Nová bytost a jedna otázka :)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9e16b2df79fbde5305bf9a29d49d0210Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elwethiel
8-20
8-20


Založen: 4.2.2016
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2016 9:45 pm    Předmět: Nová bytost a jedna otázka :) Citovat

Zdravím všechny,
tak po tolika letech co sem sem vždy zašla jen jako "host" sem se i já zaregistrovala Very Happy ...Sem taková svá bytost, nepatřící do dnešní doby, co si žije v tom svém světě, miluje z celého srdce svého drahého, přírodu, zvířátka, tvoření, ....a která stále čeká na tu svou vysněnou délku vlasů Smile ...Bohužel sem jako ještě studentka na škole o vlasy přišla a byla na krátko (kvůli tomu, že sme musely být modelkami) ...Od té doby si nechávam vlasy narůstat, ale vzhledem k tomu, že ze začátku sem ze zoufalství a touhy mít zase dlouhé vlasy nechtěla si pomalu ani zastřihávat konečky, tak mě vlasy sice rostly, ale konečky byly dost roztřepený a proto sem pak časem o kus zase přišla a někdo jiný by měl za těch skoro 10 let čekání vlasy kdo ví kam a já je mam jen "s bídou" nad zadek....prošla sem si i obdobím chemickýho barvení i odbarvování, teď už pár let se jim snažím jak čas dovolí dát tu nejlepší přírodní péči, asi 3 roky sem vlasy i hennovala, ale před tak 8 měsíci sem přestala za účelem nechat si narůstat vlasy takové jaké nám nadělila Matička Příroda a proto bych ráda znala váš názor co si myslíte o tom se chtít vrátit ke své přirozené barvě a nebarvit se ani hennou? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2016 2:39 am    Předmět: Re: Nová bytost a jedna otázka :) Citovat

Elwethiel napsal:
...a proto bych ráda znala váš názor co si myslíte o tom se chtít vrátit ke své přirozené barvě a nebarvit se ani hennou? Smile

To záleží čistě na tobě a na tom, jak ti to bude vyhovovat, v čem se budeš cítit líp. Pokud nebudeš příliš nespokojená s odrosty od henny, tak proč to nenechat růst přirozeně...

A jen tak mimochodem. Mně skoro po patnácti letech kousek nad zadek dorostlo jen pár cancourů těch nejdelších vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2016 10:28 am    Předmět: Citovat

Dlouhé vlasy jsou krásné, ať už mají barvu přírodní, nebo od henny Smile Pokud ti dočasně dvoubarevná hlava nebude vadit, jen do toho.

Také jsem měla období, kdy vlasy nerostly, trvalo vlastně skoro celý osmiletý gympl. Délka pořád oscilovala kolem lopatek a kousek pod nimi, chvíli stíhaly přirůstat rychleji, pak se zase rychleji třepily a odlamovaly - a nežehlila jsem, netužila, nic. V určitý moment (a po změně péče) se to pak zlomilo a začaly se zase prodlužovat, v době, když už jsem dávno nevěřila, že někdy dlouhou kštici mít budu.

Takže nic není ztraceno, klidně se ještě můžou rozjet Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elwethiel
8-20
8-20


Založen: 4.2.2016
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 10:27 am    Předmět: Re: Nová bytost a jedna otázka :) Citovat

Portos napsal:
To záleží čistě na tobě a na tom, jak ti to bude vyhovovat, v čem se budeš cítit líp. Pokud nebudeš příliš nespokojená s odrosty od henny, tak proč to nenechat růst přirozeně...

A jen tak mimochodem. Mně skoro po patnácti letech kousek nad zadek dorostlo jen pár cancourů těch nejdelších vlasů.



Díky za názor, řekla bych že zatím mě to vyhovuje, akorát to čekání moc ne, ale co se dá dělat, když se nechávájí odrůstat delší vlasy je to vždycky na dlouho, takže nezbývá než vydržet, ale těšim se až to ještě víc odroste a s každým zastřihnutím konečků se zbavuju těch vlasů, kde jsou za ty roky nánosy henny a možná i chemických barev Smile ..Tu hennu je totiž na nich znát do dneška, hlavně na sluníčku Smile

Tvoje fotky bohužel nevidim, ale z komentářů pod nimi je mi jasné, že i přesto, že ti narostlo tak "málo" za tak dlouhou dobu je máš jistě dost dlouhé a pěkné! Wink


Naposledy upravil Elwethiel dne so únor 06, 2016 10:47 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elwethiel
8-20
8-20


Založen: 4.2.2016
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 10:46 am    Předmět: Citovat

Proxim napsal:
Dlouhé vlasy jsou krásné, ať už mají barvu přírodní, nebo od henny Smile Pokud ti dočasně dvoubarevná hlava nebude vadit, jen do toho.

Také jsem měla období, kdy vlasy nerostly, trvalo vlastně skoro celý osmiletý gympl. Délka pořád oscilovala kolem lopatek a kousek pod nimi, chvíli stíhaly přirůstat rychleji, pak se zase rychleji třepily a odlamovaly - a nežehlila jsem, netužila, nic. V určitý moment (a po změně péče) se to pak zlomilo a začaly se zase prodlužovat, v době, když už jsem dávno nevěřila, že někdy dlouhou kštici mít budu.

Takže nic není ztraceno, klidně se ještě můžou rozjet Smile


Děkuju i tobě Smile dvoubarevná hlava je už občas dost znát Very Happy hlavně na některých fotkách, ale zase neni to tak hrozný jako kdybych byla blond a nechala odrůstat černou Wink

Vidim, že i ty si měla menší starosti s vlásky, ale za to teď je máš opravdu krásné a to nemluvim jen o délce, ale i celkově jak na mě působí na těch tvých fotkách Smile ..takže jen ať ti stále tak hezky rostou Wink

Já sice už několik let používam přírodní kosmetiku, dělám zábaly, zastřihávam když je Luna ve Lvu či použiju bio olej, ale nebylo to tak pravidelný a častý, vždycky sem si je jenom myla tak 2x až 3x do týdne a jednou za čas udělala zábal nebo použila olej, ale vlasy taky podle toho vypadaly, sice teď podle odrostů je vidět, že mi rostou, ale působí na mě suchym dojmem a že je mam stále stejně dlouhé......ještě teď víc jak rok se snažim i jíst zdravějš, zhubla sem díky tomu minulý rok 16 kilo za pár měsíců, aniž bych to nějak mohla ovlivnit a zpomalit, ale utrpěly tim i ty vlasy Sad ....No, takže teď si ten čas chci na ně udělat a po delší době se vlasům víc věnovat, tak uvidíme jestli se rozjedou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 11:32 am    Předmět: Re: Nová bytost a jedna otázka :) Citovat

Elwethiel napsal:
Tvoje fotky bohužel nevidim, ale z komentářů pod nimi je mi jasné, že i přesto, že ti narostlo tak "málo" za tak dlouhou dobu je máš jistě dost dlouhé a pěkné! Wink

Galerie se dá nastavit ,,jen pro kamarády". Už jsem zažádal o propojení. Až to schválíš, tak fotky uvidíš.

A jinak vlasy máš nádherné a úžasně dlouhé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 1:47 pm    Předmět: Citovat

Elwethiel napsal:

Děkuju i tobě Smile dvoubarevná hlava je už občas dost znát Very Happy hlavně na některých fotkách, ale zase neni to tak hrozný jako kdybych byla blond a nechala odrůstat černou Wink


Na fotkách ve tvé galerii není žádný přechod vidět, barva působí sladěně. Ale je fakt, že na živo odrosty zpravidla úplně schovat nejde, ale pokud jsou obě barvy podobné, zase to tolik neřve.

Děkuji. Ale na volné nošení to už moc není, jsou jemné a chvilku po rozpuštění začíná přeměna na ovčí rouno Smile

Snad se vlasy brzy dají dohromady. Občas stačí změnit nebo upravit i nějaký malý detail, člověk často ani v první chvíli neví, jaký, a kštice na něj zareaguje. Zdravější životospráva je každopádně dobrá cesta a nejen pro vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elwethiel
8-20
8-20


Založen: 4.2.2016
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2016 1:11 pm    Předmět: Re: Nová bytost a jedna otázka :) Citovat

Portos napsal:
Elwethiel napsal:
Tvoje fotky bohužel nevidim, ale z komentářů pod nimi je mi jasné, že i přesto, že ti narostlo tak "málo" za tak dlouhou dobu je máš jistě dost dlouhé a pěkné! Wink

Galerie se dá nastavit ,,jen pro kamarády". Už jsem zažádal o propojení. Až to schválíš, tak fotky uvidíš.

A jinak vlasy máš nádherné a úžasně dlouhé.


Ano, toho sem se pak taky všimla, že se to dá nastavit Smile propojení sem schválila a hned pak viděla i tvé fotky Wink jak už sem ti psala na profil máš opravdu obdivuhodné kurdliny Smile a moc děkuju, svoje vlasy miluju, ale ještě s nimi asi jen tak na 100% spokojená nebudu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elwethiel
8-20
8-20


Založen: 4.2.2016
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2016 1:21 pm    Předmět: Citovat

Proxim napsal:
Na fotkách ve tvé galerii není žádný přechod vidět, barva působí sladěně. Ale je fakt, že na živo odrosty zpravidla úplně schovat nejde, ale pokud jsou obě barvy podobné, zase to tolik neřve.

Děkuji. Ale na volné nošení to už moc není, jsou jemné a chvilku po rozpuštění začíná přeměna na ovčí rouno Smile

Snad se vlasy brzy dají dohromady. Občas stačí změnit nebo upravit i nějaký malý detail, člověk často ani v první chvíli neví, jaký, a kštice na něj zareaguje. Zdravější životospráva je každopádně dobrá cesta a nejen pro vlasy Smile


Na fotkách v galerii zrovna ne, ale mam jednu fotku s kočičkou z nedávna a tam je to vidět extrémně Smile záleží opravdu na úhlu nebo světle při focení Smile

Ty jo to bych nevěřila, působí tak hladce a hustě, ale já sama mam jemné vlasy, po umytí jsou parádní, krásně zvlněné, působí celkově nadýchaně a hustější i na koncích, ale pak stačí jít ven nebo do práce a začnou se mi dělit hlavně konečky do tenčích pramínků Confused ...nj, máme občas s nimi starosti a asi bych měla zase při příštím zastřihávání vzít o něco víc, mam ty konce nějak tenké mi přijde Rolling Eyes

Jinak zrovna včera sem použila zase po delší době v horké vodě nahřátý bio olej a udělala si zábal a řekla bych, že vlásky "ožily" Smile ...tak věřim, že časem se dají dohromady Smile ..a máš pravdu, zdravější životosprávu by měl dřív nebo později praktikovat každý a to nejenom kvůli vlasům Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2016 11:45 am    Předmět: Citovat

Vítej u nás a ať se ti tu s námi líbí. Wink

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.