Poradíte prosím?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dd932246aef5ddbef0faafd134c13229Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elwethiel
8-20
8-20


Založen: 4.2.2016
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út únor 09, 2016 8:52 pm    Předmět: Poradíte prosím? Citovat

Možná už se to tu někde řešilo, tak se předem omlouvam jestli to sem píšu znova, ale poradí (hlavně asi ženy, protože mají vlastní zkušenost s ženskými účesy) nějaký účes pro dlouhé vlasy do práce co by je nezatěžoval a vydržel? Smile ...rozpuštěné je tam mít moc nechci, protože se mi "šoupou" o záda a pak se i zacuchávají s každým dalším pohybem o oblečení i tělo, všude přepadávají a tak, však to znáte Smile culík je prakticky podobná záležitost, zkoušela sem i cop a ten se mi taky po čase začne cuchat a trčet z něj vlásky, hlavně v té části co mi leží na těle, "drdol" mi přijde zase moc zatěžující, takže už nevim...mam doma nějaké spony (přikládam foto) tak možná ty využít? Smile ..ta horní kožená a i ta elfská jsou na klasický sponový zapínání Smile ...jinak mam spíš jemný a vlnitý vlasy (můžete okouknout v mojí galerii, kdyby to pomohlo v nějakém případě nápadu/rady) Smile

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: út únor 09, 2016 9:16 pm    Předmět: Citovat

ahoj, z toho čo píšeš asi najlepšie vychádzajú vyčesané vlasy (a nemusí to byť zrovna drdol), tak sa skús mrknúť sem, je tam plno tipov a návodov (začínajú kdesi na strane 5): http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=7344&postdays=0&postorder=asc&start=0
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elwethiel
8-20
8-20


Založen: 4.2.2016
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2016 10:00 pm    Předmět: Citovat

seelya napsal:
ahoj, z toho čo píšeš asi najlepšie vychádzajú vyčesané vlasy (a nemusí to byť zrovna drdol), tak sa skús mrknúť sem, je tam plno tipov a návodov (začínajú kdesi na strane 5): http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=7344&postdays=0&postorder=asc&start=0


Děkuju moc za odkaz, určitě se podívam, pročtu si a věřim, že najdu nějakou inspiraci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.