Lush
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 230, 231, 232  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4faf06933f5690dab263c13e7e4702e6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 3:42 pm    Předmět: Citovat

ŠAMPUK je šampon v pevném skupenství - vypadá podobně jako mýdlo, je ručně vyráběný. Nanáší se dobře - vlastní zkušenosti - pění dost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 6:39 pm    Předmět: Citovat

Mne také šampuk velmi lákal, ale GAladriel tu o něm psala, že je to mizérie, tak mě od něj tak trochu nepřímo odradila. le když zase vy píšete že je dobrý...Ono Galadriel také hned ta něco nesedne, to už jsme zjistili. Že bych se při příští návštěvě v Praze praštila přes kapsu? Wink Jsem už zas zvědavá jak opice, jak to asi může fungovat...A vůni jasmínu miluji!
Návrat nahoru
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 8:51 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
ten Lush je taaaaaaaak lakavy.... jesteze je to tak drahe, ze nepripada v uvahu, abych si neco mohla koupit,....
Byla jsem parkrat v jejich obchode ve Vidni a je to neco uuuuzasneho,... Neuveritelne vonave, barevne, ..... aaaach.... bych to tam vydrzela ocichavat cely den.....
Akorat sem sama nikdy nic z toho nemela prilezitost pouzit, jen sem tam kupovala nejake darecky pro ostatni:-(
Zvlast ten sampuk (mmch. nevysvetlil byste mi nekdo pls, co je to sampuk? ) Godiva, to mi zni naaadherne a opojne a uzasne a..... A je tam jasmin!!! Na ten ja jsem naprosto ulitla..... akorat teda 260 korun za 55 g.... To je mimo moje moznosti Sad Jak dlouho to tak muze vydrzet, nemate nekdo predstavu???


Měly jsme se sestrou jeden dohromady, vydržel poměrně dlouho, asi 2 měsíce tuším...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 8:54 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
ŠAMPUK je šampon v pevném skupenství - vypadá podobně jako mýdlo, je ručně vyráběný. Nanáší se dobře - vlastní zkušenosti - pění dost.


VŠECHNY jejich výrobky jsou ručně vyráběné, co nejvíce přírodní a naprosto úžasné. Mají tam i jiné nezvyklé věci. Třeba doporučuju masážní oleje v tuhém skupenství... S přítelem jsme na Lushi závislí Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2007 2:34 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem nafasovala od kamaradky Lush Rehab sampon, trosku jsem si odlila a vcera´ho zkusila. Vlasy jsou celkem dobre, akorat ze nejsou takove pevne jak po Kerastase, ale nadherne se leksnou, bohuzel jsou dost zjemnene Sad A to nechci.

Jinak holkam, ktere tu psaly o Biohar: Nemasti se Vam po tom nejak vic vlasy? Kolik davate kazdou davku, nemam vubec predstavu, kolik davat, jestli kapicku nebo jako kavovou lzicku Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 12:11 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem koukala včera na Lush. Mají opravdu zajímavé ty tuhé šampony a tak, ale mně pořád nejde do hlavy, jak se s tím pracuje. Vžyť to musí jít strašně špatně nanášet! Když si představím, že bych si měla dřít hlavu a vlasy šampukem - brrr! To mě od toho odrazuje, jinak třeba takový Godiva jasmínový šampuk by mě asi dostal, mám vůni jasmínu ráda Smile .
Návrat nahoru
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 12:38 pm    Předmět: Citovat

Me to take moc laka,ale nejsou prasule.Ted jsem mela zalusk na sampon uterkama a nemohla jsem ho v brne najit(a nutne jsem sampon potrebovala)tak jsem si koupila levandulovou-ruzovy sampon od botanika.Meje se s nim fajn a zadne spatne nebo vyrazne dobre ucinky jsem zatim nezaznamenala Shocked Ale az bude dohazet tak jdu do utrkamu Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 7:59 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Tak jsem koukala včera na Lush. Mají opravdu zajímavé ty tuhé šampony a tak, ale mně pořád nejde do hlavy, jak se s tím pracuje. Vžyť to musí jít strašně špatně nanášet! Když si představím, že bych si měla dřít hlavu a vlasy šampukem - brrr! To mě od toho odrazuje, jinak třeba takový Godiva jasmínový šampuk by mě asi dostal, mám vůni jasmínu ráda Smile .




Ten jasmínový šampuk mě taky moc láká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 11:38 pm    Předmět: Citovat

Kdopak máte zkušenosti s tuhými šampony od Lush? Napište nám, jak se s nimi zachází? Lucifere, tys tu myslím psal něco o dření hlavy šampukem? (doufám, že to Tvé vlásky ve zdraví přežily? Shocked )
Návrat nahoru
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 7:48 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Kdopak máte zkušenosti s tuhými šampony od Lush? Napište nám, jak se s nimi zachází? Lucifere, tys tu myslím psal něco o dření hlavy šampukem? (doufám, že to Tvé vlásky ve zdraví přežily? Shocked )


No kdo jiny nez ja. Very Happy
Mela jsem
http://www.lush.cz/obchod/obchod.php?akce=detail&id=180
http://www.lush.cz/obchod/obchod.php?akce=detail&id=177
http://www.lush.cz/obchod/obchod.php?akce=detail&id=237

Normalne jsem ho namydlila jak mydlo a pak tim ci mi zustalo na rukach myla vlasy. Ale nevim jestli jsou tyhle sampuky vhodne na dlouhe vlasy Confused
U tech mych kratkych se to da, ale u delsich nevim.

Jinak me asi nejvic vyhovoval ten posledni, ale prestala jsem sampuky pouzivat, zas tak skvele mi nepripadaly a prislo mi, ze se mi po tom dost masti vlasy. Ale pouzila jsem je asi dvakrat, takze se moc zadne zavery delat nedaji.


Fairy: ty prvni dva jsem vyhodila, ale ten posledni jeste mam, tak mi pisni adresu, poslu Ti ho, at muzes odzkouset a nemusis ho kupovat Smile

A abych nezapomnela, vsem KRASNE VELIKONOCE Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 230, 231, 232  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.