Lush
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 229, 230, 231, 232  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1cba8550734c720577201f6aee19bf2cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2016 3:30 pm    Předmět: Citovat

1) ,,Laurylsulfát sodný, který používáme, je vyroben z kokosů a nebo také z palmového oleje..."

2) Důvod, proč i tady na stránkách je často nedoporučován SLS/SLES, je hlavně ten, že je to až moc dobrá mycí látka. A tudíž mívá tendence vysušovat (u Lushe píšou, že se to snaží kompenzovat jinými složkami, ale v tom jsou opravdovou výjimkou).
,,Pro vlasy velmi dlouhé, suché nebo afro nemusí být (šampony obsahující SLS) dostatečně jemné..." - a já bych řekl, že to může platit i pro vlasy ,,normální".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2016 8:02 pm    Předmět: Citovat

katka.f napsal:
https://www.lushcz.cz/shop/info/126/ Docela zajímavý počtení vzhledem k tomu, jak o "škodlivosti sulfátů" ví všichni.
Pořád se řeší, co je a co není přírodní a že jakmile má šampon sulfát, že je špatnej. Tak mě zajímalo, proč ho tam LUSH dává, když si zakládá na své přírodní kosmetika-filozofii....no a tu je odpověď. Docela článek do pranice bych řekla Very Happy


Jo, to jsem četla , když jsem stránky Lush objevila.
No - já jsem byla z kosmetiky Lush docela nadšená,ale nakonec jsem zjistila, že pro mě není vhodná...krom šampuků mi z ní vůbec nic nesedlo.
Zdá se mi navíc dost drahá. Ale pokud někomu funguje a slíbené účinky se dostaví , tak ji asi považuje za cenově přijatelnou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka.f
41-80
41-80


Založen: 13.8.2011
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2016 10:05 pm    Předmět: Citovat

Tak další update Very Happy Teď před chvílí proběhla aktualizace LUSH stránek a já jsem solidně v šoku. Poučila jsem se už o sulfátech a tak a chtěla jsem zjistit, zda je maj i v mýdlech a koukám, že jak měli dřív pěkně barevně rozdělený složení na černý a zelený, tak že těch bezpečných sintetik tam je velmi málo a často jen na konci jako barviva, tak jsem to šla ověřit do šampuků, páč ty mam prstudovaný důkladně.....a nemohla jsem uvěřit vlastním očím, sulfáty jsou totálně pryč, u všech, co jsem kontrolovala. Celý složení u většiny výrobků se změnilo, a na prvních místech jsou rozličný nový věci....
Otázka je, je to klamání zákazníka, nebo rapidně změnili receptury...? Bylo by cool, kdyby tam někdo pracoval, nebo znal někoho, kdo do toho vidí...Co si o tom myslíte vy? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 7:01 pm    Předmět: Citovat

Treba si pozrieť UK stránku, zloženie sa nezmenilo.
_________________
I am the architect of my own destruction...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka.f
41-80
41-80


Založen: 13.8.2011
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2016 12:00 am    Předmět: Citovat

bloodQUEEN napsal:
Treba si pozrieť UK stránku, zloženie sa nezmenilo.


jj, to jsem udělala. plus jsem jim psala, páč jsem byla fakt zvědavá a odpověděli, že je to prostě chyba související s nedoladěností stránek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aristokočka
8-20
8-20


Založen: 1.5.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2016 11:21 pm    Předmět: Citovat

katka.f napsal:
bloodQUEEN napsal:
Treba si pozrieť UK stránku, zloženie sa nezmenilo.


jj, to jsem udělala. plus jsem jim psala, páč jsem byla fakt zvědavá a odpověděli, že je to prostě chyba související s nedoladěností stránek Smile


Už něco odpověděli? Já se do Lush zrovna chystám na větší výpravu, ale tohle jejich mlžení mě trošku odrazuje a hlavně mrzí Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka.f
41-80
41-80


Založen: 13.8.2011
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2016 2:31 am    Předmět: Citovat

Aristokočka napsal:
katka.f napsal:
bloodQUEEN napsal:
Treba si pozrieť UK stránku, zloženie sa nezmenilo.


jj, to jsem udělala. plus jsem jim psala, páč jsem byla fakt zvědavá a odpověděli, že je to prostě chyba související s nedoladěností stránek Smile


Už něco odpověděli? Já se do Lush zrovna chystám na větší výpravu, ale tohle jejich mlžení mě trošku odrazuje a hlavně mrzí Confused


Píšu, že odpověděli, že chyba je v tom, že nemají vychytané mouchy na stránkách. Složení je pořád stejné. Žádné změny. A musím na jejich obranu říct, že nemlží nic, odpověděli mi hned a narovinu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aristokočka
8-20
8-20


Založen: 1.5.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2016 12:22 pm    Předmět: Citovat

dneska se tam chystám, jedu do Palladia.... beru Rehab a Vegenese... na vlasy mi dělá dobře...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Inimeitiel
0-7
0-7


Založen: 28.10.2016
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2016 11:38 am    Předmět: Citovat

Jaké máte všeobecně zkušenosti s věcmi na vlasy od Lush? Záměrně nepíšu konkrétní výrobky nebo typ vlasů, zajímá mě spíše, jestli jste byli spokojeni s tím, co jste měli Smile Chystám se na první nákup několika právě vlasových věcí, tak jsem zvědavá Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2016 4:14 pm    Předmět: Citovat

Mám jemné vlnité vlasy a koupila jsem si šampuk New. Vlasy jsou hodně jemné, ale mají objem (což ty moje mají skoro po všem) a lesk jako blesk. Cool
Pokožka hlavy je prohřátá, lupů neubylo a mycí interval to spíš zkracuje než prodlužuje. Jo a bez kondicionéru a oleje už to radši ani nezkouším, hodně vysušuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 229, 230, 231, 232  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.