No Poo mytí: Water Only (WO)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3906ecb25c7b8f482756572724e5eee8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: po září 05, 2011 7:16 am    Předmět: Citovat

I think it is worth trying new methods Smile I wrote before that I know an English woman who does not wash her hair with shampoo, or conditioner - only water. She has healthy hair, which is kneelength Smile Try something new and if it works, continue Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2012 6:18 pm    Předmět: v Citovat

měla sem mastné vlasy a chtěla jsem si umýt aspoň ofinu, jelikož nebyl čas na mytí, ale po uschnutí ty vlasy byly stejně mastné, takže mi přijde, že jen vodou je neumyju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2012 6:21 pm    Předmět: Citovat

No na mě taky nefunguje.. Nechtěně jsem si umyla vlasy jen vodou (jsem kopyto no, šampon jsem nedostala na délky) a pramínky mastné byly děsně..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: út září 03, 2013 12:19 pm    Předmět: Citovat

Já asi přecházím na mytí pouho pouhou vodou....Pro info: mám vlasy vlnité, spíše suché a myji jednou za týden (a to z donucení, vypadají pořád stejně i kdybych je neumyla dva týdny.. Laughing )
Dneska jsem zkoušela: vydrbat u hlavy vymasírovat a fakt jen vodou a potom jsem do "délek" (které jsou u mě tedy spíše "krátky" Very Happy ) nanesla masku a pak opět smyla vodou, na závěr nejstudenější co teče a paráda! Vlasy jsou čisté, nadýchanější než když jsem myla kondicionérem a prostě vypadají tak nějak ještě lépe. Za mě super (uvidíme co udělá dlouhodobé používání této metody).

edit: a hlavně mi při/po mytí vypadly asi tak 2 vlasy oproti chomáčům při normálním mytí šampony Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 1:43 pm    Předmět: v Citovat

Po 8 týdnů nemytí vlasů šamponem přecházím na vodu, vlasy se mi již nemastí, mají objem, nejsou tak hrozně zplihlé a vysušené, jako po šamponech, vlasy pořádně promnu v teplé vodě a na závěr dávám vlažnější Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so září 28, 2013 7:10 pm    Předmět: Citovat

Super! Taky mám pocit, že jednou skončím jen na vodě, ale zdaleka ne tak rychle...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: po únor 10, 2014 9:52 pm    Předmět: Citovat

Já se stále snažím o water only, ale nedaří se. Vždy mě potom svědí hlava, zkoušela jsem i opláchnout jablečným octem a bylinkami, ale pořád bych se mohla uškrábat Rolling Eyes Přitom jsou vlasy v dobrém stavu (nemastné), nemáte někdo tip? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út únor 18, 2014 12:15 pm    Předmět: Citovat

Tak report z WO po cca třech týdnech:
Mycí interval zkrácen z cca 10dní na sodě na polovinu, tj. na 5dní. První den po umytín dobrý, pak se to začne pramínkovat, ale není to mastný, třetí den se mastí a čtvrtý a pátý den zaplétám. Laughing Ale je super, jak jsou vlasy pružný a hebký. Jen ke koncům to ještě nedoputovalo, ty jsou furt suchý.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: st únor 19, 2014 1:55 pm    Předmět: Citovat

jéé, mě by stačilo mýt jednou za 3 dny vodou, to by byl u mě uspěch. jen jakk píšeš, že sebum nevyživuje konce vlasů, tak to je škoda, takže budu muset pořád trošku olejovat...pokud se na WO někdy dostanu Smile zatím jsem pořád na soda ocet už cca 40 dní. to je cca 6 týdnu, mohla bych zkusit WO...
Meadow napsal:
Tak report z WO po cca třech týdnech:
Mycí interval zkrácen z cca 10dní na sodě na polovinu, tj. na 5dní. První den po umytín dobrý, pak se to začne pramínkovat, ale není to mastný, třetí den se mastí a čtvrtý a pátý den zaplétám. Laughing Ale je super, jak jsou vlasy pružný a hebký. Jen ke koncům to ještě nedoputovalo, ty jsou furt suchý.

Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st únor 19, 2014 2:09 pm    Předmět: Citovat

Tak je to jen report za tři týdny... Já stále doufám, že to tam doputuje až k těm koncům. Wink Mám pocit, že se to posunuje dolů. I když samozřejmě nemůžu říct dopředu. Uvidím. Zatím sem tam olejuju.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.