Mayuri Henna

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8562d65f2b96525bfb1a1f0d9765d681Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
plotlinka
0-7
0-7


Založen: 21.1.2016
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2016 4:25 pm    Předmět: Mayuri Henna Citovat

Zdravím, jsem nováček v barvení hennou. Dnes jsem si byla koupit ve zdravé výživě hennu a panní mi poradila, nebo resp. našla hennu s mou požadovanou barvou - zrzavou. Moje přírodní barva je zrzavá, ale taková nezajímavá, raději bych trochu sytější, do měděná, s trochou hnědého nádechu Very Happy. V čem spočívá můj dotaz ? Tuto hennu jsem nikdy na interněte, když jsem hledala info neviděla a tak se ptám, zda má někdo zkušenosti. A druhá věc je ta, že na obrázku ma slečna zrzavou barvu vlasů ale nápis je "natural brown", tak mě to trošku děsí, co mi to na hlavě vykouzlí. Rolling Eyes Smile Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2016 5:04 pm    Předmět: Citovat

Jestli ten pytlik vypada takhle: http://ecx.images-amazon.com/images/I/51mjXQplevL.jpg tak bych to asi neriskovala, moc informaci jsem o tehle henne nenasla, ale pokud se oznacuje jako "brown" predpokladam ze obsahuje indigo a ze to nechces.

Mnohem vetsi sluzbu ti prokaze kombinace bodyartquality henny (Lamda, eventualne klidne i Hennecolor, Lush, Khadi) v odstinu "medena" (resp "prirodni") smichane s Cassii (cassia obovata neboli Senna). Obecne ale henna vzdy barvi do jasne zrz.

Proc prave s cassii? Henna ma tendenci na vlasech tmavnout s kazdym hennovanim, takze po par aplikacich by ses mohla dockat nemileho ztmavnuti barvy v delkach (a zejmena v koncich). Ne ze by to pusobilo neprirozene, ale vetsinou to neni uplne tak ucelem ... resenim je bud hennovat jen odrosty, nebo pouzivat prave kombinaci Henny a Cassie (vyzkouset si pomer a zacit treba jen se dvema lzickami henny do normalni davky cassie a postupne zvysovat) dokud nevychytas "ten svuj" odstin se kterym budes spokojena. Timto zpusobem henna take na hlave tak brutalne netmavne, protoze ji Cassia trochu "redi" (stejny objem barviva pouzijes na mnohem vetsi plochu).

Rozhodne michat s citronem a horkou vodou, olej bych nepridavala zadny. Tak bys mela z henny dostat ten nejzarivejsi zrz odstin Smile (vcetne henny + cassie, kde nebude az tak brutalne pomerancovy, ale spis vice prirozeny).
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plotlinka
0-7
0-7


Založen: 21.1.2016
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2016 7:42 pm    Předmět: Citovat

Ano, přesně tato henna to je, přemýšlela jsem zkusit na pramínku co to udělá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.