Lush
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 230, 231, 232  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ffabf03057506df53ec12320a61606dbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 12:17 am    Předmět: Lush Citovat

Ja jsem ted vyzkousela tuhy sampon tkz. sampuk od Lush a jsem naprosto nadsena. Mam sampuk s morskych ras a soli, nechala jsem to napenit a na hlave asi 5 minut-rikala jsem si ze vlasum neco z more neuskodi a vlasy se mi zdaji opravdu objemnejsi, lesklejsi a takove nadherne nadychane a ne takove klouzave jak po pouziti tech chemickych dryaku.
Nekde uz jsem tady psala, ze jsem si barvenim znicila vlasy, takze jsem musela jit z dlouhovlasky na kratko. Sok, nikomu to nepreju. Ted uz si nechavam svoje, bohuzel zjistuje, ze moje vlasy jsou dost jemne- za ty roky co jsem na nich porad neco mela, tak jsem si rikala, ze jsou znicene vsi tou moznou chemii, takze jsem ani stav svych vlasu neznala.
Neznate neco-treba nejaky zaliv nebo tuzidlo, ktere by vlasy trochu zpevnilo? Je t velke dilema, ted mam svoji barvu vlasu, vlasy se lesknou, ale jsou hodne jemne. Kazdy mi rika, ze preliv nebo melir by to vyresily, ale ja uz svoji zkusenost udelala a neverim, ze to bylo nejakou neodbornosti kaderniku- byla jsem i u Mechurovy- tam mi ty vlasy zridily asi nejvic. Takze nevim, co ted s tema vlasama delat. Taky mam kamaradky, ty si ty vlasy barvi doma a maji je porad ok, ja jsem chodila do drahych kadernictvi a musely vlasy dolu, jak jsem je mela zniceny.

Jeste jsem se chtela zeptat Fairy. Objednala jsem si od Nadeje ten vyluh lopuchu. jak casto ho pouzivas? A jak presne? Dekuju za odpoved.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 10:33 pm    Předmět: Citovat

No tak nadseni z sampuku mi vydrzelo jenom do dneska. Dnes uz jsou vlasy hodne splihle, neupravene a po vcerejsim nadseni ani vidu. Ach jo, uz fakt nevim, co zkusit. Kdybych aspon mela ty vlasy uz delsi, ze je sepnu, ale ted mi dorustaj, kazdej vlas ma jinou delku, tohle je asi to nejhorsi stadium. Snazim se vlasy myt co nejmene, jenze ted je hodne vetrny pocasi, vlasy se mi rychle mastej, no je to na dve veci Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2007 5:02 pm    Předmět: Citovat

Jinak zkoušel jsem šampuk není špatnej, ale nevim, jestli bude dělat dobře mojí pokožce - obsahuje hodně toho pěnidla a to na citlivou pokožku není moc dobrý...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2007 4:42 pm    Předmět: Lush Citovat

Ahoj, nevím, zda to zmiňoval někdo přede mnou, ale výborná je čerstvá přírodní kosmetika Lush: www.lush.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2007 7:24 pm    Předmět: Re: Lush Citovat

Marianna napsal:
Ahoj, nevím, zda to zmiňoval někdo přede mnou, ale výborná je čerstvá přírodní kosmetika Lush: www.lush.cz


Tak tuhle stránku jsem radši neměla vidět. Zrovna potřebuju šetřit Sad co jsi Marianno všechno vyzkoušela? A nevíš jaký je rozdíl mezi tím tuhým šamponem a šampukem? A není ta kosmetika k sehnání někde v obchodě nebo jen na internetu? A ta henna taky vůbec nevypadá špatně... Kdybych věděla, že mně po ní vlasy fakt ztmavnou, tak do ní jdu, ale těch peněz chcou za ni celkem dost...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2007 8:00 pm    Předmět: Citovat

Tak me teda Lush vubec nevyhovoval, mela jsem jak sampony- ty silene uhlazovaly a zjemnovaly vlasy, tak ty sampuky, po tech se mi zas vlasy mastily.
Ale musi se to vyzkouset, je spousta lidi, kteri si Lush nemuzou vynachvalit a pak ti, kterym nevyhovuje. Ale tak je to u vseho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2007 9:10 pm    Předmět: Citovat

Lush není špatný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sencha
21-40
21-40


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 10:19 am    Předmět: Re: Lush Citovat

Marianna napsal:
Ahoj, nevím, zda to zmiňoval někdo přede mnou, ale výborná je čerstvá přírodní kosmetika Lush: www.lush.cz


Lush je super Smile Vše, co jsem od nich vyzkoušela bylo úúúúžasný Very Happy . Na vlasy jsem měla šampon Rehab (dělá krásné lesklé vlasy a nechá jim objem, barvím se hennou, takže barva krásně vynikne) a kokosový kondicioner Coolaulin (kondicioner dávám jen na konečky jinak je moc silný a zbytečně uhlazuje). Obou se používá jen malinko, takže i to nejmenší balení vydrží velice dlouho (používám to tak 1,5 měsíce a ubylo jen trochu, což mě ale maličko štve, ptž už bych ráda vyzkoušela něco dalšího Razz Embarassed )
Přítel má tuhý šampon Reincarnate (s hennou) a taky si jej chválí. Mně ale na dlouhé vlasy moc neseděl Confused špatně se mi nanášel a trhal mi vlasy Mad .
http://lush.cz/obchod/obchod.php?akce=detail&id=190
http://lush.cz/obchod/obchod.php?akce=detail&id=197
http://lush.cz/obchod/obchod.php?akce=detail&id=183
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 10:24 am    Předmět: Citovat

ten Lush je taaaaaaaak lakavy.... jesteze je to tak drahe, ze nepripada v uvahu, abych si neco mohla koupit,....
Byla jsem parkrat v jejich obchode ve Vidni a je to neco uuuuzasneho,... Neuveritelne vonave, barevne, ..... aaaach.... bych to tam vydrzela ocichavat cely den.....
Akorat sem sama nikdy nic z toho nemela prilezitost pouzit, jen sem tam kupovala nejake darecky pro ostatni:-(
Zvlast ten sampuk (mmch. nevysvetlil byste mi nekdo pls, co je to sampuk? ) Godiva, to mi zni naaadherne a opojne a uzasne a..... A je tam jasmin!!! Na ten ja jsem naprosto ulitla..... akorat teda 260 korun za 55 g.... To je mimo moje moznosti Sad Jak dlouho to tak muze vydrzet, nemate nekdo predstavu???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 3:23 pm    Předmět: Citovat

Shocked šampuk - to jsem v životě neslyšela a neviděla , až na tomhle foru -asi žiju mimo civilizaci Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 230, 231, 232  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.