Jídlo a pití pro krásné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54, 55  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bc20641465edad4558d7b7437943c555Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 2:06 pm    Předmět: Citovat

mellisa: S tou bolestí hlavy to mám naprosto stejně, jak nemám svou dávku tekutin, tak se okamžitě ozve bolest hlavy, naštěstí si na to dávám pozor, tak se to nestává už moc často..

wensdy: 4-6l vody? A to jako během dne stihnou vypít jak? Shocked


Naposledy upravil porcelainswan dne po leden 20, 2014 2:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 2:09 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan: to bylo na mě? Laughing
tek třeba kolegyně v práci vypila osm půllitrových sklenic jen za těch osm hodin v práci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 2:14 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
porcelainswan: to bylo na mě? Laughing
tek třeba kolegyně v práci vypila osm půllitrových sklenic jen za těch osm hodin v práci...


uuups, promiň, zrovna jsem četla rozhovor s Nicole na titulce a nějak mi to v hlavě asi přeskočilo Embarassed Embarassed

to by mě zajímalo, kolik času z pracovní doby kolegyně strávila chozením na wc Laughing

Jak to tak nakonec vidím, tak zase takový závislák na tekutinách nejsem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 2:18 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
..a k těm fotkám... jednak nevidím desetiletý rozdíl, prostě ne. Vidím dvě fotky. jednu blbě nasvětlenou (before) a druhou profesionální (after), možná je i trochu upravená. ..

jo, to uznávám. jiné nasvícení, je celkem poznat. a taky je možné že "before vs after" je ve skutečnosti "no makeup vs no makeup -makeup" Very Happy
chtěla jsem to taky zkusit, ale nešlo mi to. nejvíc jsem se dostala na 2,8 l, a to bylo jednou. většinou to bylo něco málo přes 2 l. tak jsem se na to vypdla. ne že bych se u toho cítila špatně, ale bylo to hrozně nereálné.

většinou taky mám za den tak kolem 1,6 l. ale asi taky záleží, kolik člověk váží, kolik vypotí a jak je na tom se zeleninou, polívkama apod.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 2:19 pm    Předmět: Citovat

Tedy mně na těch fotkách připadá taky jako hlavní rozdíl styl zpracování fota, nikoliv vzhled té osoby. Laughing
A vypít víc jak tři litry denně, pokud někdo těžce fyzicky nemaká, anebo není vedro, no nevím, taky se mi to moc nezdá... Na druhou stranu, když to někomu vyloženě svědčí, tak proč ne - ale asi bych z toho nedělala univerzální doporučení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 4:34 pm    Předmět: v Citovat

mám kamarádku, která má od přírody krátké, suché a tenké vlasy, ale opravdu suché, pije hodně vody, nedrží diety, jí ale asi hodně sladký. Nevíte, čím by to mohlo být způsobeno? Vlasy si nemyje často...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 5:16 pm    Předmět: Citovat

No, já piju hodně málo, někdy nevypiju ani ten litr za den, ale žízeň nemívám - teda pokud není léto. Ale někdy mám zlozvyk pít z nudy nebo nervozity, v létě jsem na jedné akci přes celou noc vypila asi 7 flašek 7upu - nejdřív nuda, pak kouř z dýmovnice, horko, žízeň, nervozita, nevyspalost a nakonec zase nervozita, že už bude ráno a akce skončí. To víte, někdo na akcích popíjí alkohol, někdo limonádu... Very Happy Ale teda tohle byl opravdu extrém...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidney
81-160
81-160


Založen: 15.7.2013
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 5:50 pm    Předmět: Citovat

Mně řekla doktorka po prodělaném zánětu ledvin, že jediný způsob, jak se proti němu může člověk bránit, je posilovat imunitu a hodně pít. Takže od té doby piji aspoň dva litry a mám pocit, že je mi celkově líp... (ale je pravda, že předtím jsem zase nepila skoro vůbec).

A balenou vodu taky nesnáším Sad V Indii bych jí nepohrdla, ale v ČR...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 6:28 pm    Předmět: Citovat

Vypiju za den něco kolem 6 litrů tekutin jako voda, čaj, džusy, do toho jím hodně zeleniny a ovoce a prý jsem v tomhle naprosto zdravá. Nikdy mi to nepřipadalo nijak moc, prostě mám žízeň - napiju se. Ale že bych nějak zázračně mládla, to fakt ne Very Happy Tak uvidíme za třicet let Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 7:07 pm    Předmět: Citovat

já teda nevím, ale s tímhle výrokem ve článku fakt nemůžu souhlasit: "Kvalitu pleti můžeme ovlivnit tím, že ji budeme šetrně čistit a potřebnou hydrataci a tuk dodávat krémy. Voda se do ní dostává tím, co na ni nanášíme." tuk dodávat krémy? voda se dostává do kůže proto, že ji nanášíme v krémech? jako pardon.... Rolling Eyes to je pěkná hovadina.... myslím, že hydratace zevnitř je daleko důležitější, stejně jako přirozená produkce mazu.... to jako když ještě nebyly pleťové krémy, tak měli všichni lidi na světě dehydrovanou a suchou pleť??

a btw, kvalitě pitné vody bych já až tak moc nevěřila, protože sou věci, které čistička vod holt nevyčistí - jako třeba léky, antibiotika, hormony.... takže i tu bych střídala s tou balenou.... ale to sou mé osobní preference....
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54, 55  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.