Lush
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 230, 231, 232  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2e71416ea8c86e295b38307e76076949Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 3:58 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem si udělala výlet. Přítel jel služebně do Prahy,tak jsem se svezla a navštívila obchod Lush...bože...ta vůůůůůůně...no nádhera, láká to člověka už z dálky. Všechny jejich věci vypadají lákavě. Na vlasy jsem si tedy nic nepořídila,ale koupila jsem si tělový pudr a jeden z těch tuhých olejíčků (citrusový),obojí nepřekonatelně voní.... Very Happy Wink
U téhle firmy ještě chvíli zůstanu, jediným zádrhelem,který mě brzil,abych to tam nenakoupila všechno, jsou ty ceny Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2007 7:52 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem opatřil Lush na mastné vlasy (Jumping Juniper). Zítra slavnostně vyzkouším a poreferuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 8:48 am    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
Dnes jsem opatřil Lush na mastné vlasy (Jumping Juniper). Zítra slavnostně vyzkouším a poreferuju.


Supr! Jsem ráda, že nejsem jediný příznivec Lush!Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 6:01 pm    Předmět: Citovat

Ten Lush, co jsem si koupil je horký kandidát na nejlepší šampon, co jsem kdy vyzkoušel... a že jich bylo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2007 7:12 pm    Předmět: Citovat

Vědecký pokus s Lush. Od Galadriel jsem dostala modrý šampuk s mořskou solí a malý šamponek Rehab. Výsledek:

1.) Šampuk: Příjemně mě překvapilo, jak dobře se nanáší. Vůbec není potřeba vlasy dřít, jak tu někde psal tuším že Lucifer. Šampuk jsem namočila, několikrát přejela a vlasy byly namydlené. Ani ho skoro vůbec neubylo, takže zřejmě i dlouho vydrží. Po umytí tímto šampukem jsem měla dojem, že vlásky dostaly objem podobně jako po Baronce. Obecně velmi příjemná zkušenost. Krásně voní!

2.) Rehab: Použila jsem ho na druhé mytí, i když po šampuku ani nebylo potřeba. Stačilo docela malé množství, velmi dobře pění, takže i když je ho jen malá lahvička, také vydrží. Po umytí jsem měla dojem, že objem trochu "spadl", vlasy víc drhly, ale na omak byly jakoby silnější. Při rozčesávání jsem si všimla úžasného lesku. TeĎ mi vlásky schnou a mají takovou jakoby hrubší a silnější konzistenci. Působí to velice silně a zdravě. Jsem zvědavá, jak budou vypadat zítra po uschnutí. Rehab skutečně vlásky posiluje a lesk má také parádní, i když podobný jsem měla i po Panthenolu.

Ani po jednom z těchto šamponů nemám ani náznak svědění hlavy, což po ostatních někdy mívám. Myslím, že Lush zařadím mezi své oblíbené a používané značky. Very Happy

Nějaké otázky? Wink
Návrat nahoru
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2007 7:39 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Vědecký pokus s Lush. Od Galadriel jsem dostala modrý šampuk s mořskou solí a malý šamponek Rehab. Výsledek:

1.) Šampuk: Příjemně mě překvapilo, jak dobře se nanáší. Vůbec není potřeba vlasy dřít, jak tu někde psal tuším že Lucifer. Šampuk jsem namočila, několikrát přejela a vlasy byly namydlené. Ani ho skoro vůbec neubylo, takže zřejmě i dlouho vydrží. Po umytí tímto šampukem jsem měla dojem, že vlásky dostaly objem podobně jako po Baronce. Obecně velmi příjemná zkušenost. Krásně voní!

2.) Rehab: Použila jsem ho na druhé mytí, i když po šampuku ani nebylo potřeba. Stačilo docela malé množství, velmi dobře pění, takže i když je ho jen malá lahvička, také vydrží. Po umytí jsem měla dojem, že objem trochu "spadl", vlasy víc drhly, ale na omak byly jakoby silnější. Při rozčesávání jsem si všimla úžasného lesku. TeĎ mi vlásky schnou a mají takovou jakoby hrubší a silnější konzistenci. Působí to velice silně a zdravě. Jsem zvědavá, jak budou vypadat zítra po uschnutí. Rehab skutečně vlásky posiluje a lesk má také parádní, i když podobný jsem měla i po Panthenolu.

Ani po jednom z těchto šamponů nemám ani náznak svědění hlavy, což po ostatních někdy mívám. Myslím, že Lush zařadím mezi své oblíbené a používané značky. Very Happy

Nějaké otázky? Wink


Toi je hruuuuuza uz Smile, vsadim se, ze do tydne mam sampuk doma. Ach jo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2007 7:55 pm    Předmět: Citovat

Arrow FAIRY!!!!!!! ty to umíš tak božsky popsat, že mám taky okamžitě chuť si je obstarat Twisted Evil Mám doma 5 šampónů a klidně bych kupovala další. Škoda že Lush mám šanci sehnat jen přes internet Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2007 7:56 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Vědecký pokus s Lush. Od Galadriel jsem dostala modrý šampuk s mořskou solí a malý šamponek Rehab. Výsledek:

1.) Šampuk: Příjemně mě překvapilo, jak dobře se nanáší. Vůbec není potřeba vlasy dřít, jak tu někde psal tuším že Lucifer. Šampuk jsem namočila, několikrát přejela a vlasy byly namydlené. Ani ho skoro vůbec neubylo, takže zřejmě i dlouho vydrží. Po umytí tímto šampukem jsem měla dojem, že vlásky dostaly objem podobně jako po Baronce. Obecně velmi příjemná zkušenost. Krásně voní!

2.) Rehab: Použila jsem ho na druhé mytí, i když po šampuku ani nebylo potřeba. Stačilo docela malé množství, velmi dobře pění, takže i když je ho jen malá lahvička, také vydrží. Po umytí jsem měla dojem, že objem trochu "spadl", vlasy víc drhly, ale na omak byly jakoby silnější. Při rozčesávání jsem si všimla úžasného lesku. TeĎ mi vlásky schnou a mají takovou jakoby hrubší a silnější konzistenci. Působí to velice silně a zdravě. Jsem zvědavá, jak budou vypadat zítra po uschnutí. Rehab skutečně vlásky posiluje a lesk má také parádní, i když podobný jsem měla i po Panthenolu.

Ani po jednom z těchto šamponů nemám ani náznak svědění hlavy, což po ostatních někdy mívám. Myslím, že Lush zařadím mezi své oblíbené a používané značky. Very Happy

Nějaké otázky? Wink


Tak to si ho asi taky brzy pořídím. Wink Odrazovalo mě od něj to " dření " , jak už tu někdo psal, ale teď jsi mě tou kladnou recenzí úplně navnadila. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2007 8:03 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Arrow FAIRY!!!!!!! ty to umíš tak božsky popsat, že mám taky okamžitě chuť si je obstarat Twisted Evil Mám doma 5 šampónů a klidně bych kupovala další. Škoda že Lush mám šanci sehnat jen přes internet Sad

Presne, hned bych si ho taky napatlala na hlavu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2007 9:08 pm    Předmět: Citovat

No vida, i další lidé propadají kouzlu Lush, nejen já!! je to hrozná závislost, připravte se, že za chvíli jste zruinovaní!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 230, 231, 232  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.