No Poo mytí: Water Only (WO)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5c8014f42be1771ea940d11760acf23aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Horalka
81-160
81-160


Založen: 29.7.2015
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2016 7:25 am    Předmět: Citovat

Holky, jak dlouho vám trvalo, než přestaly být vlasy mastné. Hlavu mám docela čistou, ale v délkách mám vlasy pořád dost mastné a nejde to vodou dolů. Má to nějaký fígl? Smile voskovatost likviduji něčím kyselým, včera citron a vlasy příjemné a bez vosku, no akorát mastné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yvainnie
41-80
41-80


Založen: 9.2.2014
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2016 8:41 am    Předmět: Citovat

A nezkoušel někdo jako mytí jen vlasovy oplach bylinkami? Nevím jestli se to počítá jako water only.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Horalka
81-160
81-160


Založen: 29.7.2015
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2016 3:55 pm    Předmět: Citovat

Vlasový oplach má u mě stejný efekt jako voda, takže to více nezkouším. Občas si ale heřmánkem vlasy přeleju, pak už neoplachuji.

Jinak u mě se mastnota trošku zklidňuje, právě končím 6. týden čistě na WO, zatím jsem nezkoušela ani hennu pro výživu nanést. Jsem zvědavá, co mi to dále přinese.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2016 8:04 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, reálně uvažuju o WO, ale nebude škodit vlasům chlor obsažený ve vodě?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2016 10:12 am    Předmět: Citovat

Já bych to na můj vkus neřešila. Tou vodou to umyješ tak jako tak. A buď u toho použiješ šampon nebo ne...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2016 3:08 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem umyla jen vodou po šesti dnech od normálního umytí. Teda měla jsem ty vlasy u pěšinky trochu odmaštěné od suchého šamponu a vypadá to skoro stejně jako před umytím, s tím rozdílem, že jsou ty vlasy strašně voskovaté a natužené. Laughing
Asi si to nechám až na prázdniny, páč teď musím vypadat alespoň jednou týdně hezky, kvůli jednomu klukovi. Twisted Evil Takže asi zejtra umyju znovu, mám nějaký bylinky od Khadí. Tak uvidíme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2017 9:23 am    Předmět: Citovat

Uíííí, mám radost! Zas jsem přišla na to, co ty pačesy chtějí...
Teď jsem se s nima dost trápila. Sice to nebylo po umytí mastné, tj. blbě umyté, ale prostě to bylo velmi rychle zpramínkované a takové "napohledmastné". Já zásadně nechodím spát s mokrou hlavou neb zkušenost praví, že tak přicházím o -i tak nevelký- objem. No, a teď jsem jednou nestihla umýt tak, aby mi ty vlasy uschly před spaním, a šla jsem spát s mokrou hlavou. A zázrak! Vlasy ráno zase krásné!!! Tak jsem to dneska zopakovala - a znova super vlasy. Takže zase změna. Člověk si myslí, že už to má vychytaný, ví, co jim sedí - a ono houby.
Ale stejně jsou to mrchy, člověk aby s nimi furt jen zkoumal, co by teď jako rády. Rolling Eyes Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 9:22 am    Předmět: Citovat

Našla jsem blog jedné holky, co už je asi 2 roky na WO. Má tam spoustu super článků jen o tom.
Je to v angličtině: justprimalthings.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 11:31 am    Předmět: Citovat

Díky za odkaz. Zkusím tam juknout. Co kdyby se člověk dověděl něco nového, že...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 8:33 pm    Předmět: Citovat

Zdravíčko, jelikož je to už téměř měsíc, co jsem vyzkoušela WO poprvé (a naštěstí ne naposledy) s pozitivním výsledkem, ráda bych o tom trochu poreferovala. Dřív jsem to zkoušela s výsledkem šíleně mastných, voskovatých a po učesání stejně hnusných vlasů jako před mytím, ale stejně jsem to někdy použila kvůli tomu, že to ty vlasy tak jako zdrsnělo a zvedlo od kořínků, tedy ideální třeba do spony.
Ale nic moc prostě. Až na blogu justprimalthings.com jsem se dočetla o přidání suchého šamponu do vlasů před mytím. No zkusila jsem to prvně, vlasy docela ušly, ale druhej den teda nic moc, no ale po pár dnech to začalo vypadat docela slibně. Laughing Při dalším mytí vlasy sice nebyly mastné u kořínků, ale v délkách byly mastné a bez života. Zrovna jsem měla jet na jednu akci, tak jsem v návalu zoufalství strčila hlavu pod kohoutek a potom to bylo docela slušný a spousta vlnek, což se mi při mytí šamponem téměr neděje. Další mytí jsem zkoušela v záklonu místo v předklonu a vlasy voskovaté a spousta lupů, ale čert ví, čím to bylo. Rolling Eyes A teď jsem myla znovu stejnou metodou a furt dobrý. Teda po umytí byly ty vlasy zas takový těžký (ale dala jsem do nich trochu kondiše, tak je to možná tím), ale další oplach studenou vodou to znovu spravil. Nevím, co udělat, abych to nemusela mýt dvakrát.
No hele: vlasy jsou vlnité a hrubé jako provázky a řekla bych, že je to docela super. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.