Jídlo a pití pro krásné vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 53, 54, 55  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9d50b32e3db06589da5478fd41578d0dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st říjen 11, 2006 10:47 am    Předmět: Jídlo a pití pro krásné vlasy Citovat

Poslední dobou se s tímto tématem setkávám snad na každém kroku, tak proč jej nepřidat do naší vlasaté tematiky? Přád se tu bavíme o potravinvých doplňcích, je načase přidat, co prospěšného se dá pro naše vlásky najít také v běžném jídle Smile. Nedávno jsem četla, že pro krásné vlasy jsou dobrá vejce, protože obsahují panthneol. V našem bioobchodě mi zase vřele doporučovali dýňová semínka jako vynikající prostředek snad proti všem potížím s vlasy, hlavně pro vysoký obsah dobře stravitelného zinku. Jím tedy obojí a vlasy jen kvetou Smile . Dnes jsem objevïla v lékárně nový bylinkový čaj "na vlasy, nehty a zuby" od jakéhosi bylináře Pavla Váni. Příznivci alternativní medicíny ho asi znají, já zatím jen velmi mlhavě. Wink Nuže, vyzkouším čajík, snad se mlha rozptýlí Wink
Návrat nahoru
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: st říjen 11, 2006 8:10 pm    Předmět: Citovat

Já jsem někde četla ořechy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt říjen 12, 2006 9:53 am    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Já jsem někde četla ořechy.

Tos musela vypadat bezvadně, čtení ořechů Wink)
Já zas slyšel o těch vitamínech - jak se dají koupit celé hair vitamínové sady.. už ani nevím, co v tom je. Ale je pravda, že dobrá výživa dělá hodně moc. Jen vědět, co je ta "dobrá" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: čt říjen 12, 2006 10:05 am    Předmět: Citovat

No ona by strava asi měla být hlavně vyvážená....a hodně ovoce a zeleninky Smile



S těma vajíčkama je to zajímavé, pro vlasy to možná bude i dobré, ale zas příliš mnoho vajec patrně uškodí jinde.... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt říjen 12, 2006 10:11 am    Předmět: Citovat

Nemyslím, že by vejce byla tak škodlivá. Psolední dobou se zjiš?uje, že to s cholesterolem ve vejcích není vůbec tak strašné, a moc kalorická také nejsou, mají jen 80 kalorií jedno. To je jako rohlík.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: čt říjen 12, 2006 7:46 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem četla, že na vlasy jsou dobrý ořechy Very Happy
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt říjen 12, 2006 7:52 pm    Předmět: Citovat

Co se týče různých pilulek pro silné a zdravé vlasy... těch jsem se pro svou ženu časem doby nakoupil hromady... některé pomohly více, některé méně, některé vůbec... Embarassed Wink a od jednoho starého kožaře si pamatuji jedno : vlasy jsou takové, jak jste sami zdraví... pokud budete fit a v pohodě, budou v 99% Vaše vlasy zdravé, pokud budete nemocní a ze stresů nevyjdete, nebudou Vaše vlasy v 99% stát za nic ... strava snad trochu pomůže, ale nejvíce záleží na pohodě ... to prosím není z mé hlavy... Embarassed Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 9:45 am    Předmět: Citovat

Přírodní zdroj křemíku pro ty, co do sebe neradi spou pilulky:
Hlavní zdroje jsou jablka, pomeranče, třešně, mandle, rozinky, penatové ořechy, syrové zelí, cibule, karotka, čekanka, lilek, dýně, celer, červená řepa, okurka, ryby, med a zrna. Pro zvýšení příjmu křemíku je vhodné jíst celozrnné obiloviny, protože ty obsahují lehce vstřebatelný křemík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 12:51 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
Přírodní zdroj křemíku pro ty, co do sebe neradi spou pilulky:
Hlavní zdroje jsou jablka, pomeranče, třešně, mandle, rozinky, penatové ořechy, syrové zelí, cibule, karotka, čekanka, lilek, dýně, celer, červená řepa, okurka, ryby, med a zrna. Pro zvýšení příjmu křemíku je vhodné jíst celozrnné obiloviny, protože ty obsahují lehce vstřebatelný křemík.

Jupí, samé skvělé věci. Takže jsem udělala dobře, že jsem si koupila v obchodě kilo mrkve, a to jsem ještě ani netušila, že je dobrá na vlasy. Tak já si jdu udělat mrkvový salát s jablíčkem, aby si moje vlasy pochutnaly Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 4:32 pm    Předmět: Citovat

Haha:
http://www.novinky.cz/zena/zdrav/chilli-papricky-a-boby-podporuji-rust-vlasu_39919_f924a.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 53, 54, 55  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.