Lush
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 230, 231, 232  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7954ea8ca57f5f09dbdcdccfa504f98cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Inimeitiel
0-7
0-7


Založen: 28.10.2016
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2016 8:11 pm    Předmět: Citovat

Gwlanche napsal:
Mám jemné vlnité vlasy a koupila jsem si šampuk New. Vlasy jsou hodně jemné, ale mají objem (což ty moje mají skoro po všem) a lesk jako blesk. Cool
Pokožka hlavy je prohřátá, lupů neubylo a mycí interval to spíš zkracuje než prodlužuje. Jo a bez kondicionéru a oleje už to radši ani nezkouším, hodně vysušuje.


Zrovna New mám na seznamu, co chci vyzkoušet, tak jsem zvědavá, jestli budu mít podobné zkušenosti Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2016 11:21 pm    Předmět: Citovat

Moja top je Godiva, hlavne, ak cestujem, lebo k nej už nepotrebujem kondicionér. Ešte mám skúsenosť s Honey I wash my hair, ale k tomu potrebujem buď octový oplach, alebo ak mám presušenejšie vlasy, tak kondicionér a s Curly Wurly, ku ktorému kondicionér tiež nepoužívam. Ten som pôvodne kúpila synovi, ktorý má kučeravé vlasy a má ich po ňom úžasne jemné, hebké, ale neznáša tie kúsky kokosu, ktoré sú v ňom, takže zvyšok som rozmixovala a som zvedavá, či už to bude pre neho ok. On má aj dosť precitlivelú pokožku a toto znáša bez problémov, takže aj to je pre mňa veľké plus. Inak ja mám v podstate dosť bezproblémové vlasy, tak neviem veľmi posúdiť, akurát, že som spokojná a čo je zaujímavé a neviem si to vysvetliť, ale je to pre mňa veľká pomoc je, že mi vlasy výrazne rýchlejšie schnú ako po bežných šampónoch - musím sa fénovať, a časovo je to aj o polovicu rýchlejšie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2016 9:39 pm    Předmět: Citovat

Tak ten nový web je pro mě tedy naprosto nepoužitelný. Nemůžu najít, kde se dá zvolit řazení produktů podle ceny nebo druhu. Obsah košíku se nezobrazuje v záložce, takže člověk ztrácí přehled. A navíc zrušili možnost osobního odběru.
Nebudu cpát stovku kurýrovi, který mi půlku věcí rozmlátí, nepřijede ve smluvený čas a přijede naopak, až nebudu doma.
Aneb změna jen kvůli změně Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka.f
41-80
41-80


Založen: 13.8.2011
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2016 11:55 pm    Předmět: Citovat

.......Změna kvůli tomu, že se musí podřídit Anglii a sjednocení stránek všude na světě.......
Jinak já si na jejich dodávkovou službu nemůžu stěžovat, přijel vždy přesně na čas, deset minut dopředu ještě zavolá a všechno vždy v pořádku. Užívám si pak mačkání těch jejich celulosových válečků Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marci23
0-7
0-7


Založen: 3.11.2016
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2016 12:19 pm    Předmět: Citovat

Holky koupila jsem si od Lush kondicionér Veganese po rozmluvě se slečnou která tam byla... Mám jemné vlasy a když sem použila veganese sice krásně vlasy voněli ještě druhý den a měla jsem pocit že se mi špatně rozčesávaly a zamitávali ještě více ... Když dám např, kondicionér od Yves Rocher tak krásně rozčešu i druhý den... Jsem docela zklamaná jelikož henna je od nich skvělá ale Veganese mě nenadchl... máte někdo zkušenosti s jinýma kondicionérama od nich ? Na jemné vlasy ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2016 9:12 pm    Předmět: Citovat

Co se kondicionérů týče vážně nevím, mám podobné vlasy a taky bych v budoucnu chtěla zkusit Veganesse. Confused
Nemáte někdo zkušenost s kondicionérem na mytí vlasů Avocado co-wash? Docela mě to láká, protože šampuky my je strašně vysušují...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jozefka
8-20
8-20


Založen: 12.9.2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2016 9:35 am    Předmět: Citovat

Marci23 napsal:
Holky koupila jsem si od Lush kondicionér Veganese po rozmluvě se slečnou která tam byla... Mám jemné vlasy a když sem použila veganese sice krásně vlasy voněli ještě druhý den a měla jsem pocit že se mi špatně rozčesávaly a zamitávali ještě více ... Když dám např, kondicionér od Yves Rocher tak krásně rozčešu i druhý den... Jsem docela zklamaná jelikož henna je od nich skvělá ale Veganese mě nenadchl... máte někdo zkušenosti s jinýma kondicionérama od nich ? Na jemné vlasy ?


S veganese mám bohužel tu samou zkušenost. Mám jemný vlasy, nerozčesávají se snadno..ještěže mi tenkrát dala slečna vzorek, ať nejdřív vyzkoušim..těch peněz by mi bylo vážně líto :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mademoiselle
0-7
0-7


Založen: 6.12.2016
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2016 5:30 pm    Předmět: Citovat

Gwlanche napsal:

Nemáte někdo zkušenost s kondicionérem na mytí vlasů Avocado co-wash? Docela mě to láká, protože šampuky my je strašně vysušují...


Já s avocadem nebyla spokojená. Přijde mi to spíš jako produkt na hrubé kratší vlasy (třeba černošské). Koukala jsem, že i na youtube ve videu jak avocado používat je černoch. Nic pro moje jemné vlásky. Hodně blbě se mi zapracovával.
Špatnou zkušenost mám i s tuhým kondicionérem, vůbec jsem nepoznala kolik ho mám ve vlasech a buď jsem dala málo, nebo moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2016 4:03 pm    Předmět: Citovat

Mě avocado co - wash celkem vyhovuje. Jen ta aplikace stojí za starou belu, ale to se snad naučím.
Mám vlnité vlasy, v délkách suché a u hlavy se spíš mastící.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: so leden 07, 2017 4:30 pm    Předmět: Citovat

Holky (a kluci), prosím vás, koupím někde sprcháč Grass? Mamince hrozně voní, ale mám pocit, že je to jenom nějaká limitka. Jaro?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 230, 231, 232  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.