Symptom mastného polštáře
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=139a2f1c455b881ed0c6ec007e89dfb6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ikebod
0-7
0-7


Založen: 11.6.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 10:02 am    Předmět: Symptom mastného polštáře Citovat

Zdravím všechny dlouhovlasé kolegy a kolegyně, a rád bych se s vámi podělil o svůj problém - zdá se mi, že přes noc se v mém těle či přímo na hlavě musejí dít neskutečné věci, protože i když se mi přes den vlasy moc nemastí, ráno se probouzím s mastnou hlavou a naprosto splihlými vlasy, tudíž mi nic jiného než hodit to do culíku nezbývá, a i tak z nich mám nic moc pocit... Je tu nějaká rada, kterou byste mi mohli na tenhle problém dát? Včetně toho, jestli spát s rozpuštěnými (můj případ) či nějakým způsobem chycenými vlasy (pozor, nejde mi ale o účes, my muži v tom moc možností nemáme Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 10:13 am    Předmět: Citovat

Takže máš pocit, že se spíš děje něco s tvou hlavou, než to, že ti ty vlasy zamastí polštář?
Kdyby jsi měl problém s polštářem, není jednodušší rady, než často měnit povlak, obden (nebo spíš obnoc) si mezi polštář a hlavu dát ručník a prodloužit tím "životnost" polštáře.
S tím polštářem tě chápu, jsem ekzematik, takže mám věčně mastný obličej a krk od mastí a tím si částečně zamastím i polštář. Ráno samozřejmě část té mastnoty na vlasech. Řeším to tím ručníkem a častým praním povlaku.
Pokud máš ale problém s tím, že se ti v noci hodně mastí hlava, tak to potom radu nemám, to neznám (díkybohu) Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 10:15 am    Předmět: Citovat

Ahoj, je možné, že se v noci hodně vrtíš a otáčíš a tím třením hlavou o polštář se ti vlasy do rána zmastí...zkus si na noc zaplést cop, jestli to pomůže, momentálně mě nic lepšího nenapadá a za zkoušku to stojí Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 11:07 am    Předmět: Citovat

A nemůže na to mít vliv i to jakou kosmetiku používáš? Šampony, kondicionéry a spol.??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 12:44 pm    Předmět: Citovat

Přesně jak psaly holky - buď je problém v kosmetice (tak to teda as koukni do jiných vláken) nebo v účesu. Já osobně s mýma jemnýma pavučinkama musím spát ve francouzském copu. Jinak bych ty vlasy měla zmaštěné o polovinu více času. Nebo spíš zplihlé. Mno takže osobně doporučuju účes, který ti vlasy na hlavě nějak smotá a tak zůstanou celou noc. Francouzský cop je asi nejpohodlnější a nejrychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 1:06 pm    Předmět: Citovat

Soniczka napsal:
Přesně jak psaly holky - buď je problém v kosmetice (tak to teda as koukni do jiných vláken) nebo v účesu. Já osobně s mýma jemnýma pavučinkama musím spát ve francouzském copu. Jinak bych ty vlasy měla zmaštěné o polovinu více času. Nebo spíš zplihlé. Mno takže osobně doporučuju účes, který ti vlasy na hlavě nějak smotá a tak zůstanou celou noc. Francouzský cop je asi nejpohodlnější a nejrychlejší.


Francouzský cop se mi tak moc líbí a nikdy se ho nanaučím, ach jo Sad jen tak trochu OT Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 1:25 pm    Předmět: Citovat

Ivet napsal:
Soniczka napsal:
Přesně jak psaly holky - buď je problém v kosmetice (tak to teda as koukni do jiných vláken) nebo v účesu. Já osobně s mýma jemnýma pavučinkama musím spát ve francouzském copu. Jinak bych ty vlasy měla zmaštěné o polovinu více času. Nebo spíš zplihlé. Mno takže osobně doporučuju účes, který ti vlasy na hlavě nějak smotá a tak zůstanou celou noc. Francouzský cop je asi nejpohodlnější a nejrychlejší.


Francouzský cop se mi tak moc líbí a nikdy se ho nanaučím, ach jo Sad jen tak trochu OT Smile


Já ho neumím, mi ho dělá maminka Laughing Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 8:05 pm    Předmět: Citovat

Mně se přes den taky vlasy moc nezmastí (nebo to nepozoruju), ale po ránu bývají slepené a mastnější. Prostě se mastí především v noci, pozoruju nemalý rozdíl v tom, jak vypadají ohledně mastnoty večer a jak ráno. Nevím o tom, že bych sebou za normálních okolností nějak extra v posteli při spánku házela... ale vypozorovala jsem, že vlasy se mi zmastí nejvíc, když se při spánku zpotím. Zpotím se já, zpotí se vlasy a zmastí se.

Proto se snažím mýt si vlasy ráno, aby mi to ten první den vydrželo pěkný a abych to vlastně hned nezmastila přes noc v případě mytí na večer.

Víc fíglů jsem zatím nevymyslela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so červen 13, 2009 2:53 pm    Předmět: Citovat

Podobný problém měl můj muž, někdo se v noci dost potí, zvlášť chlapi.
Pomohl mu jednak dobrý šampon (Alpecin - maximální spokojenost), jednak si myje vlasy až ráno.
Asi by taky pomohlo, kdybys to na noc dal do copu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikebod
0-7
0-7


Založen: 11.6.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so červen 13, 2009 5:02 pm    Předmět: Citovat

Děkuji moc za všechny podněty, nějak to odzkouším a určitě dám vědět, jak to dopadlo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.