Lush
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 228, 229, 230, 231, 232  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4587b724681ce05dd621cc48bd883e34Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michelle051
41-80
41-80


Založen: 18.6.2011
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: so září 05, 2015 10:09 am    Předmět: Citovat

Ja som vyskúšala svoj historicky prvý šampuk Honey I washed my hair a musím za seba povedať že v kombinácii s kondicionérom American cream sú moje vlasy po dlhom čase konečne hladké a hodvábne.. a tá vôňa Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: po září 07, 2015 7:46 pm    Předmět: Citovat

Lush zážitek: Navštívila jsem cca 5 Lush obchodů + 1 z toho byl ten na Oxford Street Twisted Evil !!!
Wohooooooooo!
... samozřejmě jsem tam utratila moc peněz Evil or Very Mad ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadako
321-600
321-600


Založen: 22.5.2010
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 10:19 pm    Předmět: Citovat

Pořídila jsem sobě Death & Decay.
Fakt to voní jako takový nevtíravý rozklad (jak už to bílé kytky umí), pro milovníky tohoto typu vůní imho silně doporučeníhodné.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: st září 30, 2015 5:23 pm    Předmět: Citovat

Sadako napsal:
Pořídila jsem sobě Death & Decay.
Fakt to voní jako takový nevtíravý rozklad (jak už to bílé kytky umí), pro milovníky tohoto typu vůní imho silně doporučeníhodné.


Já nedávno oslavila čtvrtstoletí a tenhle parfém "Smrt a rozklad" byl ze všech dárků, dárkem nejkontroverznějším Very Happy
Jinak, je to na mě teda silně květinová nálož, budu se s ním muset ještě sžít Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadako
321-600
321-600


Založen: 22.5.2010
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2015 2:38 am    Předmět: Citovat

Já mám právě tu sladkou mrtvolnost bílých kytek ve veliké oblibě, není nad to vonět jak mrtvola z dobré rodiny. Klidně tam mohli ještě šoupnout pačuli k dodání lehkého závanu vlhké hlíny, ale i tak mne to velice potěšilo. Lush jsem měla zafixovanou jako čistě šamponovou značku a teď si tam očichám i pár dalších věcí.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2016 9:49 am    Předmět: Citovat

Právě mi došla moje mega velká obří pixla R&B. Lush má nějaké novinky - Hair Custard, Mr Dandy' s Hair Candy a Queen Bee. R&B mi vyhovuje, ale docela mě láká zkusit nějakou novinku Twisted Evil . Co myslíte? Mám suché vlnité vlasy (odbavované, takže opravdu suché - že nestačí jen ,,mastné ", ale potřebuji i něco zvlhčujícího, zvláčňujícího).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 8:44 pm    Předmět: Citovat

Tak jak mi nesedí šampon Synthia Sylvia Stout, tak šampon Curly Wurly je fakt skvělý! Mám krásné, jemné, lesklé, hebké a nezatizene vlasy. A nádherně, ale opravdu naaaadherne voní! Jo, na aplikaci jsem zatím ještě úplně nevyzrala, ale věřím, že to přijde Very Happy...
P. S. Mám lehce odbavované, takže suché, vlnité vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michelle051
41-80
41-80


Založen: 18.6.2011
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2016 2:06 pm    Předmět: Citovat

gab napsal:
Tak jak mi nesedí šampon Synthia Sylvia Stout, tak šampon Curly Wurly je fakt skvělý! Mám krásné, jemné, lesklé, hebké a nezatizene vlasy. A nádherně, ale opravdu naaaadherne voní! Jo, na aplikaci jsem zatím ještě úplně nevyzrala, ale věřím, že to přijde Very Happy...
P. S. Mám lehce odbavované, takže suché, vlnité vlasy.

Ahoj môžem sa ťa spýtať aký maš typ vlasov/ pokožky lebo ja som uvažovala nad kúpou synthie kôli tomu že mam kopec lupín a presušenú pokožku...ale teraz neviem Very Happy zatial mam skusenosť iba s Rehabom a šampukmi a tie mi velkom sadli až na to že rehab musím riediť lebo mam pocit že nezriedený mi pokožku dosť vysušuje ale vlasy sú po ňom super Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2016 9:28 am    Předmět: Citovat

Michelle051 napsal:
gab napsal:
Tak jak mi nesedí šampon Synthia Sylvia Stout, tak šampon Curly Wurly je fakt skvělý! Mám krásné, jemné, lesklé, hebké a nezatizene vlasy. A nádherně, ale opravdu naaaadherne voní! Jo, na aplikaci jsem zatím ještě úplně nevyzrala, ale věřím, že to přijde Very Happy...
P. S. Mám lehce odbavované, takže suché, vlnité vlasy.

Ahoj môžem sa ťa spýtať aký maš typ vlasov/ pokožky lebo ja som uvažovala nad kúpou synthie kôli tomu že mam kopec lupín a presušenú pokožku...ale teraz neviem Very Happy zatial mam skusenosť iba s Rehabom a šampukmi a tie mi velkom sadli až na to že rehab musím riediť lebo mam pocit že nezriedený mi pokožku dosť vysušuje ale vlasy sú po ňom super Smile

No, já mám suché a vlnité vlasy. Pokožka se mi spíš mastí, ale Cynthia Sylvia Stout šampon mi ji dokázal dost vysušit a na základě toho mi pokožka pnula a začala se nepříjemně mastit. No a mojí mamince dělá dokonce lupy.
Za mě Montalbano, New, Curly Wurly ANO, ale Cynthia Sylvia Stout NE.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka.f
41-80
41-80


Založen: 13.8.2011
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2016 8:52 pm    Předmět: Citovat

https://www.lushcz.cz/shop/info/126/ Docela zajímavý počtení vzhledem k tomu, jak o "škodlivosti sulfátů" ví všichni.
Pořád se řeší, co je a co není přírodní a že jakmile má šampon sulfát, že je špatnej. Tak mě zajímalo, proč ho tam LUSH dává, když si zakládá na své přírodní kosmetika-filozofii....no a tu je odpověď. Docela článek do pranice bych řekla Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 228, 229, 230, 231, 232  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.