavohnedou barvu po celou dobu, proto jsem rikala jedno za cas to tou hnedou znovu "preliznout" aby ten prechod prilis nevystupoval Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.


Naposledy upravil Jitt dne st leden 13, 2016 4:04 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
terrezz
8-20
8-20


Založen: 12.1.2016
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2016 4:04 pm    Předmět: Citovat

Jojo ale zase to nechci nějak moc tmavě to mi nesluší .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2016 4:35 pm    Předmět: Citovat

Jakoze neni to o moc tmavsi nez moje vlastni barva, obcas barvim (kdyz jsem joooo lina) i jen jednou za tri mesice a ty odrosty moc videt nejsou ... ale je to na zvazeni, stejne je vzdycky nejlepsi zacit na svetlejsim a postupne ztmavovat.

Vsak uvidis Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 12:37 pm    Předmět: Citovat

Díky za fotky, hned je jasnější představa. Máš ty dýlky ještě o kus světlejší, než jsem myslela. Ale nepřijde mi, že by ten přechod vypadal nějak strašně nepřirozeně - dokonce bych řekla, že dost ženských vyhazuje u kadeřníka nekřesťanský peníze na to, aby takovýho efektu dosáhly. Very Happy Ale oproti svým dřívějším radám bych teď asi poradila totéž co Jitt, dát tam napřed nějakej hnědej odstín, jinak Ti tak henna po dalších pár vrstvách půjde až moc do zářivo rudočervený a posléze při dalších vrstvách by mohla i do fialova. Jako neříkám, že by to nemuselo bejt pěkný, ale asi to není to, co chceš. Ta hnědá, i když se ta studená složka rychlejc vymejvá, by tohle měla utlumit. A pak uvidíš, co to bude dělat dál - buď pak můžeš zkusit experimentovat s mícháním čistý henny a hnědý henny, nebo už barvit jenom čistou zrz hennou, nebo to střídat - prostě podle výsledků. Ono se u henny fakt dost těžko předpovídá nějakej přesnej odstín, s každejma vlasama reaguje trochu jinak - to aby měl člověk křišťálovou kouli). Twisted Evil
Jo a jak říká Jitt, že jí lidi nevěří, že barví, tak to mám taky (teda pokud nejsem lempl a nenechám si dorůst na spánkách dvoucenťákový šedivý odrosty Wink ). Ta barva je přirozená a na každým světle jiná - a Jitt má též naprostou pravdu s tím focením, fotí se to fakt blbě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
terrezz
8-20
8-20


Založen: 12.1.2016
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 1:31 pm    Předmět: Citovat

Jojo taky už jsem vyslechla, že se teď nosí odrostlý vlasy . Že si to ženský barví tak schválně Rolling Eyes
No nic tak já na to hodím tu hnědou. Snad najdu nějakou světlou. Nedej bože abych to měla tmavý !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 4:02 pm    Předmět: Citovat

Jestli se fakt hodně bojíš tmavý, tak si zkus tu hnědou namíchat s čistou casií nebo fakt co nejsvětlejší odstín, protože docela dost holek si stěžovalo, že na barvený vlasy jim hnědá chytla o odstín až dva tmavší, než čekaly. Přitvrdit na hnědý se dá vždycky, zesvětlit ji je problém. A rozhodně si nezapomeň udělat pokus na skrytým pramínku nebo na chomáči vyčesaných vlasů - kdyby se náhodou projevily sklony k zelenání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 4:07 pm    Předmět: Citovat

Ja bych to s tim tmavnutim nevidela tak tragicky, indigo ma tu vyhodu, ze se pomerne snadno vymyva a to co zbyde je vetsinou hnedorezava. Takze z meho pohledu, i kdyby to tmave chytlo, neni az takovy problem strcit ty konce do roztoku sody a nechat trochu odmacet Smile (Indigo pousti v zasaditem prostredi)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.