tabletky na podporu růstu Donna hair
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2c68bc6de687e5c0db53414d22c14313Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
smilingginger
161-320
161-320


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 9:45 am    Předmět: tabletky na podporu růstu Donna hair Citovat

Dnes jsem v novinách viděla reklamu na tyto tabletky. Vyzkoušel jste to někdo? Nějaké zkušennosti? Já teď zrovna zobu capimin, ale teprve asi tak týden, tak se to ještě nijak neprojevilo. Není tady náhodou někdo, kdo vyzkoušel obojí a mohl by dát svůj názor?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 1:07 pm    Předmět: Citovat

Ahoj dneska som ich akurat zacala brat. Tiez som nikde nenasla ziadne ohlasy, ani negativne ani pozitivne, a zda sa mi to zvlastne lebo podla obsahu tie tabletky maju same dobre veci. Kupila som si na pol roka, a budem brat teraz len tie , aby som videla ci maju relevantne ucinky alebo nie, ale urcite ti dam vediet Cool ale to zlozenie, to proste musi zaucinkovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smilingginger
161-320
161-320


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 8:18 am    Předmět: Citovat

díky Eiddwen za odpověď. Tak ať to působí a vlásky rostou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 8:25 am    Předmět: Citovat

No mne rastu vlasy rychlo (aspon to) ale chcela by som trosku kvalitu tym zlepsit, nech nepadaju, a celkovo nech trosku tie vlasky zhustnu...alebo aspon nech pekne vyzeraju Smile napisem ako to s nimi vyzerat po mesiaci Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 7:52 pm    Předmět: Citovat

jéé o těhle tabletkách slyším poprvé,sem zvědavá co budete psát po pár měsicich jak jste spokojené Wink a koli stoji jedno balení??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2010 7:14 am    Předmět: Citovat

Ja som kupovala u nas za 12 eur jedno balenie v ktorom je 60 tabletiek. Ma sa brat jedna tabletka denne / ak je to akutne tak prvych 14 dni dve, a potom uz len jednu. Pisu ze vysledky prve by mali byt vidiet za mesiac, po 2/3 uz by mali byt viditelne aj pre okolie Smile Zobrala som si 3 balenia , nech to uzivam aspon 6 mesiacov, predsa len neda sa cakat zazraky po 2 tyzdnoch Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2010 7:15 am    Předmět: Citovat

Mimochodom obsahuju toto

1) COLOR ACTIVE - farba a lesk

(tyrozín, kyselina pantoténová (B5), listová, paraaminobenzoová (PABA), biotín, extrakt zo zlatého prosa) Zahŕňa zmes látok, ktoré zvyšujú sýtosť prirodzenej farby vlasov, zvyšujú ich lesk a obmedzujú šedivenie vlasov. Tyrozín je aminokyselina, ktorá je dôležitá pre tvorbu vlasového pigmentu. Kyselina pantoténová (B5), listová, paraaminobenzoová (PABA) a biotín významne zásobujú vlasové korienky, zvyšujú sýtosť prirodzenej farby vlasov a pôsobia preventívne proti šediveniu. Extrakt zo zlatého prosa zvyšuje lesk vlasov.

2) QUALITY ACTIVE - sila a pevnosť

(cysteín, metionín, kremík, extrakt zo zlatého prosa)
Niekoľkými rôznymi mechanizmami zlepšuje celkovú kvalitu vlasov, zvyšuje ich pevnosť a zabraňuje ich lámaniu a štiepeniu. Cysteín a metionín sú aminokyseliny nevyhnutné pre produkciu kreatínu, základného štrukturálneho proteínu vlasov. Kremík napomáha zvyšovať pevnosť vlasov a zabraňuje ich štiepeniu a lámaniu. Extrakt zo zlatého prosa je bohatým zdrojom nenasýtených mastných kyselín, minerálnych látok a esenciálnych aminokyselín a zlepšuje tak celkovú kvalitu vlasov.

3) SKIN ACTIVE - pokožka hlavy

(zinok, vitamín A, inozitol , extrakt zo zlatého prosa)
Stará sa o kvalitu pokožky hlavy a vďaka tomu pomáha zlepšovať kvalitu mastných či vysušených vlasov, zväčšuje objem zľahnutých vlasov. Zinok reguluje tvorbu kožného mazu, vitamín A zabraňuje šupinateniu kože a vysúšaniu vlasov, inozitol upokojuje podráždenú pokožku hlavy a extrakt zo zlatého prosa doplňuje potrebné spektrum živín pre oslabené vlasy.

4) GROW ACTIVE - výživa a rast

(kyselina listová, biotín, kyselina pantoténová, zinok, inozitol, komplex vitamínov B, extrakt z obilných klíčkov) )
Podporuje rast vlasov a pomáha zabraňovať ich zvýšenému vypadávaniu. Kyselina listová podporuje zdravé bunkové delenie a zabraňuje tak zvýšenému vypadávaniu vlasov. Biotín sa podieľa na metabolizme mastných kyselín, ktoré sú dôležitým faktorom mnohých bunkových procesov, je nevyhnutný pre bunkový rast a vďaka týmto vlastnostiam posilňuje vlasový folikul. Kyselina pantoténová, zinok, inozitol, pivovarské kvasnice bohaté na komplex vitamínov B a extrakt z obilných klíčkov vyživujú a stimulujú vlasový folikul a zabraňujú tak zvýšenému vypadávaniu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2010 3:31 pm    Předmět: Citovat

děkuji moc za odpověd Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá červenec 23, 2010 3:39 pm    Předmět: Citovat

Vypadá to dobře Cool Dej pak vědět jestli to nějak působí. Za tu dobu, co jsem tady jsem vyzkoušela už mnoho preparátů a proto jsem k novému zkoušení poněkud skeptičtější... ono ne vše fungovalo no. Nyní jsem začala pravidelně brát tabletky na vlasy z dm. Za 50kč jsou dobré. Vlasy se mi netřepí ani nelámou takže účinky nemůžu pozorovat, ale mám z nich dobrý pocit a myslím, že vlasy i rostou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: pá červenec 23, 2010 3:55 pm    Předmět: Citovat

No aj ja som toho vyskusala strasne vela, ale toto ma zaujalo tak moc, ze som si povedala ze vyskusam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.